Autor Téma: Pokora  (Přečteno 33877 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Emet

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Pohlaví: Mužské
    • Emet
Re:Pokora
« Odpověď #25 kdy: 9. Dubna 2012, 19:56:51 »
Já mám židovské předky. A proč kdo kam táhne, to je každého osobní záležitost. Čechy potkáte třeba i v Indii, tak nechápu, co vás na tom tak udivuje. Žádné zmatky nedělám, jasně jsem napsal, že jsem izraelský voják. Je na tom snad něco nepochopitelného?

Offline M.Opletal

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 23
Re:Pokora
« Odpověď #26 kdy: 9. Dubna 2012, 20:03:47 »
Já mám židovské předky. A proč kdo kam táhne, to je každého osobní záležitost. Čechy potkáte třeba i v Indii, tak nechápu, co vás na tom tak udivuje. Žádné zmatky nedělám, jasně jsem napsal, že jsem izraelský voják. Je na tom snad něco nepochopitelného?


Pojem "izraelský voják" evokuje automaticky i Izraeslký původ. Jistě, využil jste zákona o návratu, ale v dnešní době nemá imigrace smysl, pokud nejste militarista.

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re:Pokora
« Odpověď #27 kdy: 9. Dubna 2012, 20:06:18 »
Odkdy je někdo štastný, že půlka jeho rodiny může shnít ve svobodné zemi?  :o

Hochu, a proč by se Čech táhnul do Izraele? A když jste teda Čech, měl jste to sem napsat hned, a nedělat zmatky.  :(

Pane Opletale, je zjevné, že některé skutečnosti nejste  schopen pochopit. Znám docela dost těch, kteří ani židovské předky nemají a vystěhovali se do Izraele. (Včetně služby v IDF). O tom, jestli to pro ně má nebo nemá smysl nerozhodujete vy, ale oni sami..

Offline M.Opletal

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 23
Re:Pokora
« Odpověď #28 kdy: 9. Dubna 2012, 20:13:53 »
Odkdy je někdo štastný, že půlka jeho rodiny může shnít ve svobodné zemi?  :o

Hochu, a proč by se Čech táhnul do Izraele? A když jste teda Čech, měl jste to sem napsat hned, a nedělat zmatky.  :(

Pane Opletale, je zjevné, že některé skutečnosti nejste  schopen pochopit. Znám docela dost těch, kteří ani židovské předky nemají a vystěhovali se do Izraele. (Včetně služby v IDF). O tom, jestli to pro ně má nebo nemá smysl nerozhodujete vy, ale oni sami..


Hodně lidí se nechá zmanipulovat do něčeho, co je nesmyslné. Navíc ty síily nejsou moc "defence" ale spíš "ofence". Navíc, pro Židy nebudou nežidovští Izraelci nikdy plnohodnotní - nedávno čínští dělníci, co v Izraeli pracovali, zákaz styku s domorodým obyvatelstvem (pohlavním) a zasahování do náboženských svátků.

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re:Pokora
« Odpověď #29 kdy: 9. Dubna 2012, 20:24:28 »

Citovat
Hodně lidí se nechá zmanipulovat do něčeho, co je nesmyslné.
A vás se to nějak osobně týká? 

Navíc, pro Židy nebudou nežidovští Izraelci nikdy plnohodnotní
My tady můžeme nějak ovlivnit to, že vám to vadí?

Pro některé "Čechy" nebudou vietnamští sousedé nikdy plnohodnotní lidé, přestože tady žijí už skoro třetí generaci.
Pro některé "Čechy" nebudou romští občané nikdy plnohodnotnými sousedy, ačkoliv tady žijí přes půlstoletí..


Vaše věty nedávají příliš smysl.

Můžete nám, prosím, sdělit jak může zdejší komunita na tomto servru zmírnit vaši frustraci z toho, že na světě existuje nespravedlnost, chudoba, války a terorismus? Myslíte, že jsme schopni vám pomoci?

Offline Emet

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Pohlaví: Mužské
    • Emet
Re:Pokora
« Odpověď #30 kdy: 9. Dubna 2012, 20:26:50 »
Ale no ták Opletale, kde k těm dedukcím přicházíte? Člověk imigruje z různých důvodů - ideologie, náboženské přesvědčení, ekonomická situace, politika, láska atd.
« Poslední změna: 9. Dubna 2012, 20:30:31 od Emet »

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re:Pokora
« Odpověď #31 kdy: 10. Dubna 2012, 00:41:07 »
M.Opletale, evidentně jste ve špatném rozpoložení, takže výstraha (každý jednotlivý příspěvek projde moderací), k ní 14 dní ban za hrubost a nádavkem týden ban na vychladnutí (osobák). Aneb, co je moc, to je moc. Příště by to bylo rovnou do konce utkání. Účetně nám to dává 3 týdny ban a warn s dohledem.

Pod čarou: teď se dívám, že warn na 50% vyrábí ikonku s nápisem "umlčen", ej, jsem já to ale kruťas  :o
« Poslední změna: 10. Dubna 2012, 00:44:35 od Vader »

Offline Emet

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Pohlaví: Mužské
    • Emet
Re:Pokora
« Odpověď #32 kdy: 10. Dubna 2012, 05:34:54 »
TO je tak - někdo poučuje o pokoře a tom, jak lehce se má snášet kritika a sám neví, co je to vlastně pokora a žádnou kritiku není schopen snést. Tomu se říká pokrytectví. ;-)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15