Anketa

Přehled odkazů na aktuální články o Izraeli mi zde

chybí
3 (37.5%)
nechybí
5 (62.5%)

Celkem hlasovalo: 8

Autor Téma: IZRAELSKÉ ozvěny  (Přečteno 258999 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.





















Offline Iva Farkačová

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 23
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #495 kdy: 21. Června 2012, 09:14:29 »
Promiň AEGE, ale nemyslím, že bys měla zanedbávat Eretz a jeho rubriky. Přece nemůžeš najednou přispívat jen na Shekel Fórum v Hyde Parku a v Toulkách s Aege.
Od té doby co chodím na tato místa, vždycky jsem tě tady našla.   
Vůbec nechápu, proč zde není od tebe odkaz na zajímavý článek o Izraeli uvedený v Parl.listech. To je článek,který by si měl přečíst každý.
Promiň má kritická slova.

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #496 kdy: 21. Června 2012, 11:39:39 »
Ale Ivi .. Co ti chybí?
odkaz na článek? Tak ho sem dej!
Chybí ti komunikace s Aege? Tak si povídejte tam, kde se vyskytujete obě..

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #497 kdy: 21. Června 2012, 12:05:48 »
Přidána anketa, tož se vyjádřete, komu zde přehled zpráv chybí a komu ne  ;)


Offline Iva Farkačová

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 23
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #498 kdy: 21. Června 2012, 12:28:35 »
Milá Tamar, kdybych uměla dávat odkazy sama, tak bych to dávno udělala. Jsem s technikou,technologií a technohudbou a vším co začíná na tech.. na štíru.
Měla jsem nedávno problém se dostat i do vnitra-nitra Eretzu.


Dokážu akorát to,co se mi líbí, sdílet na fb. Ale opačně ne. A stejně tak i články z tisku . Opět jen adresovat na fb (pokud je tak ikonka F ) ale ne sem. Pokud mi někdo polopatisticky jako děcku popíše kam kliknout, na jakou ikonku, budu vděčná.
Myslím to skutečně vážně.
P.S. Přečetla jsem knihu Ó Jeruzaléme a po několikrát přečteném Exodu  jsem akutně  plná zápalu pro rozšiřování pozitivního informování o Izraeli.


Tak se na mne nezlobte :-[

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #499 kdy: 21. Června 2012, 12:56:54 »
 :D :D :D :D :D :D

dát odkaz je jednoduché:

V jednom okně, kde máš otevřený ten článek zkopíruješ do paměti počítače jeho aderesu (v řádku nahoře v liště, kde si ti ukazuje adresa webu - např. www.seznam.cz - klikneš na začátek té internetové adresy a se zmáčknutým levým tlačítkem myši ji "zamodříš" = označíš. Zmáčkneš zároveň klávesy Ctrl a C a tím ji zkopíruješ do paměti počítače.)

V druhém okně, kde máš začatou zprávu, do které chceš ten odkaz vložit, klikneš v panelu nástrojů na  ikonku se zeměkoulí (druhý řádek, třetí ikona zleva) "vložit odkaz"

naskočí ti malé okénko s pokynem vložit odkaz, zmáčkneš zároveň klávesy Ctrl a V a pod tím na OK a tím tam tu adresu vložíš.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15