Anketa

Přehled odkazů na aktuální články o Izraeli mi zde

chybí
3 (37.5%)
nechybí
5 (62.5%)

Celkem hlasovalo: 8

Autor Téma: IZRAELSKÉ ozvěny  (Přečteno 260824 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.




Offline leho

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
https://aktualne.centrum.cz/zahranici/blizky-vychod/clanek.phtml?id=731811

Ten článek je docela zajímavý, vyjímám:

Na videozáznamu z demonstrace je vidět, jak demonstrující opakovaně provolávají v arabském jazyce slogan "Chajbar, Chajbar, o Židé Mohamedova armáda se vrátí." "Jedná se o slogan z popěvku islámských teroristických organizací Hamas a Hizballáh, v kterém se odkazuje na vraždění a zotročení židů v lokalitě Chajbar prorokem islámu Mohamedem," vysvětlil muslimský publicista Lhoťan.

U nás v USA v minulosti k podobnému skandování hesel v arabštině také docházelo, nebo se to snad pořád děje a politicky korektní novináři buď o tom vůbec nevědí a nebo pokud to někdo ví, tak drží ústa neboť se bojí. Jde skutečně o život. Jsem zvědav, jak to Lukáši Lhoťanovi vydrží a byl bych docela rád, kdybych se mýlil. Totiž na podobné skandování několikrát reagoval a zprávy publikoval známý protipalestinský aktivista Walid Shoebat https://www.shoebat.com/bio.php , se kterým jsem se před lety osobně setkal. Shoebat několikrát skandování Arabů u nás v USA odhalil a publikoval, načež ještě Jásir Arafat na jeho hlavu vypsal odměnu 5 milionů $$ a od té doby se musí Shoebat skrývat. Tu a tam přijede do Států mluvit v kostele nebo na interview v TV, ale jinak se musí skrývat v zahraničí. Mám obavy, aby se Lhoťanovi něco nestalo a doufám, že mé obavy jsou liché.














Offline Talmid

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 105
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #292 kdy: 19. Února 2012, 00:50:59 »
K te marmelade v rozhlase: jak muze byt jako zeme puvodu uvedeno Palestina, kdyz to neni stat. proc proste nenapisou "made in Palestinian Authonomy, Israel" to uspokojí vsechny a obchody by jim kvetly dvakrat tolik.


k blogu pana olsera: 1) klesani obyvatel cr bylo uvedeno, jen co se tykalo cechu jako narodnosti-cizinci to maji naopak zvysit na ono druhe cislo.


2) kazdopadne by stal za uvahu udaj, ze se vsici ti izraelci maji vejit na strahov (snad dokonce jen na ten stadion) , pocitame-li s hustotou zalidneni Monaca-kam asi by dosahoval ten mrakodrap co by tam musel stat? a jjak by se mu vyhybali letadla? a jak by se nahore na strese ve stavu bez tize opravovala antena?


Offline Talmid

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 105
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #294 kdy: 19. Února 2012, 16:36:09 »
k tomu chaplinovi-jestli to říká tajná služba a daily telegraph tomu dopřávají sluchu-něco na tom asi bude


k tem clankum freeglobe.parlamentilisty to jsou jasny konspiracni teorie(klub bilderberg) propojené s minimalne chorobne protiizraelskymi postoji-a ty odkazy potom


eurabia eportal euportal euserver česky portal -loga temer totozny design


 to jako že se radikalové všeho durhu sjedocují a k tomu jim je antisemitismus jako jeden z jednoticich prvku. Probíhá takový ideologický boj o antiislamismus-jak ho skloubit s antisemitismem? tedy konec obhajoby palestincu-začatek obhajoby irancu plus silná antiamerická  a až antikapitalistická kritika-samozrejme bez jakychkoli pravdepodobnych základů.
 vypadáto že i to málo proizraelskej antiislamistů, kterým bylo dopravano sluchu na eurabii se ztrati.


Offline Talmid

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 105
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #296 kdy: 20. Února 2012, 19:50:37 »
Naopak si ukážeme, že jestli si někdo pohrává s myšlenkou nadřazenosti a ostatní považuje za podřadnou rasu, jsou to právě Židé.              Bartoš

Když čtu ty jeho články, tak si s tou myšlenkou opravdu pohrávám-ale k do by se mi mohl divit? :D




plus toto bylo v diskusi
Vladimír Sáňka, 20.2.2012 18:38:16)

Skvělý článek,u nás v mešitě měl veliký ohlas!
« Poslední změna: 20. Února 2012, 20:20:50 od Talmid »




 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15