Anketa

Přehled odkazů na aktuální články o Izraeli mi zde

chybí
3 (37.5%)
nechybí
5 (62.5%)

Celkem hlasovalo: 8

Autor Téma: IZRAELSKÉ ozvěny  (Přečteno 258998 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re:IZRAELSKÉ ozvěny .. pro Scooolie
« Odpověď #75 kdy: 12. Září 2011, 19:02:59 »
... já bych ty Izraelské ozvěny celé vymazala, aby byl klid...

Milá aege, ono přece nejde o to, aby byl klid. Jde jen o to, aby diskuzní fórum bylo využíváno za tím účelem, za kterým bylo vytvořeno - tedy k diskuzi.

Uznávám, že na rozdíl od tebe jsme lenoši líní a nechce se nám příliš diskutovat.. ale to se nedá nahradit plošným zasíláním upozornění na články. samozřejmě by bylo dobré, kdyby někde nějaký souhrnný seznam článků o Izraeli byl, ale v těch diskuzích to nedělá moc dobrotu, je potom velmi těžké udržet nějaký přehledný tématický sled..
Možná bychom o tom mohli trochu podiskutovat jak a kde by se to dalo udělat.. on je to vcelku docela dobrý nápad.. Myslím, že prostor pro tu diskuzi by mohl být tady:
https://forum.eretz.cz/index.php?board=5.0

Offline Talmid

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 105
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #76 kdy: 12. Září 2011, 19:36:04 »
Já se například domnívám, že je to velice dobrý nápad a záslužná činnost, plošně upozorňovat na zprávy z Izraele. Ony se totiž pod těmito články uskutečňují skutečné debatní "bitvy", v kterých je zapotřebí Izrael bránit.

PS: Ozvěny z Ruska byl částečně pokus o vtip. Nejde samozřejmě o to že, si nezaslouží vzpomínku nebo tak něco. Šlo čistě jen o formalitu umístění. Děkuji za pochopení.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #77 kdy: 12. Září 2011, 19:43:50 »
Aege nechápu, proč se cítíte ublížená. Pokud se Vám tu nelíbí, pak samozřejmě odejděte. Pokud tu chcete být, pak bez vztahovačnosti a urážení se kvůli každé připomínce administrátora. Je zde řada jiných diskutujících, kteří zcela bez problémů chápou, jak se na tomto fóru vyjadřovat, aniž by jim to musel někdo stále vysvětlovat.

Upozorňování na zprávy možné je, pokud se drží tématu.

Nic proti Vaší přítomnosti zde nemám, ale pokud odejdete, plakat také nebudu. Vést s Vámi nekonečnou diskusi veřejně nebo po zprávách skutečně nehodlám. Nemám na to čas ani chuť. Aktuální pravidla diskuse jsou zde - https://forum.eretz.cz/index.php?topic=1443.new#new

Offline aege

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 436
Re:IZRAELSKÉ ozvěny .... :))
« Odpověď #78 kdy: 12. Září 2011, 20:30:13 »
Aege nechápu, proč se cítíte ublížená. Pokud se Vám tu nelíbí, pak samozřejmě odejděte. Pokud tu chcete být, pak bez vztahovačnosti a urážení se kvůli každé připomínce administrátora. Je zde řada jiných diskutujících, kteří zcela bez problémů chápou, jak se na tomto fóru vyjadřovat, aniž by jim to musel někdo stále vysvětlovat.

Upozorňování na zprávy možné je, pokud se drží tématu.

Nic proti Vaší přítomnosti zde nemám, ale pokud odejdete, plakat také nebudu. Vést s Vámi nekonečnou diskusi veřejně nebo po zprávách skutečně nehodlám. Nemám na to čas ani chuť. Aktuální pravidla diskuse jsou zde - https://forum.eretz.cz/index.php?topic=1443.new#new
...

Necítím se ublížená, v žádném případě.

Jak se mají dohodnout státy mezi sebou,když to nedokáže ani hrstka lidí .
Život je přece řada kompromisů.
A dialog je  důležitý,v klidu bez emocí,slušně si popovídat.

Cožpak je to tak těžké?

P.s.: Vidíte a já si myslela jak by se vám stýskalo:))) ;)







Offline aege

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 436
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #79 kdy: 12. Září 2011, 20:34:49 »
Já se například domnívám, že je to velice dobrý nápad a záslužná činnost, plošně upozorňovat na zprávy z Izraele. Ony se totiž pod těmito články uskutečňují skutečné debatní "bitvy", v kterých je zapotřebí Izrael bránit.

PS: Ozvěny z Ruska byl částečně pokus o vtip. Nejde samozřejmě o to že, si nezaslouží vzpomínku nebo tak něco. Šlo čistě jen o formalitu umístění. Děkuji za pochopení.
...

I já děkuji za pochopení,jediný jsi pochopil o co mi skutečně šlo.


Offline aege

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 436

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #82 kdy: 12. Září 2011, 21:25:10 »
Hm, bylo by opravdu hezké, kdyby tu byl opravdový dialog, já si myslím, že opravdu není nutné dělat zdarma reklamu konkurenčním médiím. Nevím, jestli si toho ve své touze po dokonalé informovanisti všech jste vědoma. Myslím, že eretz.cz nemusí být rozcestník pro všelijaké informace. CTK, idnes apod. si přece čtenář najde i bez fóra.

Offline Talmid

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 105
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #83 kdy: 12. Září 2011, 22:07:43 »
podotýkám, že je to z opravdu mnoha médií, i blog jsem zahlédl. Já se k těm článkům jinak nedostanu. Takže se tedy přimlouvám za zachování tématu.



PS: Kolikrát je to spíš anti-reklama :(





Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #84 kdy: 12. Září 2011, 23:07:46 »
Já spíš souhlasím se zoom. Uznávám, že by bylo dobré mít někde nějaký odkazovník, kde by byl chronologický seznam článků, ale opakuji, že diskuzní fórum pro to není vhodné místo.

Dost dobře nechápu jak že se k těm článkům jinak nedostanete.. Když je umí najít aege, umíte to určitě i vy.. stačí použít google..

Offline aege

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 436
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #85 kdy: 13. Září 2011, 09:01:55 »
podotýkám, že je to z opravdu mnoha médií, i blog jsem zahlédl. Já se k těm článkům jinak nedostanu. Takže se tedy přimlouvám za zachování tématu.



PS: Kolikrát je to spíš anti-reklama :(


................................................................................................


Talmid,plně Tě chápu.


Zřejmě sem chodíš přes mobil a nee přes PC nebo wi-fi, a pokud máš datový tarif od operátora s FUP em,tak  stačí chvíli brouzdat po netu a něco hledat a FUP za jediný den zmizí,teda podle velikosti,možné je o něj přijít i za hodinu.
Znám to,mám FUP na měsíc také jen 150 MB.


A to pak člověk hledá novinky pod jednou webovou adresou,aby ušetřil mega na příští dny a aby ho operátor neodstřihl. :'(


Ne každý má možnost se připojovat přes PC nebo tablet.




Offline aege

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 436

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #87 kdy: 13. Září 2011, 12:18:07 »
Talmid: Stačí si do Google News zadat frázi "Izrael" (nebo jakoukoliv jinou, podle zájmu) a je to..
https://www.google.cz/search?hl=cs&gl=cz&tbm=nws&btnmeta_news_search=1&q=Izrael


Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #89 kdy: 13. Září 2011, 16:00:54 »
Ne každý má možnost se připojovat přes PC nebo tablet.

ne každý má takový mobil, aby v něm mohl číst zprávy v diskuzi anebo dokonce psát příspěvky..   ;D

Offline Talmid

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 105
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #90 kdy: 13. Září 2011, 16:01:16 »
Než bych zkontroloval 8 či více stránek a zkontroloval web ztratil bych třeba i čtvrt hodiny. Každý den čtvrt hodiny. Navíc když jsem třeba delší dobu offline, články už kolikrát nenajdu vůbec. Proto jsem rád za tuto možnost. Ale pravda je, že se připojuji přes PC.

Citovat
Uznávám, že by bylo dobré mít někde nějaký odkazovník, kde by byl chronologický seznam článků, ale opakuji, že diskuzní fórum pro to není vhodné místo.

osobně myslím, že v tom není rozdíl, ale patrně by to bylo ideální řešení.

Offline aege

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 436

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re:IZRAELSKÉ ozvěny -Výročná správa konštatovala
« Odpověď #92 kdy: 13. Září 2011, 20:31:52 »
https://dnes.atlas.sk/svet/cr/767515/cechom-pohrozili-islamisti-svatou-vojnou-dzihadom

Nestačilo by místo linkování slovenského webu se podívat na titulní stránku Eretzu, kde stejná zpráva visí od necelých 16 hodin?

Offline aege

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 436

Offline aege

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 436


Offline aege

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 436

Offline aege

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 436
Re:IZRAELSKÉ ozvěny ..
« Odpověď #97 kdy: 15. Září 2011, 10:44:17 »

Offline aege

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 436
Re:IZRAELSKÉ ozvěny
« Odpověď #98 kdy: 15. Září 2011, 10:47:09 »
Izrael nařídil svým diplomatům předčasný odjezd z Jordánska..............


https://www.rozhlas.cz/zpravy/blizkyvychod/_zprava/948363

Offline aege

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 436

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15