Všeobecná kategorie > Náměty ohledně podoby tohoto fóra

Změny na fóru

<< < (17/18) > >>

Vader:
Dámy, Aege i Tamar - prosím, opravdu prosím, omezte vzájemné výpady.
Ano, Aege jsem párkrát "sjel" i já. Na druhou stranu nemůžu opomenout, že vždy na výtky reagovala racionálně a abych byl konkrétní, např. přehodnotila vkládání linků z určitých zdrojů.
Tamar - i přes moji pověst autokratora, despoty a utlačovatele (kde se to vůbec vzalo?) mám osobní zkušenost, že růže zmůže mnohdy více, než kulomet. Jistě, kulomet se občas hodí, ale až tehdy, je-li naplněno ono "když s ní/ním nelze vyjít, musí se s ní/ním vyběhnout". A ruku na srdce - pokud Aege působí na jiném fóru, a přesto si ve svém čase najde chvilku na vyhledání a vložení mnohdy zajímavých odkazů sem, je důvod použít virtuální kulomet? Stran výtek viz výše. Chápu, že máš k problematice přístup odlišný; pak je ovšem právem každého na fóru navrhnou alternativní řešení.

Petahyah: návrh na zrušení fóra se předem zamítá  ;D 

שבת שלום

Tamar:

--- Citace: Vader kdy 15. Června 2012, 15:55:55 ---.. je důvod použít virtuální kulomet?

--- Ukončit citaci ---


ale já jsem nic takového neudělala..  :'( :'( :'( .. jen jsem uvedla na pravou míru některé z údajů, které použila ona vůči mě ve "svém kulometu"..

 ba právě naopak.. i na shekelu i tady na fóru jsem s ní vždycky "hovořila" vlídně a slušně.. těch "růží" jsem já nabídla mnoho, ale marně..


jediný drsný výrok, který jsem použila bylo to "hrabe" .. a to jsem vysvětlila..


שבת שלום

Vader:
Vážení fóristé, fóraři, přátelé, nepřátelé, psavci a potažmo pak všichni savci.
Bylo nezbytně nutné drobně zasáhnout do fóra. Jak jistě každý víte, jakýkoliv pokus něco napravit má za následek pokažení nejméně dvou dalších věcí.
Stručně tedy:

* Ano, může se stát, že zejména u starších, ba zejména dřevních, příspěvků bude i nadále text ještě rozhašenější a obrázky budou simulovat nepřítomnost.
* Ano, aniž bych vám čatl myšlenky, o té chybě vím.
* Ne, nevím kterou chybu myslíte, ale vím o ní.
* To že o ní vím ještě neznamená, že ji vedu v patrnosti. Proto, prosím, najdete-li nějakou chybku, na kterou jste si ještě nezvykli, nebo je dokonce nová, dejte mi vědět. Kamenovat doporučuji substitučně doplňte si sami dle osobních antipatií.
* Upozornění pro kolegu Tomsika - střílet z airsoftových zbraní už je profláknuté.
Děkuji za pozornost, pochopení, substituční kamenování a tak všeobecně za vše. Mizím opět do hlubin.

gvodrazka:
Cicavcovia ničeho nenamietajú ...  :)

Yan:
Předesílám že to není připomínka k fóru, ale přímo k Eretzu.
No připomínka, jde jen o to že když se tam zkusím přihlásit, tak mi zatuhne celej notebook. Prostě se zjeví formulář k přihlašování a zatuhne to stylem že musím restartovat. Sorry že to píšu sem, ale na Eretz se mi to (jelikož se nepřihlásím neboť mi to zatuhne) napsat nepodaří.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi