Všeobecná kategorie > Místopis Izraele

Cestovani v Izraeli-dotaz

<< < (2/6) > >>

Hana:
Ahoj,
diky vsem za rady.Je to tady krasne,bude se mi tezko odjizdet  :'(

Max:
To je prima, že se Vám líbí.

Mimochodem - určitě fotíte, nechcete některé fotky zveřejnit na Eretzu v rubrice "Fotografie dne"?

Pepino65:
Nemáte někdo nějaký typ na kombinaci zájezdu přibližně 7 dní v Ejlátu a 2-3 dny na historická místa a zajímavosti? Zatím jsem nikde na nic takového nenarazil, a sprostě se válet jen u moře, když bych navštívil Izrael, mi příjde nepřístojné. Nemám zájem o kombinaci s návštěvou arabských zemí a v tom je zpravidla problém. Díky

Elazar:

--- Citace: Pepino65 kdy 18. Září 2007, 18:47:10 ---Nemáte někdo nějaký typ na kombinaci zájezdu přibližně 7 dní v Ejlátu a 2-3 dny na historická místa a zajímavosti? Zatím jsem nikde na nic takového nenarazil, a sprostě se válet jen u moře, když bych navštívil Izrael, mi příjde nepřístojné. Nemám zájem o kombinaci s návštěvou arabských zemí a v tom je zpravidla problém. Díky

--- Ukončit citaci ---

 :D jeden z duvodu, proc opravdu nemam rad Ejlat. Je to strasne z ruky a daleko v podstate odevsad.
Historicka mista tam skoro nejsou, nejblizsi - Petra, Jordan. Je to pomerne drahe. Pokud se Vam nechce mezi Araby, pak asi nic moc. "Krajina" kolem Ejlatu veskera zadna - poust je uchvatna, krater Ramon rovnez, nicmene brzy se okouka. Pokud budete mit stesti, uvidite podel cesty cvicici Merkavy  ;) Za par hodin dojedete autem k Mrtvemu mori - do Tel Avivu, to je pak zalezitost na cely den - i dva. A par turistickych destinaci - ale necekejte nic extra, o cem by se Vam jeste za nekolik let zdalo.

Yan:
No ta formulace 2-3 dny na historické památky víceméně odpovídá pobytu v Eilatu s příslušnými fakultativními výlety.
Při návratu (odlet z Eilatu brzo rano, let do CR pozde vecer) se to obvykle spojuje s navstevou Jeruzalema (Betléma) a jeden den pobytu je tak jako tak dobrý rezervovat na návštěvu Mrtvého moře + Massady (pravda 5 hodin v autobuse tam a 5 zpátky). Ten třetí den (pro nenapravitelného návštěvníka historických památek) by se dal obětovat na návštěvu Petry (tedy pokud Pepino 65 přenese přes srdce že je to vlastně kombinace s arabskou zemí) evtl. na Timna park.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi