Autor Téma: aktuálně  (Přečteno 31438 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.


Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re:aktuálně
« Odpověď #26 kdy: 6. Dubna 2011, 23:28:43 »
Viděl jsem to trestní oznámení a poslední stanovisko obou "nezávislých novinářů" je s ním v souladu - o právu nemají potuchy, o tom, že sami jsou zralí na stíhání za podporu terorismu také ne.

Podle mezinárodního práva pokud v ozbrojeném konfliktu jedna ze stran vyhlásí blokádu druhé strany, má právo provádět inspekce lodí, které na území nepřítele směřují, a to za účelem zjištění, zda nevezou válečně využitelný materiál. Pokud se nějaká loď odmítá inspekci podrobit a je opakovaně bezvýsledně vyzvána, bývá zpravidla potopena. Britové takto uplatňovali blokádu nacistického Německa za WWII. A Izrael takto blokuje nekontrolovaný průjezd lodí na území Pásma Gazy, kterému vládne teroristická organizace Hamas.

Jen naši 4 pitomci (kromě dvou zmíněných nezávislých ještě z ČT) mají pocit, že když jsou novináři, tak prostě stojí na zákony a pravidly. Měli by děkovat Bohu, že neskončili i s těmi islamistickými loděmi na dně moře.
« Poslední změna: 6. Dubna 2011, 23:38:40 od Scooolie »

Offline bibin

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 517
Re:aktuálně
« Odpověď #27 kdy: 7. Dubna 2011, 06:27:44 »
ono se to asi nezaložilo, jen prostě nyní pánové soudí, že v době návštěvy BN je ten pravý čas. No a nejsou to ti stejní, kteří letos v únoru neoprávněně vnikli na území Džamáhiříje, a půjčovali povstalcům satelitní mobily, aby se linie Afghán- Derna mohla domluvit? Měli by je soudit v Tripolisu...

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re:aktuálně
« Odpověď #28 kdy: 7. Dubna 2011, 09:47:57 »
Možná nejzajímavější by bylo vědět, kdo celou tu šaškárnu platí. A hned bychom měli jasno.  >:(

Offline Albert Ahornchen

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 108
Re:aktuálně
« Odpověď #29 kdy: 8. Dubna 2011, 10:26:23 »
To by mě také zajímalo, kdo za tím vším vězí a proč tak pozdě podali ti provokatéři trestní oznámení ?

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re:aktuálně
« Odpověď #30 kdy: 9. Května 2011, 14:21:41 »
Opět aktuálně..

Před chviličkou dal jeden můj známý
https://www.facebook.com/temani.original
 na fb toto upozornění:
פייסבוק יכול להיות זירה חברתית נפלאה. אבל כשזה מתחיל לרדת לפסים אישיים או פוליטיים, זה כבר נהיה לא נעים...
אומרים שב15.5 מתוכננת מתקפה של האקרים פלסטינאים על חשבונות פייסבוק של ישראלים כשהמטרה לשלוח חומר תעמולתי מתוך חשבונות פייסבוק ישראלים
אז תהיו זהירים - לא ללחוץ על לינקים חשודים

Máte někdo pocit, že by to bylo vhodné přeložit a poslat dál?

Offline Talmid

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 105
Re:aktuálně
« Odpověď #31 kdy: 15. Května 2011, 20:38:08 »
Pakliže jste si toho ještě nevšimli, tak bych rád upozornil že ve zprávách na titulní stránce jsou viry, tak si je přečtěte radši ve zkratce na Facebooku. 

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re:aktuálně
« Odpověď #32 kdy: 16. Května 2011, 07:53:17 »
Pakliže jste si toho ještě nevšimli, tak bych rád upozornil že ve zprávách na titulní stránce jsou viry, tak si je přečtěte radši ve zkratce na Facebooku.

Nevšimli. V kterých zprávách a jaké viry?

Offline Talmid

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 105
Re:aktuálně
« Odpověď #33 kdy: 16. Května 2011, 16:10:09 »
No možná je to jen chyba na mém přijímači, ale hlásí mi to asi 6 varování na každé stránce. Ignoroval jsem to a nic se snad nestalo, ale kdyby něco, tak aby jste to věděli

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re:aktuálně
« Odpověď #34 kdy: 16. Května 2011, 23:06:57 »
Mě Eset nehlásí nic. Proto bych (zcela vážně) potřeboval vědět, co se hlásí u Vás (přesně jaký typ viru, zda v každé zprávě nebo jen v některých, apod.) Zřejmě půjde o bug a antivirák reaguje nelibě na některé z rozšíření (ten plugin na hodnocení příspěvků v úvodu nebo na plugin na sdílení v závěru), ale přesto bych raději věděl, o co přesně jde. Díky.

Offline Talmid

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 105
Re:aktuálně
« Odpověď #35 kdy: 17. Května 2011, 14:59:57 »
omlouvám se za šíření paniky, udělal jsem kapku chybu. Hlásí mi to pishing website,  což je podle mě nesmysl.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15