Všeobecná kategorie > Hyde Park

Muzeum Reinharda Heydricha v Panenských Břežanech?

(1/5) > >>

Scooolie:
Prý muzeum odboje... Věří snad někdo tomu, že bude stavět muzeum lidí, kteří mu odpravili otce? Ledaže by tam tedy bylo 90 % plochy vyhrazeno popisu osoby nebohého zavražděného zastupujícího eurokomisaře zastupujícího protektora...

https://www.lidovky.cz/heydrichuv-syn-chce-opravit-zamek-v-panenskych-brezanech-pz6-/lide.asp?c=A110324_072945_lide_mc

gvodrazka:
Je to příšerná provokace... a ťafka do obličeje. Tady  německý element říká Čechům jasně a se zřetelným výsměchem: Jak jste ubozí, když já potomek supernacisty, jsem schopen opravit to, co jste nebyli opravit vy, kteří jste ho oddělali.  >:(
 
Anketa je buď tendenční, anebo někdo už dopředu kalkuluje, že ho do toho nechá vrazit peníze a pak ho z toho nějak vyšachují. Dělá se mi špatně od žaludku. Na jedné straně jasný výsměch, na druhé straně hlupáctví, chamtivost a morální ubohost. Pravý patriot by milého potomka jemně odstrčil a řekl něco ve smyslu: odprejskni od válu; starosto, tady máte 20 melounů a nechci stvrzenku. ;)
 
Co takhle, že by Heider zrekonstruoval podle starých plánů Lidice?

bibin:
Nebylo by nejrychlejším řešením přejmenování Panenských Břežan? Obec Bös (Terra castri Bews) se také stala po jednom z účastníků v roce 1948 Gabčíkovem. A Kubiš bývá připomínán, co polovina výsadku Anthropoid. Pokud by se v názvu použilo příjmení Kubiš na věčnou památku...???Přešla by chuť...? Naivní leč rychlé.

Tamar:
jenom čučím... .. a čučím..  :o :-[ :o :-[

Vader:
Parafrázoval bych Haška: "Zabili jsme ti taťku, tak tady máš za drzost přes držku". Načež bych mu udělil ban.
A teď opětovně padááááááám...

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi