Autor Téma: Nejasnost/dotaz  (Přečteno 15855 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 860
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Nejasnost/dotaz
« kdy: 28. Března 2007, 10:28:37 »
Při editaci vlastního profilu jsem narazil na miniproblém. Po vyplnění data narození následuje kolonka "Místo". Upřímně řečeno není úplně jasné, je-li myšleno místo narození nebo místo, kde se dotyčný účastník fóra nachází(čili de facto bydliště). Původně jsem automaticky vyplnil své místo narození, ale když jsem pak viděl, že někteří účastníci nechali tuto kolonku prázdnou, napadlo mě, že tak učinili proto, že se tam uvádí místo bydliště a oni nechtěli, aby bylo identifikováno.  Dotaz: Jak je to tedy  myšleno? Ptám se proto, že špatně vyplněný údaj by vedl k mystifikaci kolegů.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Nejasnost/dotaz
« Odpověď #1 kdy: 28. Března 2007, 16:36:31 »
Popravdě - já jsem nad tím také přemýšlel  :)

Logičtější mi přijde místo současného pobytu, protože netuším, jaký smysl by mělo uvádět místo narození. Na druhou stranu - je to opravdu uvedeno v takovém pořadí, že to není jasné.

Přimlouvám se, abychom to brali jako místo současného pobytu.

Offline Jicchak

  • Globální Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 349
Re: Nejasnost/dotaz
« Odpověď #2 kdy: 28. Března 2007, 19:15:55 »
Pan Stejskal došel mnohem nežli já. Já se k ničemu takovému vůbec nedostal, prostě je v internetu skušenější, to se musí uznat. Zjistil jsem též že je autorem vzpomínek z dob vzniku Jisraele, patřím ještě mezi ty které to zajímá.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Nejasnost/dotaz
« Odpověď #3 kdy: 28. Března 2007, 22:01:02 »
Možnost doplnění osobních údajů (v rozsahu dle vlastní úvahy), včetně možnosti obrázku nebo ikonky je v možnost v sekci "editace profilu" (horní menu) -> "Modifikace profilu" (menu vlevo) -> "Osobní údaje"

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 860
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Re: Nejasnost/dotaz
« Odpověď #4 kdy: 28. Března 2007, 22:33:13 »
Popravdě - já jsem nad tím také přemýšlel  :)

Logičtější mi přijde místo současného pobytu, protože netuším, jaký smysl by mělo uvádět místo narození. Na druhou stranu - je to opravdu uvedeno v takovém pořadí, že to není jasné.

Přimlouvám se, abychom to brali jako místo současného pobytu.

OK, jsem téhož názoru, případá mi to smysluplnější.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Nejasnost/dotaz
« Odpověď #5 kdy: 29. Března 2007, 07:45:40 »
Ja pobyam vsude a nikde, jsem virtualni bytost stvorena MIT  ;D Zadne misto nezadavam, beztak vsichni vedi, odkud jsem  8)

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Nejasnost/dotaz
« Odpověď #6 kdy: 29. Března 2007, 09:38:54 »
Vader: Samozřejmě. Domovská stránka organizace, kde žiješ na diskovém poli, je profláknutá - https://www.csail.mit.edu/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15