Všeobecná kategorie > Kultura, hudba, literatura

Pokora

<< < (2/7) > >>

Tamar:
Ne. Hloupou a nepravdivou kritiku ne. (nauč se skloňovat)

Když někdo umanutě a hloupě chce něco, co mu patřit nemá..

Arabský svět je drobátko v nepoměru k Izraeli.  Zázrak, že nebyl Izrael dosud proměněn v ruiny proti tak obrovské přesile..

wocicko:

--- Citace: aege kdy  9. Dubna 2012, 15:55:07 ---Opletálku,Opletálku,
 Vy by jste si nechal  střílet rakety od bláznivého souseda na svůj dvoreček ?? :P
Škoda,že Izrael tu Gazu tehdá pustil,mohl mít dnes svatý klid ! ;)

--- Ukončit citaci ---

Tak tak  ;D Některá problémová území jsou lepší pod dohledem.

A pro M. Opletala: nemyslím si, že zrovna Židé mají problémy s pokorou, jistě, nějaké problémy mají, jako každý: coby nestranného pozorovatele mě napadá třeba přílišná prudkost a zase napak flegmatičnost, kde se to zrovna nehodí, ale jinak myslím, že je to na světové poměry bezproblémový a pokorný  :D národ.
A ještě jedna věc, jak už tu někdo rozumný napsal v nějakém předešlém "opletalovém" tématu, v poměrech předního východu se nevyzná ani ten, kdo poctivě hledá. Je to tak, ke každé zprávě se dá nají protichůdná. Prostě už to neřešte a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí se přikloňte na tu nebo onu stranu a nechte se v klidu unášet proudem  8) Nadchází jaro, třeba přestane i sněžit, zpívají ptáci, kvetou květiny, láska klíčí, nepřidělávejte si vrásky zbytečně. A pokud je na vás tohle řešení příliš zbabělé, pokud toužíte po Pravdě, seberte se a jeďte! Prozkoumejte všechny sousedy, promrskejte předovýchodní dialekty, vyptejte se vojáků i civilistů, a pak nám řekněte!  >:D

M.Opletal:

--- Citace: aege kdy  9. Dubna 2012, 15:55:07 ---Opletálku,Opletálku,
 Vy by jste si nechal  střílet rakety od bláznivého souseda na svůj dvoreček ??
Škoda,že Izrael tu Gazu tehdá pustil,mohl mít dnes svatý klid !


--- Ukončit citaci ---

Maličký, já bych zaprvé nebyl tak takticky hloupý jako vy, že bych si udělal stát někdem, kde je to kolem mě samý nepřítel.

A za druhé, bombardováním Jugoslávie v roce 1999 dalo mezinárodní společenství jasný signál: etnické problémy se neřeší násilím.

Tak mi vysvětlete, proč vidím, jak to saé mezinárodní společenství porušuje své vlastní slova tolerováním chování Izraele.


--- Citace: Marcela kdy  9. Dubna 2012, 16:07:04 ---Ne. Hloupou a nepravdivou kritiku ne. (nauč se skloňovat)

Když někdo umanutě a hloupě chce něco, co mu patřit nemá..

Arabský svět je drobátko v nepoměru k Izraeli.  Zázrak, že nebyl Izrael dosud proměněn v ruiny proti tak obrovské přesile..



--- Ukončit citaci ---

Dojemné, úplný souboj Davida s Goliášem. Izraelské jednotky mají lepší organizovanost, a většinou také lepší, moderní zbraně. Navíc, není žádná statečnost troufnout si na někoho, kdo je hůře vybaven a celkově je v rozkladu.
PS: Jsi kouzelně uštěpačný, mohu vědět kolik měříš? :)

wocicko: Na to nikdy nikdo čas mít nebude, mimo neužitečných politologů. Ale vem si jednu věc: Jugoslávii nikdo skoro neznal, a rozhodnutí jí zničit padlo velcie rychle. Proč to tak nejde i s Izraelem?

Tamar:

--- Citace: M.Opletal kdy  9. Dubna 2012, 16:54:26 ---Maličký, já bych zaprvé nebyl tak takticky hloupý jako vy, že bych si udělal stát někdem, kde je to kolem mě samý nepřítel.
--- Ukončit citaci ---
Taktiku.. Židé si udělali (po mnohých dohodách a jednáních) svůj stát doma. Někomu prosté věci nedocházejí.


--- Citovat ---A za druhé, bombardováním Jugoslávie v roce 1999 dalo mezinárodní společenství jasný signál: etnické problémy se neřeší násilím.
--- Ukončit citaci ---
V případě Izraele a Arabů nejde o etnický problém.


--- Citovat ---Dojemné, úplný souboj Davida s Goliášem. Izraelské jednotky mají lepší organizovanost, a většinou také lepší, moderní zbraně. Navíc, není žádná statečnost troufnout si na někoho, kdo je hůře vybaven a celkově je v rozkladu.
--- Ukončit citaci ---
Když je někdo celkově v rozkladu nemívá sílu a tendenci k útočným akcím. Izrael spory nevyvolává.



--- Citovat ---PS: Jsi kouzelně uštěpačný, mohu vědět kolik měříš?
--- Ukončit citaci ---
Nemůžeš, magorovi, který nerozezná ženskou od chlapa, svoje míry nesděluju.

wocicko:
Proč to nejde i s Izraelem? Protože je menší, než Judoslávie a protože si to nezaslouží :-) Podle mne. Hele, já fakt nevím, co Ti na to říci. Prostě Izrael je natolik schopný stát, že se brání přesile jak sousedů, tak i mezinárodních organizací. Prostě si to umí zařídit a ty na tom nic nezměníš, tak se s tím srovnej. Takhle to chceš slyšet? Omlouvám se za tykání, píšu, jak bych to říkala, už to nechci opravovat.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi