Autor Téma: MAKABIÁDA 2009 - Zlatí medailisté kategorie Masters  (Přečteno 1476 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 350
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
MAKABIÁDA 2009 - Zlatí medailisté kategorie Masters
« kdy: 17. Červenec 2009, 16:09:58 »
MUŽI

BASKETBAL
Vítězný tým: Izrael
Finále ... Izrael - USA 93:80

FOTBAL
Vítězný tým: Argentina
Finále ... Argentina - Izrael 3:2

FUTSAL
Vítězný tým: Rusko
Finále ... Rusko - Izrael ... 4:3

GOLF
(Nad 50 let)
Zlato: Greg Smith, JAR ... 300

SOFTBAL
(Nad 35 let)
Vítězný tým: USA
Velké finále ... USA - Kanada 9:1

SQUASH
Do 65 let
Zlato: Dan Mossenson, Austrálie

Nad 65 let
David Alperstein, USA

PLAVÁNÍ

Jednotlivci:

5o

50 m znak (40-44 let) ... Gilberto Ines, USA ... 34,02 sec
50 m znak (45-49) ... Brian May, Austrálie ... 32,26
50 m znak (60-64) ... Igor Kravkov, Izrael ... 31,00

50 m prsa (45-49) ... Brian May, Austrálie ... 34,74
50 m prsa (50-54) ... Clive Aaron, Austrálie ... 36,38
50 m prsa (55-59) ... Trevor Wainstein,  Austrálie ... 45,38
50 m prsa (60-64) ... Alexander Moskovic, Izrael ... 36,28
50 m prsa (nad 70) ... Izhal Zak, Izrael ... 52,21

50 m volný způsob (40-44) ... Sagi D. Štegenman, Izrael ... 26,70
50 m volný způsob (45-50) ... Andrej Jurčenko, Izrael ... 27,24
50 m volný způsob (50-54) ... Jeff Sher, Austrálie ... 26,97
50 m volný způsob (55-59) ... Burt Zweigenhaft, USA ... 29,74
50 m volný způsob (60-64) ... Moše Gertel, Izrael ... 29,84
50 m volný způsob (nad 70) ... Giora Silberger, Izrael ... 34,81

50 m motýlek (45-49) ... Brian May, Austrálie ... 30,06
50 m motýlek (50-54) ... Igor Kravkov, Izrael ... 27,94
50 m motýlek (55-59) ... Gilad Dafna, Izrael ... 30,77
50 m motýlek (60-64) ... Cvi Eldar, Izrael ... 33,72

1oo

100 m motýlek (45-49) ... Jochaj Lifšic, Izrael ... 1:06,10 min
100 m motýlek (50-54) ... Jair Dembinski, Izrael ... 1:25,21

100 m znak (40-44) ... Gilberto Ines, USA ... 1:14,21
100 m znak (45-49) ... Brian may, USA ... 1:11,17

100 m prsa (45-49) ... Jochaj Lifšic, Izrael ... 2:29,92
100 m prsa (50-54) ... Clive Aaron, Austrálie ... 1:21,56
100 m prsa (55-59) ...  Burt Zweigenhaft, USA ... 1:32,28

100 m volný způsob (45-49) ... Jochaj Lifšic, Izrael ... 1:01,77
100 m volný způsob (50-54) ... Jeff Sher, Austrálie ... 58,86
100 m volný způsob (55-59) ... Burt Zweigenhaft, USA ... 1:05,90

2oo

200 m volný způsob (40-44) ...  Sagi D. Štegeman, Izrael ... 2:15,6
200 m volný způsob (45-49) ... Jochaj Lifšic, Izrael ... 2:20,81
200 m volný způsob (50-54) ... Jeff Sher, Austrálie ... 2:12,34
200 m volný způsob (55-59) ... Burt Zweigenhat, USA ... 2:30,06

200 m polohový závod (45-49) ... Jochaj Lifšic, Izrael ... 2:29,92

4oo

400 metrů volný způsob (40-44) ... Roy Agmon, Izrael ... 5:00,32

Štafety:

4 x 5o

4 x 50 volný způsob (35-40) ... Izreal ... 1:43,84
4 x 50 m volný způsob (nad 40) ... Izrael ... 1:56,85



STOLNÍ TENIS
Vítězné družstvo: Rusko
Zlato-jednotlivci:  Menachem Stein, Izrael
Zlato-dvojice: Hoze Sanchez/Jakob Bogen, Izrael

Zajímavost: V týmové části turnaje figuruje ve výsledkové listině také Slovensko, které se probojovalo do skupiny o 5. místo, kde prohrálo s Austrálií. SR tak skončila šestá. Zde jsou její výsledky:
Skupina A ... SR - Izrael ... 0:3; SR - Austrálie ... 0:3
Skupina C ... SR - Rusko ... 0:3
Skupina 5 - 8 ... SR - USA ... 3:0
Skupina 5 -6 ... SR - Austrálie  ... 1:3


TENIS
Dvouhra
Nad 35 let: Gil D. Cohen, Švýcarsko
Nad 40: Menaše Cur, Izrael
Nad 45: Rober Bensimon, Francie
Nad 50: Jair Wertheimer, Izrael
Nad 60: Jakov Atrochov, Izrael
Nad 65: Danny Dabby, USA

Čtyřhra
Nad 35: Assaf Segal/Boaz Merenstein - Izrael
Nad 45: Frank Ecold/Rafi Darvas - Izrael
Nad 50: Ranny Goldman/Šai Abramovic - Izrael
Nad 55: Avner Gilboa/Pinchas Vogel - Izrael
Nad 60: Alexander Sugar/Cvika Sternbach - Izrael
Nad 70: Raul Geller/Ron Steele - Izrael
Nad 80: Leon Silverman/Šlomo benitah - Izrael





ŽENY

GOLF
(Nad 50)
Jamie Zimronová, USA ...216

PLAVÁNÍ

Jednotlivkyně

5o

50 m motýlek (věk 45-49) ... Lior J. Birkhahnová, Izrael ... 32,12
50 m motýlek (50-54) ... Ronita Kaufmanová, Izrael ... 42,52
50 m motýlek (55-59) .. Anna Šahafová, Izrael ... 57,12
50 m motýlek (60-64) ... Stela Holdšteinová, Izrael ... 38,57

50 m znak (40-44 let) ... Šaron B. Romemová, Izrael ...45,38 sec
50 m znak (45-49) ... Lior J. Birkhahnová, Izrael ... 35,45
50 m znak (50-54) ... Ellen Itzlerová, USA ... 44,87
50 m znak (60-64) ... Yvonne Leonovová, Izrael ...39,41

50 m volný způsob (40-44) ... Maria Eugenia C. Larisová, Venezuela ... 34,86
50 m volný způsob (45-49) ... Ronit Katanová, Izrael ... 30,87
50 m volný způsob (50-54) ... Nurit Saarová, Izrael ... 32,89
50 m volný způsob (55-59) ... Rona Jeffeová, Izrael ... 38,17
50 m volný způsob (60-64) ... Stela Holdšteinová, Izrael ... 33,53
50 m volný způsob (nad 70) ... Joan Waldmaumová, USA ... 51,15

50 m prsa (45-49) ... Ela Pavinskieneová, Litva ... 50:72
50 m prsa (50-54) ... Naama Constantiniová, Izrael ... 43,22
50 m prsa (55-59) ...Beatriz Gerberová, Izrael ... 53,09
50 m prsa (60-64) ... Yvonne Leonovová, Izrael ... 45,33
50 m prsa (nad 70) ... Joan Waldbaumová, USA ... 1:06,04 min

1oo

100 m volný způsob (40-44) ... Šaron Šovalová, Izrael ... 1:21,54
100 m volný způsob (45-49) ...Jacquelina Šarbaniová, Izrael ... 1:22,23
100 m volný způsob (50-54) ... Nurit Saarová, Izrael ... 1:13,99
100 m volný způsob (55-59) ... Rona Jaffeová, Izrael ... 1:26,89

100 m znak (40-44)... Šaron B. Rotemová, Izrael ... 1:35,33úVe výsledkové listině uvedena též Maria Eugenia S. Larischová, Venezuela ... 1:38,52
100 m znak (45-49) ... Bety Lindenbojmová, Brazílie ... 2:09,00


100 m prsa (50-54) ... Naama Constantiniová, Izrael ... 1:37,56
100 m prsa (55-59) ... Beatriz Gerberová, Izrael ... 1:58,90

100 m motýlek (45-49)...  Lior B. Birkhahnová, Izrael ... 1:12,13 - dle výsledkové listiny ač nejrychlejší, zlatá medaile na této trati jí udělena nebyla
100 m motýlek (50-54) ... Ellen Iztlerová, USA ... 1:50,76

2oo

200 m volný způsob (40-44) ... Orna Kristalová, Izrael ... 2:48,30
200 m volný způsob (45-49) ... Roni Katanová, Izrael ... 2:28,44
200 m volný způsob (50-54) ... Ellen Itzlerová, USA ... 3:04,60
200 m volný způsob (55-59) ... Lior J. Birkhahnová, Izrael


200 m polohový závod (45-49) ... DEborah T. Blumenthalová  Mešulamová, Izrael ... 4:05,82

4oo

400 m volný způsob (40-44) ... Orna Kristalová, Izrael ... 5:50,87

Štafety

4 x 5o

4 x 50 m volný způsob (nad 40) ... Izrael ... 2:16,33
4 x 50 m volný způsob (35-40) ... Izrael ... 2:11,59


TENIS
Vítězky dvouher
Nad 35 let ... Natalia Drodnyová, Izrael
Nad 40 ... Šlomit Swirská, Izrael
Nad 45 ... Pam Lippyová, USA
Nad 50 ... Janine Straussová, Izrael
Nad 60 ... Ruthy Edelmanová, Izrael

Vítězky čtyřher
Nad 35 let ... Caron Steinová/Michelle Rubinová - Austrálie
Nad 50 ... Janine Straussová/Joy Argamanová - Izrael


**

NAVIGACE

Medailovou listinu  kategorie Open - muži najdete na tomto odkazu:
http://forum.eretz.cz/index.php/topic,894.0.html

Medailovou listinu kategorie Open - ženy najdete na tomto odkazu:
http://forum.eretz.cz/index.php/topic,903.0.html

Výsledky v mixu a informace z šachových turnajů najdete na tomto odkazu:
http://forum.eretz.cz/index.php/topic,904.0.html

Zlaté juniorské medailisty najdete na tomto odkazu:
http://forum.eretz.cz/index.php/topic,899.0.html
« Poslední změna: 28. Červenec 2009, 09:20:02 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist