Všeobecná kategorie > Náměty ohledně podoby tohoto fóra

Zmanim - anketa

(1/1)

Scooolie:
Jak jste si možná všimli, na titulní stránku Eretzu se do pravého sloupce vrátili odkazy na Zmanim pro některá města v České republice a na Slovensku.

O odkazy na externí web se jedná proto, že pokud bychom zobrazovali Zmanim přímo na Eretzu - což by šlo - mohlo by to být z prostorových důvodů jen pro několik málo měst a i tak by to nebylo příliš přehledné.

Nyní bychom potřebovali slyšet Váš názor na to, jaká města mají být do seznamu Zmanim zahrnuta (na webu, kam odkazy vedou, si lze vyhledat ještě řadu jiných měst v ČR a na Slovensku, ale nás teď zajímá, na která má být uveden odkaz přímo z Eretzu).

1) tak jako v současnosti -  v ČR všechna města, kde sídlí židovské obce, na Slovensku pak několik významnějších (a geograficky odlišných) měst, kde sídlí židovské obce.

2) všechna města, kde sídlí ŽO v ČR i na Slovensku

3) krajská města v ČR (14 měst) a na Slovensku (8 měst)

4) jiná varianta (jaká?)

Záměrně tento dotazník, byť je na první pohled formou ankety, není udělán jako prosté anketní hlasování, neb by nás potěšilo, kdybyste kromě prosté odpovědi uvedli i argumenty  :) Nebude-li na anketu ohlas, vybereme nejpozději koncem března některou z možností sami - s rizikem, že na pozdější námitky nebude brán zřetel.


Tamar:
mě osobně stačí Praha, Brno, (Jankovice mám nastavené v kaluachu ..  8) )

ale mám dotaz týkající se jiné části bývalé titulní stránky.. .. čtení Tóry.. ??

přímý odkaz tam nikde není.. odkazy na minulé parašot, které jsem různě uveřejňovala, fungují, z čehož jsem usoudila že soubory jsou stále uložené tam, co byly.. takže chybí jen odkazy.. :)

zoom:
Myslim, ze bohate staci Praha, Brno, Bratislava, Kosice. mozna Olomouc.

Dan:
Ještě by tam měl být Cheb, nebo aspoň KV.

Navigace

[0] Index zpráv

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi