Všeobecná kategorie > Náměty ohledně podoby tohoto fóra

Změny na fóru

(1/18) > >>

Vader:
Přátelé, mám neodbytný dojem, že se člověk jen na pár let zasekne v práci, a fórum zvlčí (fórum jako fórum, nikoli fŕum jako vy, to dá rozum)  8)
Takže - změny optické jste si asi všimli. Malinko jsem upgradoval na pár měsíců dopředu, abych mohl dál nerušeně roztáčet kola kapitalismu  :P
Druhou změnou je, že byly smazáni všichni uživatelé, kteří se nepřihlásili déle než 60 dní. Kromě nepořádku to začalo fórum už opravdu ohrožovat.
Třetí -  neregistrovaní mohou tak leda ... nic. K registraci už nebude stačit jen ruční schválení, ale ještě jsem přitvrdil s CAPTCHA, spamboty opravdu nemusím.
Čtvrtá -  vzhledem k ne zrovna nezvratné stabilitě předposlední verze fóra a jednomu vcelku povedenému exploitu, si vás dovolím požádat, abyste si, a to všichni do jednoho, změnili heslo. A prosím, opravdu prosím, žádné "123456" nepoužívejte. Namátkou pár hesel otestuju, a jestli je zlomím, tak si mě nepřejte. Rainbow tables taky nemusím.
Pátá až čtyřicátá osmá změna se vás týka pouze lepší funkčností, takže netřeba jejich rozebírání. Veškerá brblání směřujte, prosím, na Scooolieho, já zas prchááááááááám  >:D

bibin:
Moc se mi nelíbí to čekání na schválení, byť jistě, na diskuzi JPostu jsem na tom stejně (ovšem, tam je to for the World). Teď "letí" ten Egypt, když pět lidí napíše názor, těch pět lidí "visí"? To je jako kdyby rozhodčí při dablu chytal míče, a pouštěl podle uvážení...jo a pak tu také BYLO dobré to, že se odkaz na youtube (příkladmo) dal rozkliknout. Teď ani náhodou... :o

martindeporres:
Dotaz: Nikde jsem nenašel jak se překliknout zpět na titulní stranu Eretzu. Náhoda, nedopatření či úmysl?

Scooolie:
Schvalování psaní příspěvků je ještě věc do debaty. Takže negativní hodnocení bude bráno v úvahu. Chápu, že to není příliš komfortní pro plynulost debaty.

Chybějící překlik na úvodní stránku Eretzu je drobnost, která nechtěně vypadla. Zkusím sám hned napravit.

Nemožnost číst si obsah fóra bez přihlášení je opět věc do debaty.

Cílem všem zpřísňujících opatření je omezit výskyt spambotů (kteří se nám registrují a jsou odmazáváni v poslední době tempem 30 až 40 denně) a současně zajistit vyšší bezpečnost fóra.

Ohledně bezpečnosti fóra má hlavní slovo Vader, který v noci na dnešek prováděl bezpečnostní analýzu fóra a výsledek ho příliš nenadchnul. Večer s ním budu jednat, uvidíme, zda některá opatření zmírnit nebo ne.

Prosím o trpělivost a zpětnou vazbu - zejména kritiku toho, co a proč se podle Vás změnilo k horšímu.

Tamar:
hehe .. jsem asi konzervativní.. co kdybyste udělali dotazník?  :P (hihi.. jakobyste neměli nic důležitějšího na práci.. že vaderku..)
 
 
* vzhled: pěkný, i když si nerada zvykám..
* schvalování příspěvků:  nelíbí
* nemožnost číst příspěvky  bez přihlášení:  nelíbí
* poznámka: Nutnost vytvořit nové heslo: ggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!! >:D >:D
 
 Nefunguje příliš formátování.. než jsem uplácala příspěvek složený z dvou různých barevných odstavců, měla bych už dááávno hromadu báboviček..
  a taky mi chybí, že se v tom vkládaném textu už nezobrazují formátovací příkazy.. Já vím, že to má být jako inovace k lepšímu..
 ale člověk tak měl v podstatě volnou ruku, co s tím textem chce udělat.. ::)   ale teď vlastně neví.. a když chci formátování zrušit.. zůstávají v textu značky, které ale nemůžu vymazat..
  hmm.. no teď už to neudělalo, ale v tom předchozím příspěvku ano..
 
 ještě zkusím, co to udělá s hebrejštinou..

 עַד אָנָה יוֹנָה תִּצְעָקָה            מִבֵּית חֶמְדָתָהּ רְחוֹקָה גּוֹלָה וְסוּרָה                         פְּזוּרָה אֲסוּרָה עֲשׁוּקָה לְךָ יְיָ שׁוֹקְקָה                       מַהֵר וּשְׁלַח נָא לָהּ עֶזְרָה
kuuuš..  :P :P

tak znovu..

 עַד אָנָה יוֹנָה תִּצְעָקָה            מִבֵּית חֶמְדָתָהּ רְחוֹקָה גּוֹלָה וְסוּרָה                         פְּזוּרָה אֲסוּרָה עֲשׁוּקָה לְךָ יְיָ שׁוֹקְקָה                       מַהֵר וּשְׁלַח נָא לָהּ עֶזְרָה nic jsem nezadávala.. žádnou velikost.. žádný font..  jen jsem vložila text

u toho prvního pokusu se snažím vymazat formátování, ale zůstává tam kurzíva s předchozího odstavce.. i když se ji pokouším zrušit.. ve všech řádcích..

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi