Autor Téma: Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes  (Přečteno 40569 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Dan

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 134
Re: Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #75 kdy: 5. Března 2010, 13:33:41 »
Předpokládám že se už shodneme na tom, že policie je součástí moci výkonné.  :P
Pojďme se tedy bavit o něčem jiném. Třeba o vzniku státu Izrael. Z kritizované mapy vyplývá že arabské obyvatelstvo mělo v roce 1945 na celém území Palestiny (včetně té která si dnes říká Izrael) většinu. Proč těmto lidem nebylo umožněno si zřídit vlastní stát?

A měli všichni ti Arabové palestinské občanství? Pokud vím velká část Arabů pobývajících na území mandátu byli ilegálové bez povolení k trvalému pobytu.

Jarda

  • Host
Re: Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #76 kdy: 5. Března 2010, 13:48:29 »
Nebude, je lepší žít v gethu a přesvědčovat sami sebe o "svojí pravdě" než se skutečné pravdě kouknout do očí.

Offline lechem

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 127
  • Pohlaví: Mužské
Re: Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #77 kdy: 5. Března 2010, 13:53:03 »
A to právě bys měl milý Jardolláhu udělat. Totiž podívat se pravdě do očí

Lechem

Jarda

  • Host
Re: Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #78 kdy: 5. Března 2010, 14:00:10 »
Jako že policie není složkou moci výkonné? ;D

Offline Albert Ahornchen

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 108
Re: Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #79 kdy: 5. Března 2010, 16:06:20 »
Divim se , že dokážete s Jardolláhem (jak napsal  krásně pan Lechem ) ještě o něčem bavit je to holá provokace pozoruji tuto diskuzi a nevím co bych Jardolláhovi napsal jo už to mam zařvi si alah agbar a skoč do zdi  :D 

martindeporres

  • Host
Re: Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #80 kdy: 5. Března 2010, 18:33:12 »
Je to náhoda, podivuhodná shoda nebo pravidlo, že ti co vystupují  proti Izraeli mají tak nějak omezenější myšlení? A někdy omezené hodně silně.

Jarda

  • Host
Re: Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #81 kdy: 5. Března 2010, 21:02:57 »
A kdo tvrdil že policie není součástí moci výkonné, drazí intelektuálové?

martindeporres

  • Host
Re: Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #82 kdy: 6. Března 2010, 21:34:11 »
A kdo tvrdil že policie není součástí moci výkonné, drazí intelektuálové?
Co má tahle otázka společného  se základním tématem této diskuse? Jestli se tu  chcete sebeukájet nad chudinkou Novákovou a její šikanou ze strany Izraele, zajeďte si do kterékoliv země, porušte tam vízovou povinnost stejným způsobem jako ona a pak nám tady sdělte, jak s vámi bylo naloženo. Ale vy si spíš tady chcete hojit nějaký ze svých levičáckých komplexů,že?  S tím vám určitě pomůže erudovaný psycholog či psychiatr. Navštivte ho. A neberte to ode mne jako ironii, ale jako radu, jak vám chci pomoci.  Další reakci na vaše slovní ejakuláty ode mne nečekejte. A mám ten pocit, že ani od nikoho jiného na tomto fóru.

Jarda

  • Host
Re: Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #83 kdy: 7. Března 2010, 11:46:33 »
Že by obhajoba izraele byla založena na lži? Že by se obhájci Izraele nezmohli na nic než nadávky? :P

Offline petahyah

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 618
Re: Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #84 kdy: 7. Března 2010, 12:09:31 »
A kdo tvrdil že policie není součástí moci výkonné, drazí intelektuálové?

Pologramotný soudruhu Jardo, Policie stejně jako třeba Armáda jsou specifické složky STÁTNÍ MOCI(ne moci výkonné).
Tyto specifické složky STÁTNÍ MOCI májí právo za určitých podmínek jednat jménem státu.
STÁTNÍ MOC se dělí na moc zákonodárnou, soudní a výkonnou.
Někteří představitelé moci výkonné jsou POVĚŘENI "STÁTNÍ MOCÍ" vedením specifických složek STÁTNÍ MOCI, např. prezident je vrchním velitelem Armády, ministr vnitra je nadřízen Policii - přesněji je koordinátorem bezpečnostních sborů.
Armáda ani Policie ale není složkou výkonné moci (výkonných složek státu ani orgánů místní samosprávy), tedy není složkou kanceláře prezidenta republiky, ministerstva obrany ani ministerstva vnitra.

Mírové dohody z Oslo nepřipouštějí na Izraeli nezávislý vízový režim Palestinské samosprávy. Výkonné složky Palestinské autonomie a orgány místní samosprávy jsou plně v rukou Arabů (ne Izraele, předpoklad okupace), Izrael pouze plní závazky vyplívající ze smluv, tj. zajišťuje obranu, ostrahu a ochranu hranic, vízový režim, cla, ap.

Slečna překročila zákonem povolenou dobu, porušila jak izraelské, tak palestinské zákony. Laxní, zkorumpovaná, nevýkonná a diletantská palestinská samospráva není schopna, možná ani nechce řešit porušování zákona (jak izraelského tak palestinského) podobného typu.
« Poslední změna: 7. Března 2010, 12:29:54 od petahyah »
יואל טייטלבוים

Jarda

  • Host
Re: Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #85 kdy: 7. Března 2010, 12:10:34 »
V izraeli je police mocí zákonodárnou?

Offline petahyah

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 618
Re: Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #86 kdy: 7. Března 2010, 12:18:25 »
V izraeli je police mocí zákonodárnou?
V Izraeli je Policie a Armáda (stejně jako v jiných demokratických státech) silovou složkou (nástrojem) STÁTNÍ MOCI, není součástí ani moci výkonné, ani zákonodárné ani soudní.

Součástí výkonné moci, může být armáda ve vojenských juntách, nebo třeba po válce, kdy okupační armáda supluje orgány místních samospráv a výkonných složek státu.
יואל טייטלבוים

janagab

  • Host
Re: Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #87 kdy: 7. Března 2010, 16:50:30 »
v debatě s Jardou se mi tak nějak ozřejmil novozákonní příměr o házení perel sviním, víc nemám, co dodat.

Offline Albert Ahornchen

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 108
Re: Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #88 kdy: 7. Března 2010, 17:26:04 »
 :D :D :D

Michall

  • Host
pustit dovnitř země a jejího partnera podobného ražení ač pasem australana zahákovali ještě pevněji. Když vyklopili, co bylo potřeba, dovnitř je pustili. I když je dost materiálů nejen ukazujících jak se slušný člověk chová, tak i např. v Roš Chodeš p.Petránek ujasňuje, jak i nároky vstupu pochopit. Ale trdla nepoučíš, jde jim o docela něco jiného. Baví je výtržnost, konečně ani mně to není cizí. Až něco podobného předvede aktivistka v Persii , srovnají ji lépe a poučí důkladněji.

Offline bibin

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 517
Re: Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #90 kdy: 28. Června 2010, 22:25:18 »
Ještě jsem si nezvykl na řazení příspěvků, vlákna, ale to je jedno. Myslím, že diskuze s Jardou byla účelná, a neměli jste se nechat vytočit k těm Jardalláhům atd. Petahyahovi bych chtěl sdělit, že se v něčem mýlí. Moc se sice dělí na moc zákonodárnou, výkonou a soudní, leč je jisté předivo prolínání těchto "mocí". Nemluvím o Eretzu. Pomyslete: výkonnou moc ve vojenském újezdu Libavá vykonává kdo? No armáda. Armáda tam povoluje všechno, i se tam jezdí s devítimístnými číselnými SPZ. A VÚj L. nebyl jediný v ČSSR, dnes ČR. A gesto "zalez na zvědavce k soukmenovcům" taktické pro naše prostředí není (jakkoli jinde bych samozřejmě i já běhal s Jerichem, a dával si na "amici palestinensae" sakra pozor.)

Pepino65

  • Host
Re: Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #91 kdy: 23. Října 2010, 21:37:39 »
Všechny Vás tady srdečně zdravím, na nějakou dobu jsem se odmlčel, ale to by vydalo na román. Zpětně pročítám, co jsem zameškal, ale až toto vlákno mě přinutilo k reakci, ta žena je přinejmenším popletená, ať ji neurážím, ale tolik rozporů během jediného souvětí jsem ještě snad neviděl. Tak zatím. Pepino

Offline bibin

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 517
Re: Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #92 kdy: 14. Listopadu 2010, 16:11:21 »
Každý čtenář (v miru) vítán. Nějak jsem se pozapomněl zeptat, zda ona slečna Nováková (nebo dneska už paní Abdalláhová- z logiky vývoje) se také poutala v Guš Katifu, když byla vyklízena Gaza...

janagab

  • Host
Re:Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #93 kdy: 7. Února 2011, 21:10:38 »
Představte si, že tudle "aktivistku" pozvali prostějovští komunisti na 25.března 2011 na besedu! A jako organizátor je uvedeno Vlastenecké sdružení antifašistů, já jsem z toho úplně v šoku. A ještě s ní má přijet nějaký historik Zdeněk Hrdlička. Nevíte někdo, co je to za "odborníka"?

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re:Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #94 kdy: 8. Února 2011, 09:20:59 »
To se sejdou ve spíži anebo pozvali také sympatizanty z Dělnické strany?

Offline Dan

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 134
Re:Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #95 kdy: 8. Února 2011, 10:33:13 »
Představte si, že tudle "aktivistku" pozvali prostějovští komunisti na 25.března 2011 na besedu! A jako organizátor je uvedeno Vlastenecké sdružení antifašistů, já jsem z toho úplně v šoku. A ještě s ní má přijet nějaký historik Zdeněk Hrdlička. Nevíte někdo, co je to za "odborníka"?

Historik? Není to náhodou kandidát KSČM na Břeclavskou radnici?

janagab

  • Host
Re:Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #96 kdy: 8. Února 2011, 20:09:24 »
to zoom: no, sejdou se v sídle prostějovských komančéros - kam má přijít na "besedu" i veřejnost. doufám, že se jich tam víc než ve spíži nesejde, ale lidská blbost je na vzestupu - nepodceňovat!

to Dan: vůbec nevím, co to může být za historika (buď čerstvý absolvent z Plzně nebo naopak nečerstvý absolvent VUMLU, který ale zřejmě dosud nic historického nepublikoval, bo na webu jsem od něm nic nenašla :-X ), každopádně by mě zajímalo, jaká cílová skupina na akci dorazí...

Offline Albert Ahornchen

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 108
Re:Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #97 kdy: 8. Února 2011, 22:04:08 »
Já jsem taky pokoušel pana Historika vygooglovat a nic, jaká skupina stačí se podivat co chodí na první Máje :-D Holt tahle politická strana se měla v 90 letech postavit mimo zákon a byl by klid.

janagab

  • Host
Re:Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #98 kdy: 8. Února 2011, 22:47:20 »
zakázat se ta strana měla každopádně! prostě už zas vystrkujou rohy a jak je vidět, spojili se opět s "elitou". uvidíme, třeba nikdo nepřijde a ty prostějovské rudokožce přestane bavit pořádat ve městě takové besedy.

Offline Albert Ahornchen

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 108
Re:Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #99 kdy: 8. Února 2011, 22:58:08 »
Loni jsem byl na dovolené na Řeckém ostrově Zakhintos v té době tam probíhala oslava nějakýho svatýho už si nepamatuju který to byl. navečer jsme se rozhodli, že se podivme na ty oslavy do hlavního města už po příjezdu jsem se zastavil nad sposty padělků který tam nikdo neřeší, vydal jsem se směrem do centra a tam to začalo rudnout přímo v centru stál na stupínku agitátor a něco hlásal lidi tleslaly a já jsem  znechuceně zastavil taxika a odjel do hotelu.
Tohle ideologie je tu příliš dlouho chvilku byla pronásledovaná, dlouho u moci a už je na čase ji rozpustit .

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15