Všeobecná kategorie > Kultura, hudba, literatura

Pokora

<< < (3/7) > >>

Emet:
Opletale, co to plácáte za nesmysly? Z vaší strany se vůbec nejedná o kritiku, ale o ubohou hloupou provokaci ! Ono 7 let ostřelování raketami je dost dobrý důvod k vojenské akci. To se týká operace lité olovo. 7 let se Izrael zdržoval vojenských akcí. Došla trpělivost. A co se týká přítomnosti - ono 300 raket za pár dní není pár raket ! Vám by jedna taková spadla před domek, ječel byste ze všech nejvíc a hystericky byste od vlády požadoval tvrdý zákrok. Jinak izraelská armáda na rozdíl od jiných nic se zemí nesrovnávala kvůli těm "páru" raketám. Izraelská armáda skvěle přesnými údery likvidovala teroristické pohlaváře. Takže pokud jste popletale, pardon Opletale, někde ve zprávávách uviděl, že někde někdo něco srovnával se zemí, tak to byl asi váš dobrý kamarád Asad, který v Sýrii srovnává se zemí jejich vlastní města.

M.Opletal:

--- Citace: wocicko kdy  9. Dubna 2012, 17:05:45 ---Proč to nejde i s Izraelem? Protože je menší, než Judoslávie a protože si to nezaslouží :-) Podle mne. Hele, já fakt nevím, co Ti na to říci. Prostě Izrael je natolik schopný stát, že se brání přesile jak sousedů, tak i mezinárodních organizací. Prostě si to umí zařídit a ty na tom nic nezměníš, tak se s tím srovnej. Takhle to chceš slyšet? Omlouvám se za tykání, píšu, jak bych to říkala, už to nechci opravovat.

--- Ukončit citaci ---


Mě tykání nevadí, klidně sem se k němu připojil. :) A to "zařizování" - pokud tím myslíš to, že jsou ovlivnována média a činěn nátlak přes bankovní systém, to je nelegitimní, a Izrael tín ztrácí body u veřejnosti. Sice to hodí na antisemitismus, ale to je hloupost, to nemá nic spolčného s entikem... vadilo by to lidem, i kdyby to dělali Rumuni anebo Jihoafričani.

M.Opletal:

--- Citace: Emet kdy  9. Dubna 2012, 17:11:20 ---Opletale, co to plácáte za nesmysly? Z vaší strany se vůbec nejedná o kritiku, ale o ubohou hloupou provokaci ! Ono 7 let ostřelování raketami je dost dobrý důvod k vojenské akci. To se týká operace lité olovo. 7 let se Izrael zdržoval vojenských akcí. Došla trpělivost. A co se týká přítomnosti - ono 300 raket za pár dní není pár raket ! Vám by jedna taková spadla před domek, ječel byste ze všech nejvíc a hystericky byste od vlády požadoval tvrdý zákrok. Jinak izraelská armáda na rozdíl od jiných nic se zemí nesrovnávala kvůli těm "páru" raketám. Izraelská armáda skvěle přesnými údery likvidovala teroristické pohlaváře. Takže pokud jste popletale, pardon Opletale, někde ve zprávávách uviděl, že někde někdo něco srovnával se zemí, tak to byl asi váš dobrý kamarád Asad, který v Sýrii srovnává se zemí jejich vlastní města.

--- Ukončit citaci ---


Bohužel, s Asadem se neznám, ale bylo by zajímavé vidět takového počítačového geeka, jako jste vy,  v souboji se Syrským vojákem.
A pokud máte na mysli "chirurgickou" přesnost, koukněte se na počet hlav - na počet hlav je to skoro takové, že za jednoho padlého Žida bylo zabito 7 Palestinců. To je docela nepoměr.  :)


PS: Navíc, těžko nazvat teroristou někoho, kdo je partyzán a chce zpátky svoje území - jeden můj předek byl za Protektorátu v odboji, a Němci jej také nazvali "terorista", anebo "protistátní živel" či "zločinec poškozující statečnou osvoboditelskou Německou armádu, která se uvolila vzít Čechy a Moravu pod své ochranná křídla". Takže můj praděd se cítil podveden. Mám se i já začít cítit podveden, a tahán za nos, když ze mě média dělají hlupáka malováním nebe na žluto?

Tamar:

--- Citace: M.Opletal kdy  9. Dubna 2012, 17:23:07 ---.. že za jednoho padlého Žida bylo zabito 7 Palestinců. To je docela nepoměr.  :)

--- Ukončit citaci ---

Jistě. Izrael svoje civilisty chrání, na rozdíl od jiných, kteří je používají jako živé štíty..

M.Opletal:

--- Citace: Marcela kdy  9. Dubna 2012, 17:25:44 ---
--- Citace: M.Opletal kdy  9. Dubna 2012, 17:23:07 ---.. že za jednoho padlého Žida bylo zabito 7 Palestinců. To je docela nepoměr.  :)

--- Ukončit citaci ---

Jistě. Izrael svoje civilisty chrání, na rozdíl od jiných, kteří je používají jako živé štíty..

--- Ukončit citaci ---


To je prázdné motto... Židé, co byli chytří se netáhli do Palestiny, kde je to jeden velký špatný vtip.
To bych rovnou já mohl vzít pár milionu Čechů, ukousnout si kousek Rumunska (Banát=česká menšina) anebo kus Ukrajiny (genetická země původu Slovanů) a říct že je to tam celé moje. A kdo by proti tomu bojoval, by byl terorista.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi