Autor Téma: MAKABIÁDA 2009 - MEDAILOVÁ LISTINA (hlavní kategorie Open - ženy)  (Přečteno 1699 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Online mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 378
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy


BASKETBAL
Zlato: Izrael
Stříbro: USA
Bronz:
Pozn.: Kromě Izraele a USA byly v soutěži pouze Kanaďanky.
Finálový zápas: Izrael - USA ...81:74

ŠERM
Soutěže jednotlivkyň
Kord
Zlato:Alina Ferdmanová, Izrael
Stříbro: Avital Marinuková, Izrael
Bronz: /

Fleret
Zlato: Delila Hatuelová, Izrael
Stříbro: Bella Zamlinová, Izrael
Bronz: /

Šavle:
Zlato: Laura Kovácsová, Maďarsko
Stříbro: Daniell Kamisová, USA
Bronz: /

Týmy
Kord
Zlato: Izrael
Stříbro: USA
Bronz: /

Fleret
Zlato: Izrael
Stříbro: Rusko
Bronz: /

Šavle:
Zlato: Maďarsko
Stříbro: USA
Bronz: /

POZEMNÍ HOKEJ
Zlato:  Nizozemí
Stříbro: USA
Bronz: Německo
Medailové zápasy
O bronz ... Německo - Austrálie 4:2
O zlato ... Nizozemí - USA 1:0

Zajímavost:  Turnaj bez izraelské účasti.

FOTBAL
Zlato: USA
Stříbro: Izrael
Bronz: Kanada
Medailové zápasy
O bronz ... Kanada - Británie 3:1
O zlato ... USA - Izrael ... 4:0

GOLF
Jednotlivkyně
Zlato: Letitia Becková, Izrael ... 215
Stříbro: Rebecca Lederhausenová, Švédsko ... 224
Bronz: Andrea Krausová, USA ... 224

Týmy
Zlato: Švédsko
Stříbro: USA
Bronz: Izrael

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
Oficiální výsledková listina neuvádí medailové pozice. Proto nabízíme přehled gymnastek, které získaly v jednotlivých cvičeních nejvíce bodů:
Kladina ... Hadas Korenová, Izrael ... 13,05 b.
Přeskok ... Valeria maksiutaová, Izrael ... 13,875
Bradla ... Tal Liaková, Izrael ... 13,350
Prostná ... Roni Rabinovicová, Izrael ... 13,875

NETBAL
Zlato:Austrálie
Stříbro: Británie
Bronz: /

Finálový zápas ... Austrálie - Británie 42:23
Pozn.: Zúčastnily se poze tři týmy, kromě výše uvedených mnedailistů také Izrael.

SOFTBAL
Zlato: USA
Stříbro: Argentina
Bronz: Oficiální výsledková listina uvádí i na této medailové pozici Argentinu.
Malé finále ... Argentina - Kanada  7:1
Velké finále ... USA - Argentina 16:0

SQUASH
Týmy
Zlato: Izrael
Stříbro: USA
Bronz: /
Účastnické týmy: Izrael, Kanada, Británie, USA - hrály jednokolově v jedné skupině každý s každým.

Jednotlivkyně
Zlato: Jackie Goldrideová, Izrael
Stříbro: Rina Margolisová, Británie
Bronz: Elanit Alajotová, Izrael

PLAVÁNÍ
Závody jednotlivkyň
100 metrů volný způsob
Zlato: Andrea Murezová, USA ... 56,44 sec - nový rekord makabiády (předchozí vytvořila Anja Gostomelská, Izrael na hrách v roce 2005. Měl hodnotu 57,62 sec.)
Stříbro: Naomi Javanifardová, USA ... 58,23
Bronz: Efrat Rotszteinová, Izrael ... 58,38

100 metrů motýlek
Zlato: Amit Ivryaová, Izrael ... 58,50 - nový rekord makabiády, poprvé překonána tato trať v čase pod jednu minutu! (Předchozí rekord vytvořila v roce 2001 Johnson Paitonová, Izrael; její čas 1:02,45 min.)
Stříbro: Naomi Javanofardová, USA ... 1:00,96 - překonaný rekord makabiády
Bronz: Kristina Černyševová, Izrael ... 1:02,07 - taktéž překonaný rekord her

100 metrů znak
Zlato: Anna Volchková, Izrael ... 1:03,93 - nový rekord makabiády (předchozí vytvořila v roce 2005 Danit Kamaová, Izrael. Její čas: 1:05,03 min.)
Stříbro: Andrea Murezová, USA ... 1:04,29 - překonaný rekord her
Bronz: Dekel Šahaffová, Izrael ... 1:04,32 - překonaný rekord her

100 metrů prsa
Zlato: Julia Banachová, Izrael ... 1:09,87 - nový rekord makabiády (předchozí vytvořila v roce 1993 Deborah Koryová, USA. Její čas 1:13,26 min)
Stříbro: Anastazia Korotkovová, Izrael ... 1:10,67 - překonaný rekord her
Bronz: Rebecca Lewinsonová, USA ... 1:14,71

200 metrů znak
Zlato: Haley Mitchelová, USA ... 2:18,64
Stříbro: Andrea Murezová, USA ... 2:19,97
Dekel Šahaffová, Izrael ... 2:19,99

200 metrů motýlek
Zlato: Amit becharová, Izrael ... 2:17,22
Stříbro: Rachel Kesslerová, USA ... 2:17,74
Bronz: Roni balzamová, Izrael ... 2:19,83

200 metrů volný způsob
Zlato: Andrea Murezová, USA ... 2:03,45 - nový rekord makabiády (předchozí  rekord v hodnotě  2:04,24 min vytvořila  v roce 1993  Lisa Martinová z USA. V roce 2005 ho vyrovnala izraelská plavkyně Maja Finklerová.)
Stříbro: Efrat Rotszteinová, Izrael ... 2:05,78
Bronz: Danielle Aradová, USA ... 2:09,88

400 metrů polohový závod
Zlato: Amit Becharová, Izrael ... 4:57,15 - nový rekord makabiády (předchozí vytvořila Keren Regalová, Izrael. Měl hodnotu 4:58,80 min)
Stříbro: Roni Balzamová, Izrael ... 5:03,44
Bronz: Rachel Kesslerová, USA ... 5:04,39

400 metrů volný způsob
Zlato: Haley Mitchellová, USA ... 4:23,22
Stříbro: Efrat Rotszteinová, Izrawel ... 4:25,76
Bronz: Rachel Kesslerová, USA ... 4:29,93

Štafety

4 x 100 metrů volný způsob
Zlato: USA ... 3:53,55 - nový rekord makabiády (předchozí je z roku 2005 a má hodnotu 3:58,62 min; vytvořen byl izraelskou štafetou)
Kanada ... 4:25,82
Mexiko: 4:50,70

4 x 200 metrů volný způsob
Zlato: Izrael ... 8:32,12 - nový rekord makabiády (předchozí vytvořila v roce 1993 štafeta USA; její čas 8:36,70 min)
Stříbro: USA ... 8:33,70 - překonaný rekord her
Bronz: Kanada ... 9:40,19

TAEKWONDO
Do 49 kg
Zlato: Alyssa Rosenbergová, USA
Stříbro: Tal Binnenstocková, Izrael
Bronz: /

Do 57 kg
Zlato: Sapir Zabariová, Izrael
Stříbro: Brianna Bordonová, USA
Bronz: Jacqueline Cutlerová, USA

Do 67 kg
Zlato: Kristina Chafizová, Rusko
Stříbro: Esty Bodylovská, Izrael
Bronz:Laura Sperová + Tasha Pruterová - obě USA

Nad 67 kg
Zlato: Fiora Lelloucheová, Francie
Stříbro: Tasha Pruterová, USA
Bronz: Daniela Kandelová, Izrael

TENIS
Dvouhra
Zlato: Hanna Marová, USA
Stříbro: Ester Masuriová, Izrael
Bronz: Emma Levyová, USA - vítězka zápasu o 3. místo
Bronz:  Orian Ben Haimová, Izrael - vítězka finále poražených

Cesta zlaté medailistky v singlu  do finále
2. kolo - osmifinále
H. Marová - Isabelle Martinová (Německo) .. 6:1, 6:0

Čtvrtfinále
H. Marová - Jael Beckmanová (Izrael) ... 7:6, 6:2

Semifinále
H. Marová - Emma Levyová, USA ... 6:4, 6:3

Finále
H. Marová - Ester Masuriobá, Izrael ... 4:6, 6:2, 6:3

Čtyřhra
Zlato: Hanna Marová/Logan Hansenová, obě USA
Stříbro: Ester Masuriová/Jael Beckmanová, obě Izrael
Bronz:
Výsledek finálového deblu
Marová/Hansenová - Masuriová/Beckmanová ... 6:7, 6:2, 10:8

VOLEJBAL
Zlato: Izrael
Stříbro: Brazílie
Bronz: Kanada

Zápas o třetí místo ... Kanada - USA 25:22, 25:22, 25:23
Zápas o zlato ... Izrael - Brazílie 25:16, 25:15, 25:14

CYKLISTIKA - ČASOVKA
Věk 19 - 29
Zlato: Leah Goldsteinová, Izrael ...  čas 35,19 min
Stříbro: Merill Collinsová, Kanada ... 36,20
Bronz: Jarden Avidaniová, Izrael ... 38,54

Věk 30 - 49
Zlato: Šlomit Dovová, Izrael ...  41,10 min
Stříbro: Ronit Weismanová, Izrael ... 42,04
Bronz: Laura Lauderová, USA ... 43,02

CYKLISTIKA - SILNIČNÍ ZÁVOD
Věk 19 - 29
Zlato: Merill Collinsová, Kanada ... 2:40,26 hod/14 kol
Stříbro: Leah Goldsteinová, Izrael ... 2:40,27/14
Bronz: Jarden Avidaniová, Izrael ... 2:43,20/14

Věk 30-49
Zlato: Merav Barová, Izrael ... 2:38,09/12
Stříbro: Keren Potašová, Izrael ... 2:38,16/12
Bronz: Monica Perlaová, Mexiko ... 2:39,28/12

ATLETIKA
100 m - překážky
Zlato: Heli Mišaelová, Finsko ... čas 14,67 sec
Stříbro: Daja Haiová, Izrael ... 15,77
Bronz: Elirac Kacová, Izrael ... 15,82

Koule
Uděleno stříbro: Sivan Jeanová, Izrael ... délka 13,20 m

Kladivo
Zlato: Jevgenija Zabolotniová, Izrael ...délka 51,99 m
Stříbro: Lior Bergerová, Izrael ... 34,89 m

1500 m
Zlato:
Stříbro: Maor Tijonriová, Izrael ... čas 4:41,54 min
Bronz: Megal Atiasová, Izrael ... 4:47,40

100 m
Zlato: Nicole Gitlinová, Kanada ... čas 11,83 sec
Stříbro: Margarita Pogralovová, Izrael ... 12,09
Bronz: Jessica Foremanová, USA ... 12,38

400 m
Zlato: Samantha Adelbergová, USA ... 57,65
Stříbro: Aly Goldfarbová, USA ... 59,82
Bronz: Jennifer R. Simmonsová, Británie ... 60:13

Běh - Štafera 4 x 100 metrů
Zlato: Izrael ... 48,86 sec
Stříbro: USA ... 49,72
Bronz: /

Hod diskem
Zlato: Sivan Jeanová, Izrael ... 48,27 m
Stříbro: Nadia Levinová, Mexiko ... 25,17

Běh na 200 metrů
Zlato: Nicole Gitlinová, Kanada ... 24,34 sec
Stříbro: Margarita Pogralovová, Izrael ... 24,78
Bronz: Jessica Foremanová, USA ... 25,54

Skok o tyči
Zlato: Jilian Schwartzová, USA ... 4,24 m
Stříbro: Moran Aziziová, Izrael ... 3,94
Bronz: Aly Goldfarbová, USA ... 3,60

Běh na 5 km
Zlato: Marie Eliasová, Izrael ... 17:49,51 min
Stříbro: Katherine Pierceová, USA ... 18:33,52
Bronz: Joanne Elise Ankierová, Británie ... 18:53,40

Běh na 800 metrů
Zlato: Samanta Adelbergová, USA ... 2:13,64
Stříbro: Seri Gordonová, USA ... 2:17,11
Bronz: Maor Tijouriová, Izrael ... 2:19,21

Běh - štafeta 4 x 400 metrů
Zlato: USA ... 3:58,18 min
Stříbro: Izrael ... 4:08,51
Bronz: /

Půlmaraton
Do 40 let
Zlato: Světlana Bachmendová, Izrael ... 1:23,55 hod
Stříbro: Katherine Piercová, USA ... 1:28,50
Bronz: Joanne E. Ankiertová, Británie ... 1:33,21

40 - 49 let
Zlato: Orna Blauová, Izrael ... 1:33,40
Stříbro: Jo Loewensteinová, Austrálie ... 1:53,11
Bronz: /

50 - 59 let
Zlato: Zofnat Naemanová, Izrael ... 1:51,47
Stříbro: Janice Fischová, Kanada ... 1:54,36
Bronz: Miriam Kaufmanová, Argentina ... 2:07,27

KARATE
Kumite - jednotlivkyně
Do 55 kg
Zlato: Loris Afaraová, Izrael
Stříbro: Katia Michelsonová, USA
Bronz: Natalia Muntyanová, Kanada
Bronz: Stacey Littmanová, USA

Do 65 kg
Zlato: Ilana Chalifová, Izrael
Stříbro: Anna Kacalinová, Izrael
Bronz: Kate Spotzer-Cohnová, USA
Bronz: Lisa Golshaniová, USA

Nad 65 kg
Zlato: Esther van Schaiková, Nizozemí
Stříbro: Jacqueline Marcuschamerová, Mexiko
Bronz: Jilian Plouskerová, USA
Bronz: Amanda Maddahiová, USA

Kumite-týmy
Zlato: Izrael
Stříbro: USA
Bronz: /

Kata-jednotlivkyně
Zlato: Avital Freukelová, Izrael
Stříbro: Jarden ŠAvitová, Izrael
Bronz: DEborah Finklerová, Mexiko
Bronz: Jacqueline Marcushamerová, Mexiko

VESLOVÁNÍ
Skif
Malé finále
Bronz: Tatiana Omoková, Izrael ... 9:11,16 min

Velké finále:
Zlato:Caroline Postová, USA ... 8:34,57
Stříbro: Chen Ošriová, Izrael .. 9:05.62

Dvojskif
Finále
Zlato: Anna Kamerowová  + Retelnyová (SA) ... 8:23,80 min
Stříbro: Jesiica Louise Rydeová + Singerová (Británie) ... 8:40,36
Bronz: /

Velké finále
Zlato: Caroline Postová + Barnettová (USA) ... 7:48,02
Stříbro: Osnat Kacauerová + Jehudová (Izrael) ... 8:07,56
Bronz: /

Dvojka bez kormidelníka
Velké finále
Zlato: Caroline Postová/Anna Kamerowová, USA ... 7:49,20
Stříbro: Chen Ošriová,/Chantal Gilová, Izrael ... 8:04,92
Bronz: /

Párová čtyřka
Zlato:  Caroline Postová + Barnettová/Kamerowová/Retelnyová, USA ... 3:41,77 min
Stříbro: Jessica Louis Rydeová + Singerová/Boruchowiczová/Sajanovichová, Británie ... 3:55,69
Bronz: Sara Pelegová + Gilová/Omoková/Ošryová, Izrael ... 4:00,73

STOLNÍ TENIS
Jednotlivkyně
Zlato: Jevgenija Mugurdumová, Rusko
Stříbro: Ejnat Amarová, Izrael
Bronz: Michal Argamanová, Izrael

Dvojice
Zlato: Ejtan Amarová/Michal Argamanová - Izrael
Stříbro: Jevgenija  Mugurdumová/Olga Doroninová - Rusko
Bronz:Polina Mineevová - Rusko/Jevgenija Soltanovová - Německo

Družstva
Zlato: Izrael
Stříbro: Rusko
Bronz: Německo

DESETIKUŽELKOVÝ BOWLING
Finále singlu
Zlato: Nofar Herskovicová, Izrael
Stříbro: Liat Vizenfeldová, Izrael
Bronz: Ronit Ahronovičová, Izrael

Finále deblu
Zlato: Sarit Mizrahiová/Lia Vizenfeldová, Izrael
Stříbro: Šahaf Antinová/Jonit Ganonová, Izrael
Bronz: Nofar Herskovicová/Ronit Ahronovičová, Izrael

Finále trojic
Zlato: Ahronovičová/Ganonová/Antinová, Izrael
Stříbro: Jacqueline Vilenská/Deborah Sachsová/Lena Sachsová

Vyřazovací zápasy - systém stepladder
Zlato: Liat Vizenfeldková, Izrael
Stříbro: Šahaf Antinová, Izrael

TRIATLON
Věk 20 - 29
Zlato: Gili Zuckermanová, Izrael ... 2:21,05 hod
Stříbro: Osnat Madarová, Izrael ... 2:41,16
Bronz: Hadas Fridmanová, Izrael ... 2:48,20

Věk 30 - 34
Zlato:  Šavna Novaková, Izrael ... 2:33,38
Stříbro: Isabel E. Burtonová, Británie ... 2:36,40
Bronz: Miri Rozenfeldová, Izrael ... 2:54,29

Věk 40 - 44
Zlato: Galina Steinberg-tatmanová, USA ... 2:20,44.10
Stříbro: Eva Solomonová, USA ... 2:45,21
Bronz: Gila Aloniová, Izrael ... 2:53,13

Věk 45 - 49
Zlato: Jan Ramatiová, Izrael ... 2:39,21
Stříbro: Ruth Bidellová, Kanada ... 2:50,15
Bronz: Jael Zanková, Izrael ... 2:52,40

Věk 60 - 64
Zlato: Avital Blumenauová, Izrael ... 3:05,09
Stříbro: Brada Steinbergová, Izrael ... 3:47,14
Bronz: /

BOWLS NA TRÁVĚ
Páry
Zlato: Anete Dimantová/Merlre Gampelová, JAR
Stříbro: Dalia Schneiderová/Edna Zombergová, Izrael
Bronz: Beverley Pllatinská/Suzana Wagsenbergová, Izrael

Týmové trojice
Zlato: Izrael (1)
Stříbro: Izrael (2)
Bronz: JAR (2)

JUDO
Do 52 kg
Zlato: Lital Abadyová, Izrael
Stříbro: /
Bronz: Jekatěrina Antonova, Rusko
Bronz: Gili Kohenová, Izrael

Do 63 kg
Zlato:  Camila Z. Mykawa, Brazílie
Stříbro: Jarden Gerbyová, Izrael
Bronz: Hofit Amranyová, Izrael
Bronz: Šif Hilelová, Izrael

Do 70 kg
Zlato: Angelina Adynajevová, Izrael
Stříbro:
Bronz: Miel Leviová, Izrael
Bronz: Noam Araziová, Izrael

Nad 70 kg
Zlato: Alena Kachorovskaja, Rusko
Stříbro:
Bronz: Omry Kenionová, Izrael



**


NAVIGACE

Medailovou listinu kategorie Open - muži najdete na tomto odkazu:
http://forum.eretz.cz/index.php/topic,894.0.html

Zlaté medailisty kategorie Masters najdete na tomto odkazu:
http://forum.eretz.cz/index.php/topic,900.0.html

Zlaté juniorské medailisty najdete na tomto odkazu:
http://forum.eretz.cz/index.php/topic,899.0.html

Výsledky v mixu a informace z šachových turnajů najdete na tomto odkazu:
http://forum.eretz.cz/index.php/topic,904.0.html
« Poslední změna: 28. Červenec 2009, 09:19:41 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist