Všeobecná kategorie > Náměty ohledně podoby tohoto fóra

Změny na fóru

<< < (2/18) > >>

Tamar:
Ovšem být moderátorem na tomhle fóru, tak se asi zblázním..  .. i když .. :D :D ;D ;D .. pokud to tak zůstane, tak to beru jako brigádu..  :P :P   (placenou - bude se to honorovat od hodiny nebo podle počtu prověřených a schválených příspěvků ? ? ? ?)

Tomsik:
Moc se mi libi modul statistik a taky moderace...pekne:) zmenu hodnotim zatim pozitivne!

Vader:
Formátování funguje bez problémů, BB kódy můžešvkládat i ručně.
שלום ,אבגד.... hm, nevidím problém.. fakt ne... hranatá fungujou, nic nevkládám, píšu rovnou.

* schvalování - asi jsem se překlepl, schvalovány měly být (jako test) první tři příspěvky. Vypnutí není problém.
* nemožnost číst bez přihlášení - testovací věc, nastavena schválně, vypnout lze.
* otazník - pardon, mldá dámo, ale jsem krapet mimo mísu  :o
* heslo - kdo si ho nezmění, tomu ho změním já. Chceš ?  :D
Post edit - kódy barev fakt raději ručně. Ta rezidua jsou fuj.

Tamar:
no a proč se mi moje příspěvky zobrazují červeně a notickou, že čekají na schválení??

aha.. ty je vidíš a ostatní nee?

kódy bych mohla vkládat ručně, kdybych je znala - ve starém fóru se mi zobrazily automaticky..

hranatá i kulatá fungujou, ale tvrdím, že formátování blbne..

když naformátuješ jeden odstavec kurzívou, přenáší s to i na další odstavce i když ji tam už nechceš mít a nejde to vypnout!!

jaký otazník? jaká mísa? - tady jsem taky mimo..

chápu.. ale chci své oblíbené a staré heslo, které mám všude kromě přihlášení na peněžní účet..  :P :P

nevím, co to znamená rezidua


Vader:

--- Citace: Marcela kdy  3. Února 2011, 19:17:16 ---no a proč se mi moje příspěvky zobrazují červeně a notickou, že čekají na schválení??

--- Ukončit citaci ---

Bylo to jen pro první příspěvky, test funkčnosti. Nevidím v moderaci žádný neschválený příspšvek, zato vidím tvůj tady na fóru  :D


--- Citovat ---aha.. ty je vidíš a ostatní nee?

--- Ukončit citaci ---

Koho ?


--- Citovat ---kódy bych mohla vkládat ručně, kdybych je znala - ve starém fóru se mi zobrazily automaticky..

--- Ukončit citaci ---

Nejsou potřeba, ale můžu ti hodit seznam, případně mrknout, jestli jejich nabídku lze vynutit. Ovšem základní BB určitě znáš, jen o tom nevíš  8)


--- Citovat ---hranatá i kulatá fungujou, ale tvrdím, že formátování blbne..

--- Ukončit citaci ---

Netvrdím, že ti nemůže blbnout. Proto budu rád, když mi přes PM (SZ) dá káždý vědět, co a kde mu konkrétně blbne. Pokud půjde, napravím. PM typu "blbne to" hážu do koše. Pro začátek si v editoru klikni na ikonku úplně vpravo, kurzor v červených hranatých závorkách. Třeba uvidíš něco víc...


--- Citovat ---když naformátuješ jeden odstavec kurzívou, přenáší s to i na další odstavce i když ji tam už nechceš mít a nejde to vypnout!!

--- Ukončit citaci ---

Tož to zkusme. Pohádka o třech odstavcích.
Byly nebyly, vyskytly se tři odstavce ve wysiwyg editoru. První se jmenoval Dlouhý, i když zrovna moc dlouhý nebyl. A protože byl tak dlouhý, pořád se klátil na stranu, takřka kurzívovitě.
Druhý dostal jméno Široký. Nebyl o nic širší, než ostatní odstavce, ale pohádka je holt pohádka. A když už jse tak jmenoval, nafasoval od editoru BB kod "b" v hranatých závorkách, aby to vyniklo.
A ten třetí, ten se jmenoval Bystrozraký. Pravda, pro odstavec je to hodně hloupé jméno, ale když už testujeme, tak ať to stojí za to. Bystrozrakostí prý svědčí koukat do zelené barvy, čemuž nevěřil ani ten odstavec, ani já. Komu kdy zlepšilo zrak zírání na lybijskou vlajku ?

Takže si to shrneme a podtrhneme. Například není na škodu před odesláním příspěvku místo čudlíku "poslat" zkusit čudlík vedlejší, "prohlédnout". Prohlížení + zobrazení zdroje, nejen spoléhání na editor, je věc užitečná. A pokud něco vypadá vysloveně fuj, máme nahoře druhý čudlík zprava, který má popis "zrušit formátování".



--- Citovat ---jaký otazník? jaká mísa? - tady jsem taky mimo..

--- Ukončit citaci ---

--- Kód: ---hehe .. jsem asi konzervativní.. co kdybyste udělali dotazník?  :P (hihi.. jakobyste neměli nic důležitějšího na práci.. že vaderku..)
--- Ukončit kód ---
Dotazník, mea culpa, překoukl jsem se. Chceš slyšet stručnou, nebo květnatou výmluvu  :-[ ?



--- Citovat ---chápu.. ale chci své oblíbené a staré heslo, které mám všude kromě přihlášení na peněžní účet..  :P :P

--- Ukončit citaci ---


NEPŘIPADÁ V ÚVAHU A NEDĚLÁM SI SRANDU


--- Citovat ---nevím, co to znamená rezidua

--- Ukončit citaci ---

V tomto kontextu zbytky a pahýlky formátovacích značek, BB a podobně.

Za chvíli se zaregistruju jako testovací uživatel, schválím se, otestuju, a pak se smažu. Uvidíme, co to přinese.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi