Autor Téma: Cestovani v Izraeli-dotaz  (Přečteno 85022 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Samuel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Pohlaví: Mužské
Re: Cestovani v Izraeli-dotaz
« Odpověď #25 kdy: 17. Prosince 2008, 18:49:09 »
Díky za odpovědi.
To Elazar: Israel má z turistického hlediska výhodu, že je tak malý. Na druhou stranu je zde tak vysoká koncentrace toho, co by člověk rád viděl, navštívil, nebo čemu by stálo za to věnovat čas, že je prakticky nereálné to v omezeném čase stihnout. Pak člověk právě zažívá ta dilemata. Pojedu sem a neuvidím tamto, nebo naopak. :)

To chawwa: Hotel již mám reservovaný jak v Tiberias, tak v Jerusalemu, takže se obávám, že hotel Ramot nevyzkouším :) Stopaře se často obávám brát i zde v Česku, navíc auto bude vcelku plné, takže nebudu ani v pokušení.
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

Michall

  • Host
poškrábou se, u jednoho mého např. nešlo vypnout topení, (asi pro lepší chlazení)terénnější auto je drahé...lepší je s někým se skamarádit (nebo auto koupit?, jako v u.s.a. ?)...skvělý je bicykl, do kopce ho vezmou do autobusu...ale pozor na zužovaných silnicích za účelem pomalejší jízdy, jezdí se stejně rychle a dvakrát jsem musel přes svodidla...přirozeně pláště s výstuhou, protože jinak poletující bodláky umí i deset děr denně, duše již ve fabrice opatřená tekutinou se zalepující je podmínkou...

kromě "mrtvých" nebo vděčných lokalit, je užitečné  složit si kalendář, specifické oslavy stojí za to, např. Meron v určená data, dnes i skrze internet nebo ve spec.publikacích....jinak do střelnic chodit (např. na menhiry) zevlovat jen o svátcích, kdy se nestřílí, jsou tam ale i telefony, dá se zavolat a domluvit, spíš ale angličtina bude málo, oficíři mají jiné starosti...tu jsou skutečně dobré ty kontakty na nějakém hebr.facebooku...jinak naložit ruského strejdu či tetku  a povozit je krajinou jim  jistě udělá radost, konečně je to kraj, kdy vždy byl třeba průvodce, třeba dítě (bez vás vám také nikdo nechodí po dvorku)

jo, a také zajit na nějakou svatbu

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Cestovani v Izraeli-dotaz
« Odpověď #27 kdy: 27. Července 2009, 07:15:55 »
Docela pěkné fotky z CNN https://edition.cnn.com/2009/TRAVEL/getaways/07/23/travel.snaps.israel/index.html
samozřejmě, že fotky na eretz jsou lepší, ale pro zajímavost ...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15