Autor Téma: "Šoa"movies  (Přečteno 29468 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline wocicko

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 93
  • Pohlaví: Ženské
Re:"Šoa"movies
« Odpověď #25 kdy: 11. Dubna 2012, 13:51:23 »
nelíbí se mi, jak námi manipuluješ, Marcelo.

Nelíbí se mi, jak tu tapetujete, Bibine. Citací plno, rešerší a ISBN plno, ale vlastních myšlenek jako šafránu za polárním kruhem. Malinko se kroťte.
BTW věříte, že znám papouška (žako šedý), který velmi rád cituje zejména z Timaia a Kritia? Jestli ale chápe obsah, to nedokážu posoudit, neb když se k němu přiblížím, začne vrčet a štěkat.
A protože mám krom horečky a tuny práce i blbou náladu, warn 0.00015% (uznejte,k že jako integer se to fakt blbě zadává, tož to berte jako malou a rozhodně ne nepřátelskou pobídku k zamyšlení se). A za tou aquafobií si stojím  :P

Jééé takového papouška bych chtěla - hodil by se k závěrečným zkouškám z antické filosofie. Ještě by se měl vycvičit na klíčová slova - jako vyhledávání v pdf. "Papouchu: Timaios, trojúhelník! Šup!"
Za aquafobií si stojíme dva: ono slovník odborné terminologie může za 40 let zastarat, věda kráčí kupředu, je třeba jasné rozlišení. Sacharidům už se taky neříká uhlovodany...

Offline wocicko

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 93
  • Pohlaví: Ženské
Re:"Šoa"movies
« Odpověď #26 kdy: 11. Dubna 2012, 13:54:45 »
Pro Marcelu:
obdivuji Tě, že děláš takové těžké a důležité zaměstnání. Moje maminka taky pracuje v sociálních službách - stará se o onkologické pacienty, je to dost vyčerpávající.
A s tím titulkem tohohle tématu máš samozřejmě pravdu  8)

Offline bibin

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 517
Re:"Šoa"movies
« Odpověď #27 kdy: 11. Dubna 2012, 15:37:33 »
Já bych neopak řekl, že před mladou dámou se  TĚŽCE předvádíte a tapetujete Vy, Vadere. Bohužel pro Vás, citovaný autor řeckého slovníku nebyl z "wocickovo wiki", ale byl to reálný a dost náročný pedagog, který mne pět semestrů učil. A při své kvalifikaci si pamatuji i to, co napsal. Držte se, příteli, zpátky, abych si Vás stále mohl vážit. Vy + film 0 sdělení, Marcela + film 0 sdělení, wocicko + film 0  hodnotných sdělení. Je to aréna mladého a nevyzrálého stvoření, a přitom  JE tolik kvalitních (a kvalitnějších) mladých absolventů, kteří jen nemají tu "razanci" se předvádět. Jo, drzost a poplužní dvůr... Saura a Buňuel byli dva režiséři, jejichž filmy dovážel minulý režim "na kila" zhusta jako přívažek k Belmondovi. Když oznamovali Sauru (ve filmovém klubu),  se ječelo "zase ta Chaplinová"....totéž  v modrém Buňuel. Ale španělština (on to totiž nikdo  z herců nechtěl dabovat) ucházející. ... No, na .... písečku se opravdu nepotřebuju pohybovat. Pokud bych ještě dopisoval Ivána, ocenil bych, kdybyste ( vzkaz zdejším wočičkoides) nereagovali. Je to můj způsob komunikace s jistým schopným právníkem. A jak se říká: není vidět, co je vidět.
 

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re:"Šoa"movies
« Odpověď #28 kdy: 11. Dubna 2012, 15:57:29 »
Pro Marcelu:
obdivuji Tě, že děláš takové těžké a důležité zaměstnání. Moje maminka taky pracuje v sociálních službách - stará se o onkologické pacienty, je to dost vyčerpávající.
A s tím titulkem tohohle tématu máš samozřejmě pravdu  8)
(sh...) nepovedlo se mi přimět wočička ke smazání příspěvku, neb zřejmě odběhla od počítače..
výrazy ohledně mé práce se na veřejnost nehodí.. nejsem na to nikterak hrdá a s..e mě to..



jinak výrazně souhlasím s bibinem.. k filmu jsem nic kloudného neřekla..



.. ale těžko můžeš, bibine, zakazovat někomu komentovat jakýkoli příspěvek.. je to diskuzní fórum
ne autorský web.. To byste se s Gugim museli opravdu přestěhovat na písmák. Je tam dokonce i možnost zakázat komentáře ..  :P



Vader je stále vrcholně ctěný admin, předvádět se nepotřebuje..
Tebe uznávám a budu uznávat i když nebudeš chrlit informace jako pochodující slovník..
konflikt mezi vámi dvěma je stejně absurdní jako mluvící papoušek..
« Poslední změna: 11. Dubna 2012, 16:01:51 od Marcela »

Offline bibin

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 517
Re:"Šoa"movies
« Odpověď #29 kdy: 11. Dubna 2012, 16:29:50 »
Jo, máš pravdu. Omlouvám se. Na druhé straně, pokud vím, s gv. jsme to dotáhli na main page Eretzu, zrovna vloni, když jsme "švejkovali" s Kaddáfím a la ...Músa Kúsa na kusy...( to byl ministr). Kde jsou ty časy.... 8)

Offline wocicko

  • Mladší člen
  • **
  • Příspěvků: 93
  • Pohlaví: Ženské
Re:"Šoa"movies
« Odpověď #30 kdy: 11. Dubna 2012, 19:06:22 »
Tohle není film, ale něco příbuzného. Moje učitelka ze stříední školy, velmi vzedělaná dáma, mě při náhodném setkání vyslala do divadla komedie na kus Goebbels/Barrová. že prý to musím vidět, že je to strhující inscenace. Věřila jsem jí, tři měsíce čekala, až ulovím lístek na beznadějně vyprodaný, cenami ověnčený, dramatický kus. Myslím si, že to byla jedna z nejhorších inscenací, které jsem měla tu smůlu vidět. Tohle si sand ani ten válečný zločinec nezasloužil. Kdyby to zrovna nenatáčeli (tj. kamery byly postaveny před vchody) utekla bych už po čtvrt hodině. A nevjvíc mě na tom irituje, že autor i divadlo to prezentuje jako pravdivý obraz, psychologickou sondu do těch dvou lidí. Člověk pak odchází "poučen" a facsinován, že konečně něco o téhle době ví... Viděl, co ti dva říkali, jak se chovali a cestou domů si v progtramu přečte vybranou literaturu (Nietzsche, Jaspers, Adorno) a je takříkajíc v obraze. Další příklad, jak se na pochmurných dějinách poloviny minulého století dá vydělat a ani člověk nemusí být moc talentovaný. Ten autor, přední Německý dramatik, napsal ještě kus o Emy Göeringové, ještě že to tady nikdo nenstudoval. Možná zatím, až bude hluboko do kapsy, možná se dočkáme... i Springtime for Hitler...
Neviděl jste to někdo? Nebo něco podobného?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15