Autor Téma: Co si o tomhle myslite?  (Přečteno 7227 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

ivanoslav

  • Host
Co si o tomhle myslite?
« kdy: 6. Září 2010, 19:29:55 »
Jen vase strizlive nazory :) Nejde mi o to neco propagovat...opravdu jen o vase nazory k tomuto videu, co si o tom myslite?

https://video.google.com/videoplay?docid=-4679218441236348172

Offline bibin

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 517
Re: Co si o tomhle myslite?
« Odpověď #1 kdy: 6. Září 2010, 21:33:11 »
Řekněme, že na pět minut zešílím,a budu Vám chtít odpovědět (protože ono to vypadá jako pěkně hustá provokačka). Ten pán ve mně důvěru nevzbuzuje. Pokud se mu někdo "svěřoval", pak bych to asi nebral vážně. Advokát, Rockefeller, a líčí mu budoucnost jako haruspex...opakuji, advokát, který se potřebuje "vykecat"...nesmysl. Na druhé straně je pravda, že s teorií o "jiném" průběhu 11. září přišla před časem jistá arizonská politička...Je otázkou, nakolik tito lidé, o nichž se v zákulisí hovoří, reflektují jako varovnou nebo normální skutečnost, že podle Councilu on American-Islamic Relations (CAIR) bylo v r. 2000 v celých Spojených státech 1.209 mešit, přičemž předtím, v roce 1994 pouze 962, tedy v roce 00 nárůst o 25% (srn. www.cair.com/Portals/0/pdf/The_Mosque). Přitom, Clintonovo prezidentství je charakterizováno jak oficializací postavení muslimských svátků- na roveň křesťanským (teď se blíží tzv. malý íd spojený s ramadánem), tak politikou výrazně promuslimskou v Bosně a Hercegovině, no a na Kosovu. Nemyslím, že paní Albrightová, americká podporovatelka muslima Thaciho, by za prezidenta Bushe neměla vliv, potažmo cesta paní Rice ke Kaddáfímu zrovna o jednom ramadánu  byla jistě TAKÉ dobře připravena. Tedy, 11.9. je nebo není protimuslimský? Že válkou v Iráku a Afghánistánu vydělal Írán, která od Karbaly a Nadžafu kontroluje i Sadr City u Baghdadu, až po Hérát v Afghánistánu, není sporu.( najděte si Petra Bank Jordan a jméno ší´ty Chalabího) O "potrubí" v Kaspiku nám Manúčehr Mottakí, ministr zahraničí a oud teokratického islámského režimu řekl, že buď bude s Íránem, nebo nebude vůbec. (týkalo se spoje Turkmenistán-Ázerbajdžán pro Nabucco). A jsou USA Íránu přátelsky nakloněny, či nikoli?Z toho bych vycházel. Američanům bude více slušet dovážení LNG a ropy z RF, než " vain dreams on Middle East". Ono totiž, milý pane-a už přestávám "šílet", produkce Íránu, o které se tak hezky hovoří, je dnes poloviční oproti poslednímu roku vlády Pahlavího, 1978. Oblast by byla- i v klidu- žroutem investic. A to je levnější tahat to tankerama z Ruska, včetně LNG, nebo nechat tankery na moři, a spekulovat. Ale ten pán je jinak zajímavě "nabrífován". A to by myslím, k TÉTO 8) fikci- stačilo.

Offline bibin

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 517
Re: Co si o tomhle myslite?
« Odpověď #2 kdy: 6. Září 2010, 21:39:34 »
Odkaz na CAIR nefunguje, ale www.cair.com snad ano-jako cesta k informaci.

Offline bibin

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 517
Re: Co si o tomhle myslite?
« Odpověď #3 kdy: 6. Září 2010, 22:48:15 »
a zatímco se válčilo v pustinách,Vídeň MAAE konstatuje /dnes/ irani avanzan a sus conocimientos sobre la forma de controlal el processo para purificar uranio hasta 90 por ciento, lo que le permitirá fabricar 2-3 bombas atómicas...(mají 2.800 kg purifikovaného uranu), Pokračují v získ. poznatků jak purifikovat na 90%, což by jim dalo prv ní dvě atomovky...ABC de Sevilla Internacional, 6.9.10. >:D

ivanoslav

  • Host
Re: Co si o tomhle myslite?
« Odpověď #4 kdy: 7. Září 2010, 17:28:07 »
Diky za nazor.

Takze kdybyste nezesilel neodpovedel byste ?
Proc to nutne musite hned brat jako "husta provokacka".
Internet je plny podobnych veci, chtel jsem znat strizlive nazory a toto
forum povazuju za dobre misto pro strizlive nazory. Kde jinde se ma clovek ptat,
na diskusi v novinkach.cz nebo idnesu ?
Fakt nejsem tak dokonale obeznamen s timto tematem jako vy. Tipl bych ze jsem i
o dost mladsi nez vetsina zdejsich clenu. Proto jsem se bez jakehokoliv umyslu provokace zeptal zde
na nazor.

Elazar

  • Host
Re: Co si o tomhle myslite?
« Odpověď #5 kdy: 7. Září 2010, 18:52:35 »
Jen vase strizlive nazory :) Nejde mi o to neco propagovat...opravdu jen o vase nazory k tomuto videu, co si o tom myslite?

https://video.google.com/videoplay?docid=-4679218441236348172

Domnívám se, že je velká škoda, že všichni ti, kdo věděli o tom, že dojde k něčemu jako 9/11 (a nesouhlasili s tím) to neřekli a nevarovali ještě před tím, než k tomu opravdu došlo.
Je zajímavé, že Mr. Russo věděl přesně o tom, že se plánovalo něco velkého, že je plánovaná invaze do dvou konkrétních zemí atd. - a vylezl s tím ven, až když k tomu opravdu došlo.

Z invaze do Iráku vytěžil nejvíce právě Írán, nikoli USA nebo Izrael.

janagab

  • Host
Re: Co si o tomhle myslite?
« Odpověď #6 kdy: 7. Září 2010, 20:43:41 »
Můj dvacetiletý syn také nalézá na webu nejrůznější zaručené informace o 11.září, o tom, kdo všechno to plánoval a  kdo všechno přesně věděl, co se stane. Konspirační teorie lidstvo přímo miluje. Úplnou pravdu se hned tak nedovíme (jestli vůbec někdy a jestli vůbec někdo úplnou pravdu zná), ale je třeba zůstat nohama na zemi a držet se faktů - kdo pilotoval ta letadla? která teorie těmto lidem vymyla mozek? nutil je někdo, aby unesli letadla plná lidí a napálili s nimi do obydlených čtvrtí? kdo má ve světě na svědomí nejvíc teroristických útoků? O Londýnu, Madridu, Bali a já nevím, o kterých všech místech krvavých teroristických útoků se taky vědělo předem? Prostě všechna taková videa mi připadají jako předpovědi Nostradama. Až se to stane, tak si kdekdo vzpomene, že to vlastně někdo říkal už dávno před tím...

Offline bibin

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 517
Re: Co si o tomhle myslite?
« Odpověď #7 kdy: 8. Září 2010, 06:11:15 »
Ivanoslave,je to provokačka toho Russa. Mimochodem, Vás nezaráží, že věděl o plánovaném trestném činu (pád dvojčat...válka) a nechal "si to" pro sebe, tedy údajně? Je dost zemí, ve kterých by se ho na to (v závislosti na počtu mrtvých toho kterého státu 11.9.2001) rádi zeptali...No a samozřejmě...na každé prokuratuře/zastupitelství by tvrdil co- no že nic nevěděl....A kdy tedy mluví "pravdu"? (Tyto typy lhářů >:( to podle mne nedokáží).

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15