Anketa

Přehled odkazů na aktuální články o Izraeli mi zde

chybí
3 (37.5%)
nechybí
5 (62.5%)

Celkem hlasovalo: 8

Autor Téma: IZRAELSKÉ ozvěny  (Přečteno 259174 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.







Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #456 kdy: 25. Května 2012, 16:03:49 »
Myslím, že postovat linky na antisemitské, sprosté a hloupé články není třeba dávat na fórum eretz.cz. Dělat reklamu takovým lidem skutečně nemusíme.
 

Offline Iva Farkačová

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 23
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #457 kdy: 25. Května 2012, 21:04:32 »
K odkazu na článek "Kdo jsou dnešní židé": také jsem zírala a nevěřila vlastním očím. Vůbec netušíme, kolik pisálků, básníků a jiných autorů v různých novinách si buď fouká na vlastní bebínko nebo je schopno psát paskvily. Skoro mi to připadá jako článek na "politickou"objednávku. A na jakou strunu a komu hraje je víc než jasné.
Kdyby to zde nebylo uvedené, vůbec bych o rozhlašování takových názorů nevěděla, protože Parlamentní listy nejsou zrovna mé oblíbené. A žila bych v blahém povědomí, jak je na světě  skoro vše OK,jak pravda vítězí a dobro je silnější než zlo. Ono to tak leckdy není. A měli bychom s tím počítat.




Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #461 kdy: 28. Května 2012, 09:27:17 »
Aege: Díky za výborné přehledy aktuálního zpravodajství o Izraeli. Prosím jen o vyřazení zpráv z FreeGlobe.cz. Opravdu není důvod dělat zde reklamu na tento web. Stejně jako neodkazujeme na jiné antisemitské nebo vyhroceně antiizraelské bláboly, vynechme i tento zdroj.  Díky.

Offline aege

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 436
Re:IZRAELSKÉ ozvěny ... Odpověd
« Odpověď #462 kdy: 28. Května 2012, 18:20:43 »
Děkuji za zhodnocení mé dosavadní činnosti v Izraelských ozvěnách a tamto beru na vědomí.
Můj osobní názor ale je ,že by čtenář měl být informován o všem co prochází netem ,ba právě  o Izraeli.
Nebyla to reklama,jen upozornění co píše jeden IQ tykve z Horní Dolní,lidově řečeno :)))   ;D zhodnocení  a úsudek jsem ponechala na čtenářích.




Offline bibin

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 517
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #466 kdy: 29. Května 2012, 22:48:05 »
Myslím, že postovat linky na antisemitské, sprosté a hloupé články není třeba dávat na fórum eretz.cz. Dělat reklamu takovým lidem skutečně nemusíme.
Nejde o reklamu ale o seznámení se s názorem druhé strany Aege přeci necituje Náš směr...









 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15