Autor Téma: Ad Ehud Barak: Izrael musí obnovit svoji sílu ...  (Přečteno 8472 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 867
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Ad Ehud Barak: Izrael musí obnovit svoji sílu ...
« kdy: 2. Července 2007, 09:37:35 »
Jakkoli  jde o předvolebné rétoriku, tak přestože nejsem  stoupencem Strany práce, nýbrž likudistou, s obsahem slov  Ehuda Baraka uvedených  v prvním odstavci vřele souhlasím.  Připomenutí  dějinami prokázané pravdy, že toliko přes  silný  a tedy  respektovaný Izrael vede cesta k míru, znělo mým uším při pondělním ránu jako rajská hudba. Jsem potěšen, že tento úhelný  kámen  izraelské politiky byl takto jasně akcentován představitelem levice - občas totiž vznikal dojem, že idea, díky níž Izrael zachránil svou existenci, je  některými  jeruzalémskými  představiteli  nepochopitelně opomíjena. Pokud arabský nepřítel něčemu "rozumí", tak především síle Izraele. Na potřebě,  že Izrael musí být silný a nepřátele nenechat na pochybách, že silný je se mohou, myslím, shodnout všichni uvnitř státu i jeho přátelé zvnějšku  takříkajíc napříč politickým spektrem.

Offline Tomsik

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 407
  • Pohlaví: Mužské
    • KVH Sayeret Nahal Praha
Re: Ad Ehud Barak: Izrael musí obnovit svoji sílu ...
« Odpověď #1 kdy: 2. Července 2007, 17:59:19 »
Také souhlasím, ovšem je otázkou na kolik to myslí tento politik vážně...

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 867
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Re: Ad Ehud Barak: Izrael musí obnovit svoji sílu ...
« Odpověď #2 kdy: 2. Července 2007, 18:15:06 »
Díky za vyjádření. Je mi ctí osobně pozdravit prvního člena "českého sayeretu", jehož činnosti si jako oddaný ctitel Cahalu  hluboce vážím. Psal jsem vám pozdrav už před několika měsíci, když jsem   na svůj web(www.stejskal.estranky.cz)dával  odkaz na vaše stránky  a jsem rád, že jste stále aktivní(jak vyplývá z aktualit na vašem  webu). Přeji hodně zdaru a ujišťuji  svoji  morální podporou!

Lubomír Stejskal(mrstejskal)

Offline Jicchak

  • Globální Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 349
Re: Ad Ehud Barak: Izrael musí obnovit svoji sílu ...
« Odpověď #3 kdy: 2. Července 2007, 21:42:49 »
Co se týče Ehuda Baraka, mám na něj jak svůj osobní názor tak můj přítel s ním byl v armádě než se dal na pokání. Pakliže Barak řekne že nosím brýle tak tomu neuvěřím, přesvědčím se jestli je náhodou nemám sundané potom si půjdu zjistit že možná jejich materiál není považován za brýli ikdyž je mám. A když řekne že mi brýle koupí buďto proto že je již má  atudíž peníze ukradne a řekne brýle tu jsou nebo jenom lže. Jeho výroku mají pouze zákulisní význam, tedy odhad co skutečně udělá z hlediska spravodajství je význam jeho slov nulový.

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 867
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Re: Ad Ehud Barak: Izrael musí obnovit svoji sílu ...
« Odpověď #4 kdy: 2. Července 2007, 23:13:15 »
Je-li tomu tak, nezbývá než říci: alespoň se to dobře poslouchá, když už to má nulový význam. (Ale třeba je, jak řekl jeden Tvůj kolega, všechno jinak.)   Šalom, Jicchak.

Offline Jicchak

  • Globální Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 349
Re: Ad Ehud Barak: Izrael musí obnovit svoji sílu ...
« Odpověď #5 kdy: 3. Července 2007, 00:02:03 »
Já se bojím že je to dobře s eposlouchající iluze a i pakliže něco udělá kdo ví co bude v pozadí. Nicméně naděje se nevzdávám jsem naopak částečným optimistou nicméně nespoléhám na to že vše vyřeší Ehůd Barak a další politici budovatelé palestinského státu. Nicméně takovéto slova nyní nalézají podporu u veřejnosti a je potom je těžké je vzít zpět Barak je jenom jedna osoba systém tvoří více osob a není možné jít proti všem spolu s teroristy kteří je chtějí zabít zrovna jako nás, tudíž je určitá naděje i z tohoto hlediska.
Co bych rád dodal když píšu svoje zprávy vždy najdu několik zvratných šokujících informací které si logicky uvažující člověk může zvážit z hlediska strategie a situace a dojde k naprostým převratům, padnutím celých hypotéz a projektů politiků, skrátka a dobře dějiny nepíší politici ale někdo kdo je nad nimi, vše má určitou nit která někam směřuje a z onoho rámce se to nevymkne. Celé státncké konstrukce některými zprávami padají na zem sktrze skutečnost většinou bezpečnostní která nechává nezměnitelné utopií. Lze nyní pouze pomáhat a čím lépe tím líp a bez současné garnitury.

Offline Jicchak

  • Globální Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 349
Re: Ad Ehud Barak: Izrael musí obnovit svoji sílu ...
« Odpověď #6 kdy: 3. Července 2007, 00:11:29 »
Nicméně je možné že oficiálně v zahraničí by se tyto slova možná měly podporovat s uvedením jisté výhrady, ale dát jim jak se říká oporu.

Offline Tomsik

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 407
  • Pohlaví: Mužské
    • KVH Sayeret Nahal Praha
Re: Ad Ehud Barak: Izrael musí obnovit svoji sílu ...
« Odpověď #7 kdy: 3. Července 2007, 22:24:10 »
Díky za vyjádření. Je mi ctí osobně pozdravit prvního člena "českého sayeretu", jehož činnosti si jako oddaný ctitel Cahalu  hluboce vážím. Psal jsem vám pozdrav už před několika měsíci, když jsem   na svůj web(www.stejskal.estranky.cz)dával  odkaz na vaše stránky  a jsem rád, že jste stále aktivní(jak vyplývá z aktualit na vašem  webu). Přeji hodně zdaru a ujišťuji  svoji  morální podporou!

Lubomír Stejskal(mrstejskal)


Jsem moc rád za váši podporu, všichni členové týmu...takovéto "poplácání po ramenou" je pro nás dobré znamení, že děláme / popř. "bojujeme" za / správnou věc :) Brzy budou nové stránky, aktualizace dlouho vázla, dost věcí se změnilo, slibuji, že budete jeden z prvních, kdo si je bude moci prohlédnout :) S pozdravem Tomáš Šikýř alias Rav Turai Tomsik / Sayeret Nahal Praha

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 867
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Re: Ad Ehud Barak: Izrael musí obnovit svoji sílu ...
« Odpověď #8 kdy: 4. Července 2007, 19:17:19 »
Díky, těším se ...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15