Všeobecná kategorie > Dnešek v Zemi Izrael

Vražda v Itamar

(1/2) > >>

zoom:
V pátek večer zavraždili 2 palestinští teroristi rodiče a 3 z jejich 6 dětí, ve věku 11, 4 roky a 3 měsíce.
Předseda vlády žádá, aby představitelé PA odsoudili tento teroristický čin.
Je-li  toto představa o  dialogu.

bibin:
asi nesmíme zapomínat, že novou normou jsou móresy lidí, kteří začali přibývat na území Erecu (dobře, eg. governorát Gaza) už před pěti týdny. Jsouce hojně medializováni jistou al-Džazírou. Když včera zabili kameramana této stanice, nedivil jsem se. Dnes prý vraha chytili "povstalci"u Benghází a popravili ho. Totéž by mělo potkat vrahy z Itamaru. Přinejmenším by je někdo měl do Benghází poslat. V Erecu si posedí pár let, dálkově vystudují, budou propuštěni a jako hrdinové budou vráceni do svých vesnic (výměny)...

gvodrazka:
U těch zvířat, co to spáchala, jde skoro o stejný rukopis jako v Bombaji.
 
Mám pocit, že už takhle jsou Palestinci považováni regulérními Araby (& nejen jimi) za hovada a dobytek, ale teď musí Arabové víc než kdy jindy nazřít, že spolupráce s Palestinci je bude nadále už jen kompromitovat, pokud půjdou pro něco skučet do EU nebo UN.
 
Do pekel s těmi bezprizorními apartidy.  >:D
 

Samuel:
Jak s Vámi, milý gv, takřka vždy souhlasím, nyní mám dvě připomínky.
1. Přirovnáváním těch vrahů ke zvířatům, hovadům a dobytku, hrubě tato stvoření urážíte, protože ona nejsou schopná takových věcí.
2. Podle toho, že jsem nenarazil například na IDNES.cz dnes dopoledne na jedinou zmínku o té události, dělá to na mně dojem, že mnoha médiím v Česku potažmo v Evropě je to celé fuk. Pro ně by to bylo zajímavé jen za předpokladu, že by něco provedl žid arabovi. Tedy pro další vztahy arabové EU bez valné váhy podle mně.

gvodrazka:
Máte pravdu, milý Samueli, omlouvám se tímto hovadům a dobytkům, hladím je na usmířenou mezi oušky a růžky a prohlašuji, že Palestinci jsou infekční hmyz, odporné spirochety a brutální, pozemskou etikou neřídící se mimozemšťani.   >:D

Co se MF týče, snad nejsou tak bezcitní, aby tam tu zprávu nevrazili třeba až zítra?  :(

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi