Všeobecná kategorie > Kultura, hudba, literatura

"Šoa"movies

<< < (6/7) > >>

wocicko:

--- Citace: Vader kdy 11. Dubna 2012, 08:53:26 ---
--- Citace: bibin kdy 11. Dubna 2012, 05:48:00 ---nelíbí se mi, jak námi manipuluješ, Marcelo.

--- Ukončit citaci ---

Nelíbí se mi, jak tu tapetujete, Bibine. Citací plno, rešerší a ISBN plno, ale vlastních myšlenek jako šafránu za polárním kruhem. Malinko se kroťte.
BTW věříte, že znám papouška (žako šedý), který velmi rád cituje zejména z Timaia a Kritia? Jestli ale chápe obsah, to nedokážu posoudit, neb když se k němu přiblížím, začne vrčet a štěkat.
A protože mám krom horečky a tuny práce i blbou náladu, warn 0.00015% (uznejte,k že jako integer se to fakt blbě zadává, tož to berte jako malou a rozhodně ne nepřátelskou pobídku k zamyšlení se). A za tou aquafobií si stojím  :P

--- Ukončit citaci ---

Jééé takového papouška bych chtěla - hodil by se k závěrečným zkouškám z antické filosofie. Ještě by se měl vycvičit na klíčová slova - jako vyhledávání v pdf. "Papouchu: Timaios, trojúhelník! Šup!"
Za aquafobií si stojíme dva: ono slovník odborné terminologie může za 40 let zastarat, věda kráčí kupředu, je třeba jasné rozlišení. Sacharidům už se taky neříká uhlovodany...

wocicko:
Pro Marcelu:
obdivuji Tě, že děláš takové těžké a důležité zaměstnání. Moje maminka taky pracuje v sociálních službách - stará se o onkologické pacienty, je to dost vyčerpávající.
A s tím titulkem tohohle tématu máš samozřejmě pravdu  8)

bibin:
Já bych neopak řekl, že před mladou dámou se  TĚŽCE předvádíte a tapetujete Vy, Vadere. Bohužel pro Vás, citovaný autor řeckého slovníku nebyl z "wocickovo wiki", ale byl to reálný a dost náročný pedagog, který mne pět semestrů učil. A při své kvalifikaci si pamatuji i to, co napsal. Držte se, příteli, zpátky, abych si Vás stále mohl vážit. Vy + film 0 sdělení, Marcela + film 0 sdělení, wocicko + film 0  hodnotných sdělení. Je to aréna mladého a nevyzrálého stvoření, a přitom  JE tolik kvalitních (a kvalitnějších) mladých absolventů, kteří jen nemají tu "razanci" se předvádět. Jo, drzost a poplužní dvůr... Saura a Buňuel byli dva režiséři, jejichž filmy dovážel minulý režim "na kila" zhusta jako přívažek k Belmondovi. Když oznamovali Sauru (ve filmovém klubu),  se ječelo "zase ta Chaplinová"....totéž  v modrém Buňuel. Ale španělština (on to totiž nikdo  z herců nechtěl dabovat) ucházející. ... No, na .... písečku se opravdu nepotřebuju pohybovat. Pokud bych ještě dopisoval Ivána, ocenil bych, kdybyste ( vzkaz zdejším wočičkoides) nereagovali. Je to můj způsob komunikace s jistým schopným právníkem. A jak se říká: není vidět, co je vidět.
 

Tamar:

--- Citace: wocicko kdy 11. Dubna 2012, 13:54:45 ---Pro Marcelu:
obdivuji Tě, že děláš takové těžké a důležité zaměstnání. Moje maminka taky pracuje v sociálních službách - stará se o onkologické pacienty, je to dost vyčerpávající.
A s tím titulkem tohohle tématu máš samozřejmě pravdu  8)

--- Ukončit citaci ---
(sh...) nepovedlo se mi přimět wočička ke smazání příspěvku, neb zřejmě odběhla od počítače..
výrazy ohledně mé práce se na veřejnost nehodí.. nejsem na to nikterak hrdá a s..e mě to..



jinak výrazně souhlasím s bibinem.. k filmu jsem nic kloudného neřekla..



.. ale těžko můžeš, bibine, zakazovat někomu komentovat jakýkoli příspěvek.. je to diskuzní fórum
ne autorský web.. To byste se s Gugim museli opravdu přestěhovat na písmák. Je tam dokonce i možnost zakázat komentáře ..  :P



Vader je stále vrcholně ctěný admin, předvádět se nepotřebuje..
Tebe uznávám a budu uznávat i když nebudeš chrlit informace jako pochodující slovník..
konflikt mezi vámi dvěma je stejně absurdní jako mluvící papoušek..

bibin:
Jo, máš pravdu. Omlouvám se. Na druhé straně, pokud vím, s gv. jsme to dotáhli na main page Eretzu, zrovna vloni, když jsme "švejkovali" s Kaddáfím a la ...Músa Kúsa na kusy...( to byl ministr). Kde jsou ty časy.... 8)

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi