Judaismus > Recepty

Klobásy a salámy

(1/3) > >>

Albert Ahornchen:
Přátelé scháním nějaký recept na jehněčí klobásky a nebo salám. Jelikož se mi na zahrahě pasou beránci tak bych rád jejich maso všestraně využil. Kdysi jsem dělal pro baču nějaké ty omítky tak na pečení a guláše recepty nějaké mám i ty bych rád uvítal.
Předem děkuji  :) Albert

gvodrazka:
 Apriorně požádáme jehně o souhlas. Po udělení souhlasu jehně jemně ale pevně uchopíme a nacpeme do předem připravených a rozměrově odpovídajících folií. I přesto, že se jehně divně dívá. To proto, že jsme nepřidali příslušné koření. Napravíme to omluvou jehněti, propustíme ho a zavážeme se, že příště si raději vyrobíme opečené brambory nebo vonné, oreganem posypané spaghetti.  8)
 

Albert Ahornchen:
 ;D ;D   Brambory bez masa jak to můžou jíst, ale receptik je to zajímavý, kdyby měli ještě nějakej neváhaj a zašlou  ;D

Tamar:
Hm.. brambory s tvarohem.. ňam to bych si dala..

.ale brambory došly..  :(   .. peču chleba, bude chleba s tvarohem..

(ne že bych na ty klobásky neměla chuť.. zvlášť, když něco takového musím brát do ruky, dávat na talířky a cpát lidem do pusy.. ale když si uvědomím, že za dvacet minut v podstatě ani nevím, co jsem jedla.. nakonec to není až tak důležité.. .. Na klobásky a salámek  si ještě chvíli počkám.. a i to kdoví jestli..)

na klobásky recept nemám, ale umím vyrobit tvaroh z podmáslí..  :P

Albert Ahornchen:
Brambůrky mam rád dneska jsem je měl s Lučinou došel jsem si je na zahrádku nakopat, jak se ochutnaj nový brambory je se starejma konec.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi