Autor Téma: Vítej v SMF!  (Přečteno 14530 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Simple Machines

  • Host
Vítej v SMF!
« kdy: 24. Března 2007, 21:21:59 »
Vítej v Simple Machines Forum!

Doufáme že se ti práce s fórem bude líbit.  Budeš-li mít jakékoliv potíže, neboj se požádat nás o technickou podporu.

Díky!
Simple Machines

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Přátelé, testujte, pište
« Odpověď #1 kdy: 24. Března 2007, 22:46:23 »
Potřebuji od Vás zpětnou vazbu. Nainstaloval jsem dnes, pracuji v tuto chvíli s administrátorskými právy, takže možná toho vidím více, než vy...

Piště proto prosím náměty, připomínky. Zejména - zda a jak se Vám daří vytvářet vlastní témata a podtémata (zkoušejte, neúspěšné pokusyp pak zlikviduji), zda jsou nějaké problémy s registrací.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Vítej v SMF!
« Odpověď #2 kdy: 25. Března 2007, 04:34:05 »
Vypada to v dobrem slova smyslu divoce, ale vzhledem k pokrocile dobe me nenapada nic na vlozeni relevantniho prispevku  :o

Offline Samuel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Pohlaví: Mužské
Re: Vítej v SMF!
« Odpověď #3 kdy: 25. Března 2007, 09:53:28 »
Tuto verzi diskusního fóra neznám, takže nevím, jak je z hlediska administrátora zajištěná proti útokům spamu apod. Jinak je to z uživatelského obdoba fór typu phpBB (dokonce s vylepšeným komfortem o formátování příspěvků), tedy přesně to, co umožní dobře a přehledně reagovat na různá témata diskuse i s delším časovým odstupem. Čím dříve to zakomponujete do stránek, tím lépe  :)
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Vítej v SMF!
« Odpověď #4 kdy: 25. Března 2007, 10:42:04 »
Dneska instaluji (údajně  ;) ) účinnou antispamovou ochranu, tak by se snad nemělo stávat, to co v minulosti....

Galil

  • Host
Re: Vítej v SMF!
« Odpověď #5 kdy: 25. Března 2007, 17:13:18 »
Ahoj vespolek. Koukám, že došlo k významným změnám, takže chvíli bude trvat, než se zorientuju. :) Držím fóru palce
« Poslední změna: 25. Března 2007, 17:20:54 od Galil »

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Vítej v SMF!
« Odpověď #6 kdy: 25. Března 2007, 18:13:48 »
Dobře, dobře i na pořádek a přehlednost si člověk zvykne a konec konců to je před Pesachem na místě, ale můžete mi někdo vysvětlit co je to za blbost - karma . Doufám že jsem se nikoho nedotkla. Vím co je to karma, ale nechápu proč přidávat takové hodnocení k poznámkám v diskusním fóru.  ::) Vypadá to, že Vám dnes něco virtuálně uvařím.  :D.

Offline Jicchak

  • Globální Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 349
Re: Vítej v SMF!
« Odpověď #7 kdy: 25. Března 2007, 19:52:07 »
Co to ta karma zde znamená já osobně netuším.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Vítej v SMF!
« Odpověď #8 kdy: 25. Března 2007, 21:01:17 »
K té Karmě - je to taková blbinka, která se dá snadno vypnout - takže bude-li více hlasů proti, bez řečí ji zlikviduji.

Zapnul jsem to jen pokusně. Účelem má být možnost ohodnotit konkrétní příspěvek buď souhlasně ("potlesk") nebo nesouhlasně ("pískot"), takže ostatní vidí, jak moc onen konkrétní příspěvek se ostatním líbí. Ten název Karma je značně stupidní, nemá ale s východními modláři nic společného..

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Vítej v SMF!
« Odpověď #9 kdy: 25. Března 2007, 21:03:45 »
ZOOM: Na tu ňaminu se těším  :) Škoda, že bude jen virtuální...

Galil

  • Host
Re: Vítej v SMF!
« Odpověď #10 kdy: 27. Března 2007, 06:35:43 »
Ten název Karma je značně stupidní, nemá ale s východními modláři nic společného..


  Jářku, Scooolie, proč modláři? Existují - li kde mírumilovná náboženství, není to právě na východě? O velmi tolerantním soužití mezi různými náboženstvími (např. budhismus - hinduismus) či přímo symbióze (budhismus, šintoismus, konfucianismus v Japonsku) si nám bližší část zěměkoule může nechat zdát. Nehledě na to, že zrovna Japonsko a Izrael mají k sobě blíž, než by se mohlo zdát a bývají často srovnávány. (Obě země jsou malé rozlohou, obrovské významem, obě mají nedostatek surovin, který bohatě vyvažují rozvojem vědy a technologií, obě země začínaly  prakticky od nuly - u Japonska mluvím o období po 2. sv. válce - a obě země jsou si těchto paralel vědomy a pokud vím, chovají k sobě přátelské vztahy)

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Vítej v SMF!
« Odpověď #11 kdy: 27. Března 2007, 10:05:29 »
Galil: To zda je někdo modlář nesouvisí s tím, zda je mírumilovný nebo ne. Modlář prostě uctívá namísto pravého Boha nějakou falešnou entitu, věc, člověka, symbol = modlu.

Tedy modloslužebníci mohou být velmi příjemní lidé. Až na to, že slouží modlám  ;)

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Vítej v SMF!
« Odpověď #12 kdy: 27. Března 2007, 12:44:58 »
A cemu ze to slouzej voni, Scooolie ?  ;D

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Vítej v SMF!
« Odpověď #13 kdy: 28. Března 2007, 16:42:22 »
Hele Vader, jestli chtěj rozpoutat pořádnou flame war na téma "my máme pravdu a ti druzí tedy fakt ne", tak jsou na nejlepší cestě  ;D

Jinak k jejich otázce - jedinému a pravému Bohu, Spasiteli lidstva  ;) ;) ;)

Galil

  • Host
Re: Vítej v SMF!
« Odpověď #14 kdy: 28. Března 2007, 23:49:35 »

...Tedy modloslužebníci mohou být velmi příjemní lidé. Až na to, že slouží modlám  ;)

  Zastavme se třeba u budhistů, Scooolie. Pokud mě paměť neklame, budhismus nemá božstvo, tudíž nemá modlu, kterou by uctíval. "Budhu", tj. možnost osvícení, nosí každý v sobě a je na něm, jakou cestou jej dosáhne. Konfucianismus jakbysmet, nemaje božstva, jde v podstatě o jakýsi "mravní kodex" jak se chovat k ostatním lidem a své zemi. A obě náboženství připouštějí samostatné myšlení, přemýšlení, vyvozování závěrů. Toho jsem si např. u islámu a nakonec ani u křesťanství nevšiml. Šintoismus sice božstvo má, je známá legenda o bohu Izanagi a bohyni Izanami, jejich dceři bohyni slunce Amaterasu, pramáti japonského národa. Toto božstvo je samozřejmě chováno věřícími v úctě, není ale předmětem fanatické poslušnosti, nedá se považovat za modlu. Ve východních náboženstvích je běžný názor, že je v podstatě jedno, jak "vyšší moc" nazveme, proto taková tolerance a úcta k víře jako takové, ať je ona víra jakákoliv. Osobně jsem přesvědčen, že to je velmi zdravý a následováníhodný názor. Lidově řečeno, "proti gustu žádný dišputát", samozřejmě, pokud ve jménu své víry dotyčný neomezuje ostatní v jejich víře, ať nevhodnými slovy či raketami a granáty.

  Koukám, že jsem se docela rozpovídal, nicméně to není v žádném případě touha po "rozruchu" na vlákně. Židovský národ a Izrael na straně jedné a dálný východ a zejména Japonsko na straně druhé jsou pro mě velmi "srdeční" záležitost, proto možná nerad vidím "třecí plochy" ;)

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Vítej v SMF!
« Odpověď #15 kdy: 29. Března 2007, 07:48:45 »
Scooolie, voni po flame primo touzej  ;) Neprovokujou, nebo jim premaluju kone na zeleno  ;D

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Vítej v SMF!
« Odpověď #16 kdy: 29. Března 2007, 09:28:47 »
Vader, kdybych toužil po flame, tak to vyznání víry dám s plnou parádou, včetně všech podrobností - tak aby po přečtení museli odříkat očistné formule  ;D

Jak říkáme my rusky hovořící - Mupy mup!

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Flame
« Odpověď #17 kdy: 29. Března 2007, 09:50:30 »
Scooolie, voni jsou desne vohleduplnej, ja jim dekuju, ze mi nepospinili monitor  ;) Ale kdyby si to chteli v silnejch argumentech nekdy rozdat, navrhuju zaheslovanou specialni sekci fora, our eyes only  ;D
Mupy mup forever (az se ucho utrhne)  8)

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Vítej v SMF!
« Odpověď #18 kdy: 29. Března 2007, 09:54:05 »
Ale prosím, řeklo sluchátko... Vidí Vader na seznamu na přední straně to nejspodnější auditorium? Tak mohou jen vyjmenovaní moderátoři...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15