Autor Téma: Změny na fóru  (Přečteno 61598 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

martindeporres

  • Host
Re:Změny na fóru
« Odpověď #25 kdy: 7. Února 2011, 08:06:35 »
Překlik na titulní stránku Eretzu zde byl, ve chvíli, kdy jsem se přihlásil, zmizel. Když jsem si pokoušel změnit heslo, nahlásilo mi to opakovaně neplatné heslo. Ale nevím, jestli to mělo být to nové nebo to staré. Co s tím?
« Poslední změna: 7. Února 2011, 08:11:56 od martindeporres »

Offline Eva

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 182
Re:Změny na fóru
« Odpověď #26 kdy: 7. Února 2011, 08:45:54 »
aj u mna sa vyskytli problemy, ked chcem zmenit heslo ma to vyhadzuje a pise mi ze heslo je neplatne.  :'(

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re:Změny na fóru
« Odpověď #27 kdy: 7. Února 2011, 09:12:01 »
Nevím, já jsem si změnila heslo bez problémů, postupovala jsem přesně podle "pokynů" a fungovalo to. Také od všera se opět bez problému dostanu na titulní stranu webu, bez ohledu na to, jestli jsem přihlášená anebo ne.
 

Offline Eva

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 182
Re:Změny na fóru
« Odpověď #28 kdy: 7. Února 2011, 12:01:07 »
Pani Zoom, uz aj u mna je vsetko v poriadku  :)

Offline martindepores

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 39
Re:Změny na fóru
« Odpověď #29 kdy: 7. Února 2011, 17:24:49 »
tak jsem to vyřešil novou registrací. Ubral jsem si jedno r a změnil heslo a je to o.k. :)

Offline Albert Ahornchen

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 108
Re:Změny na fóru
« Odpověď #30 kdy: 7. Února 2011, 21:05:01 »
Děkuji moc za vyčerpávající odpověď dost jste mi toho objasnil. Brrr sumec šupiny nemá .-)
Jako každý běžný uživatel jsem se setkal s Troským koněm, červem a s dalšími potvorami kolikrát mi to trvalo než jsem je vypudil, ale těhlech potvorách jsem neslyšel ještě jednou děkuju.

Zina

  • Host
Re:Změny na fóru
« Odpověď #31 kdy: 25. Února 2011, 12:05:50 »
Dobrý den. Bohužel neovládám anglický jazyk.Nevím jak si mám změnit heslo.Může mi někdo napsat postup.

Zina

  • Host
Re:Změny na fóru
« Odpověď #32 kdy: 25. Února 2011, 12:21:31 »
 :) omlouvám se.Doufám,že jsem to již zvládla.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re:Změny na fóru
« Odpověď #33 kdy: 28. Února 2011, 21:25:25 »
Vážení a milí přátelé,
včera v noci započal transfer domén, takže se na krátko ocitáme zpět u číselné adresy fóra. Omlouvám se za nepohodlí, ale toto už jsou jedny z posledních kroků.
Pokud vám bude zlobit přihlašování, odhlašování, nebo odesílání příspěvků, doporučuji smazat cookies a cache v prohlížeči.
Prozatím používejte odkaz na fórum z hlavních stránek https://eretz.cz , tam bude vždy aktuální odkaz.
Ještě jednou se omlouvám za nepohodlí a doufám, že Dánové nebudou zbytečně transfer prodlužovat.

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re:Změny na fóru
« Odpověď #34 kdy: 1. Března 2011, 17:41:28 »
všechno funguje, jak se zdá, normálně, akorát nechodí upozorňování na mail..

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re:Změny na fóru
« Odpověď #35 kdy: 3. Března 2011, 08:11:32 »
juknu na to

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re:Změny na fóru
« Odpověď #36 kdy: 3. Března 2011, 08:17:34 »
porad nic ?

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re:Změny na fóru
« Odpověď #37 kdy: 3. Března 2011, 10:49:49 »
jo, už dobrý - jenom nevstávám tak brzo..  :-*

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re:Změny na fóru
« Odpověď #38 kdy: 13. Března 2011, 06:00:58 »
Já taky ne, tou dobou chodím spát  :D

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re:Změny na fóru
« Odpověď #39 kdy: 28. Března 2011, 14:20:04 »
Chtěla bych poděkovat za pohodlné vkládání odkazů.  :)

chaje

  • Host
dotaz-jak se dostat na diskuzi pod příspěvky
« Odpověď #40 kdy: 5. Dubna 2011, 11:44:25 »
Nemůžu se dostat na diskuzi pod články. zde na foru jsem už dávno registrovaná, ale pod články se nedostanu, zkoušela jsem i novou registraci, ale opět nic. Napsalo mi to, že mi bylo odesláno heslo, ale ani za 24 hodin nic nepřišlo. Mohou mi administrátoři poradit, co s tím mám dělat? Díky Chaje

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re:Změny na fóru
« Odpověď #41 kdy: 5. Dubna 2011, 11:54:00 »
ona tam nějaá diskuze je?? .. já jsem si doteď myslela, že to prostě celé ještě nefunguje.. mě to ani netvrdilo, že je posílané nějaké heslo..

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re:dotaz-jak se dostat na diskuzi pod příspěvky
« Odpověď #42 kdy: 5. Dubna 2011, 12:10:40 »
Nemůžu se dostat na diskuzi pod články. zde na foru jsem už dávno registrovaná, ale pod články se nedostanu, zkoušela jsem i novou registraci, ale opět nic. Napsalo mi to, že mi bylo odesláno heslo, ale ani za 24 hodin nic nepřišlo. Mohou mi administrátoři poradit, co s tím mám dělat? Díky Chaje

Zkuste se, prosím, podívat, jestli nemáte potvrzovací mail ve spam koši. Systém vás nevyblokoval, mezi uživateli jste vidět, no spam mark, no ban (divné, divné, vždyť jsem zabanoval půl planety  ??? :D :D ), při simulaci (registrace + zaslání hesla + vyžádání nového hesla + reset hesla + login) vše OK, za 42 sekund hotovo.
Při vyžádání nového hesla je třeba kliknout na odkaz v mailu, aby se vyresetovalo; následně vám za pár sekund přijde heslo nové.
Zbytek na PM, na soukromí jsem pes...teda vlk, nebo tak něco.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re:Změny na fóru
« Odpověď #43 kdy: 5. Dubna 2011, 12:35:37 »
ona tam nějaá diskuze je?? .. já jsem si doteď myslela, že to prostě celé ještě nefunguje.. mě to ani netvrdilo, že je posílané nějaké heslo..

Nikoli Marse, není tam diskuse, ale možnost okomentovat článek. Před tím ovšem doporučuji přečíst si pravidla (v horním menu vpravo).
Tato možnost byla přidána dodatečně, v počátku byla záměrně neaktivní.

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re:Změny na fóru
« Odpověď #44 kdy: 5. Dubna 2011, 12:48:55 »
jo, jasně.. já jsem myslela ty komentáře ke článkům..

mě tam zmátlo, že se ukázala registrace na stránku WordPress a tam už zaregistrovaná jsem, ale to tam nefungovalo.. hi hi.. Nejspíš, že ona je tohle trochu jiná stránka.. že. .

.. kdo se nezeptá zůstane hloupej.. .. :p .. už mi to funguje..

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re:Změny na fóru
« Odpověď #45 kdy: 5. Dubna 2011, 12:57:25 »
.. kdo se nezeptá zůstane hloupej.. .. :p .. už mi to funguje..

Přesně tak, čínské přísloví praví "Kdo se zeptá, může vypadat jako hlupák pár chvil. Kdo se nezeptá, bude hlupákem po celý život".
A proto se tažte, pokud to bude mít hlavu a patu (tvůj dotaz měl obé).

Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re:Změny na fóru
« Odpověď #46 kdy: 5. Dubna 2011, 13:07:49 »
no jo.. ale ptala se Chaje..  :D :D :D

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re:Změny na fóru
« Odpověď #47 kdy: 5. Dubna 2011, 13:13:36 »
no jo.. ale ptala se Chaje..  :D :D :D

Nevymlouvej se, ptala ses taky a budeš po zásluze potrestána. Na rozdíl od Chaje, protože náprava (jakoukoliv cestou) bude další zkušenost pro nás.

Offline Talmid

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 105
Re:Změny na fóru
« Odpověď #48 kdy: 13. Září 2011, 21:38:33 »
Rád bych se zeptal (čistě ze zájmu) na smysl pravidla číslo 8. diskusního fóra. Je to pravidlo o limitovaném počtu odkazů.        Děkuji za odpověď.



PS: při té příležitosti by mě taky zajímalo, proč je ve statistikách fóra uvedeno přes 300 nových uživatelů jen za letošek-přitom když kliknu na seznam uživatelů-je jich stále jen 88.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re:Změny na fóru
« Odpověď #49 kdy: 13. Září 2011, 22:57:59 »
Pokusím se odpovědět, i když předesílám, že hlavním adminem Fóra je Vader, který také má konečné slovo při výkladu Pravidel a který eventuálně moji odpověď upřesní.

Smyslem pravidla o limitování počtu odkazů je snaha zabránit tomu, aby Fórum bylo zaplaveno bezcenným balastem odkazů na cizí weby, v  jejichž počtu zanikají cenné původní diskusní příspěvky.

Exemplárním příkladem jsou sportovní příspěvky L. Stejskala, které jsou výsledkem autorova neobyčejně širokého sledování izraelské sportovní scény a jsou na celém českém webu jedinečné.
Jde ale i o jiné příspěvky, jejichž obsahem je nějaká myšlenka pisatele. Cílem fóra je informovat o vlastních informacích nebo diskuse. A ta se zde někdy často, jindy méně často někdy velmi fundovaně, jindy laicky, vedla a vede. Smyslem fóra naopak není shromažďovat informační plevel ve formě velkého množství příspěvků s odkazů na články na jiných webech.
Řada velkých webů, které jinak povolují diskusi pod svými články nebo na speciálních fórech, vůbec odkazy na jiné weby nepovoluje. My ano - a omezení počtu je značně velkorysé.

Co se počtu uživatelů týče, tak jejich relativně nízký počet je dán stejnou logikou. Cílem je, aby na Fóru byli registrováni jen ti uživatelé, kteří sem skutečně chodí. V počtu 300 nových uživatelů jsou tak zahrnuty jednak robotické registrace spammerů (které jsou odmítnuty, nicméně systém jim číslo přidělí), jednak uživatelé, kteří na Fórum nepřišli bez sdělení důvodu nebo omluvy déle než 3 měsíce a jejichž účet byl smazán.
« Poslední změna: 13. Září 2011, 23:01:57 od Scooolie »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15