Autor Téma: Zastavení pirátů, aneb i u nás se skrze kompars dobře zaplacený a ještě lépe  (Přečteno 13540 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Michall

 • Host
řízený dá udělat mnohé. Díky závislosti na televizi je přenesení telenovely do skutečného života hračka. Vždycky se najdou zájemci, pro které zážitky z natáčení stojí za to.Žel v tomto případě vzrušení pro některé bylo vrcholné a finální.My zatím máme jen nakročeno, nejde o politika, jen o ty dívenky v pozadí dobře dirigované.
Pro bojiště , žel, smutnější.KDOKOLIV BY JIM POSLAL TORPÉDA POD PONOR, taková pirátská loď může vést radioaktivní zamoření, hlupáčci aktivisté obvykle netuší, kdo financuje a kdo to naložil...jistě pocta mučedníkům hrdinům, zabití se na silnici je mnohem zbytečnější...ale kdo chce poslat cargo, může tak učinit legálně, projde   clem a chceck-pointem, kdo tam chce osobně, může legálně, nebo tunelem z egypta, voják zejm. mariňák není policista, který bude šacovat demonstranty, ale muž cvičený přežít a zabíjet, pokud riziko není zcela eliminováno...arabský svět má rád odvahu a rozhodnost, israelský zásah ocení, peršany a jejich poskoky potřebují ze všeho nejméně...lze tam všude cestovat i jako turista a přesvědčit se osobně, nedat na mediální kšefty, při ilegálním přistání by byl mrtvých větší, navíc hamas by tam nastěhoval i děti jako živé štíty....tedy znovu do Prahy, do veř.práv.media za naše poplatky a sledujete, jak dívenky zatím tančí, skákají, jásaají, snad je šéf komparsu do Gazy nepošle nikdy.

Offline Tomsik

 • Moderátor
 • *****
 • Příspěvků: 407
 • Pohlaví: Mužské
  • KVH Sayeret Nahal Praha

Offline bibin

 • Nestor
 • *****
 • Příspěvků: 517
Netýká se to sice už "plavby" ale je tu jedna zpráva. Podle ověřených informací ve věku 73 let zemřel 3.7.10 známý palestinský terorista Mohammad Oudeh, známější pod jménem abú Daúd. Byl zakladatelem a hybatelem Černého září, které v září 1972 zavraždilo jedenáct izraelských atletů a německého policistu. Byl sice při akci Boží hněv pronásledován, a údajně dostal ve varšavské kavárně Victoria 13 zásahů, polští lékaři mu ale život v roce 1981 zachránili. Abú Daúd  se k terorismu hrdě hlásil, a kdysi řekl:"před Mnichovem jsme byli jen teroristé. Po něm se ale všichni začali ptát, proč jimi jsme." Když cestoval, míval zpravidla libyjskou nebo alžírskou diplomatickou imunitu. Tak ho Francouzi, i přes německý zatykač, odmítli zadržet, protože v zatykači "byly chyby". V roce 1996 údajně "projel" izraelským územím do Gazy(?). Ač věřícího, doufejme, že ho potká jedna z odměn "jahannamu", muslimského pekla, protože zabil několik spoluvěřících a i přes krátké zadržení, byl kriminálník (obojí Korán "trestá"). Měl pět dcer a syna, o němž věří, že bude, s vnukem, pokračovat v jeho "díle". Někteří islamisté dokazují, že v pekle se vaří i sám Muhammad. Má tedy dalšího společníka.

Offline bibin

 • Nestor
 • *****
 • Příspěvků: 517
a dnes má společníka z Libanonu, xiit (šítský-port.) xicht Fadllalaha... Hmm, tak a do třetice? (Ne že bych byl nenávistný, ale tito pánové v sobě měli jedu víc, než všechny kobry ve státě Karnataka, kdybychom je chtěli pošetile odchytávat).

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15