Autor Téma: Chat  (Přečteno 9930 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Chat
« kdy: 28. Června 2007, 21:55:12 »
Možná jste si už všimli, nahoře v menu přibyla položka "chat".

Je tam spíše na zkoušku, nainstalována je jen zkušební verze (finální ještě není k dispozici). Nejsem si jistý zda někomu chat, tedy možnost  debaty, která rychlá a je jen dočasná, chybí.

Napište sem, prosím, pokud jste zastánci nebo naopak odpůrci existence chatu v rámci Fóra Eretz, ať mám trochu zpětnou vazbu.

Offline Samuel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Pohlaví: Mužské
Re: Chat
« Odpověď #1 kdy: 29. Června 2007, 08:19:48 »
Nedá se říci, zda jsem zastáncem nebo odpůrcem "chatu". Prostě mi v případě jako jsou stránky eretz.cz daleko nejvíce vyhovuje diskuse v podobě, v jaké je. Pokud se i nakrásně sejdou při diskusi dva diskutující k jednomu tématu on-line, forma diskuse myslím bohatě stačí. Pokud by bylo uživatelů on-line více a měli chuť povídat o společném tématu, připomíná mi chat takové virtuální skákání do řeči. To opravdu nemusím. Takže bude li zde chat a bude li někomu vyhovovat, je to dobře. Pokud ne, pak mě to nebude mrzet. Já osobně používám formu chatu pouze přes Skype, a to ještě jen s jednou osobou současně, je to totiž rychlejší, než si posílat e-maily.
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

Hana

  • Host
Re: Chat
« Odpověď #2 kdy: 1. Července 2007, 15:10:49 »
Myslim,ze v ramci fora eretz je chat zbytecny,protoze se nesejde dost lidi online.

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 860
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Re: Chat
« Odpověď #3 kdy: 1. Července 2007, 15:30:08 »
Přikláním se k těm, kdo spíše než chatu dávaji přednost stávající podobě diskusního fóra.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Chat
« Odpověď #4 kdy: 5. Července 2007, 23:45:45 »
Odpovědí se nesešlo příliš, nicméně pro chat se žádný silný hlas nezvedl, takže jsem jen smazal.

Díky za zpětnou vazbu.  :)

(Tuto odpověď zde pár dní nechám pro informaci, pak téma "chat" smažu také.)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15