Autor Téma: MAKABIÁDA 2009 - Zlatí medailisté juniorské kategorie  (Přečteno 1870 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 339
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
MAKABIÁDA 2009 - Zlatí medailisté juniorské kategorie
« kdy: 17. Červenec 2009, 16:05:51 »
JUNIOŘI

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
Víceboj
David Frankl, USA

KARATE
Kata jednotlivci
Věk 15 - 16
Liran Finestein, Izrael

Věk 17 - 18
Ariel Zohar, Kanada

Kumite-jednotlivci
Do 55 kg
Daniel Gaysinski, Kanada

Do 57 kg
Tamir Šaham, Izrael

Do 63 kg
Mor Ankave, Izrael

Nad 63 kg
Gilad Churna, Izrael

Do 67 kg
Edward Kondov, Izrael

Nad 67 kg
Michael Imiak, Venezuela

GOLF
Noah Ratner, USA ... 220

JUDO
Skupina 15-16 let
Do 46 kg
Tom Mersye, Izrael

Do 55 kg
Guilherme K. Minakawa, Brazílie

Do 63 kg
Gay Drocher, Izrael

Do 81 kg
Eitay Goralicky, Izrael

Do 90 kg
Jevgeny Jackevič, Izrael

Nad 90 kg
Egor Bitulaev, Izrael

Skupina 17-18 let
Do 60 kg
Tal Fliker, Izrael

Do 73 kg
Jair Cviderski, Izrael

Do 81 kg
Simon Arad, Izrael

BASEBAL
Vítězný tým ... USA
Finále: USA - Kanada 12:6

BASKETBAL
Skupina 15-16 let ... USA
Finále: USA - Izrael  103:61

Skupina 17-18 let ... Izrael
Finále: Izrael - USA   79:77

KRIKET
Vítězný tým ... JAR
Finále: JAR - Británie 111:110 (wickety 2:10)

FOTBAL
Skupina 15-16 let ... Izrael
Finále Izrael - Argentina ... 3:1
Poznámka: Boje o 1. a ž 4. místo ve skupině 17-18 let byly zrušeny.

FUTSAL
Skupina 15-16 let ... Brazílie
Finále: Brazílie - Argentina 5:1

Skupina 17-18 let ... Brazílie
Finále: Brazílie - Argentina ... 2:1

SQUASH
Týmy ... Izrael
Jednotlivci ... Rotraff, Izrael

PLAVÁNÍ
50 m volný způsob ... Or Sabatiel, Izrael ...24,65

100 m volný způsob ... Nichael Hauss, USA ... 53,53
100 m notýlek ... Alexander Cohen, USA ... 58,26
100 m znak ... Avidan barak, Izrael ... 59,73
100 m prsa... Jaron Šagalov, Izrael ... 1:06,5

200 m prsa ... Jaron ŠAgalov, Izrael ... 2:26,49
200 m znak ... Joval Safra, Izrael ... 2:09,94
200 m motýlek ... Alexander Cohen, USA ...2:09,21
200 m volný způsob ... Michael Hauss, USA ... 1:56,55
200 m polohový závod ... Alexander Cohen, USA ... 2:11,07

400 m polohový závod ... Alexander Cohen, USA ... 4:40,22
400 m volný způsob ... Alexander Cohen, USA ... 4:06,51

Štafety:
4 x 100 m polohový závod ... Izrael ... 3:59,64
4 x 100 m volný způsob ... USA ... 3:38,67
4 x 200 m volný způsob ... USA ... 8:0,14
 

STOLNÍ TENIS
Týmy ... Rusko
Jednotlivci ... Evgeni Grudsky, Uzbekistán
Dvojice ... Andrej Tsubin, Rusko/E, Grudsky, Uzbekistán

TENIS
Dvouhra ... David Sofaer, Austrálie
Čtyřhra ... Jeremy Klifa/Jonathan Zaouche - Francie

ATLETIKA
Běhy
100 metrů ... Omri Oren, Izrael ... 17,70 sec
200 metrů ... Harrison Fearnley, Izrael ... 22,61 sec
400 metrů ... Harrison Fearnley, Izrael ... 50,05 sec
800 metrů ... Jori Bichman, Izrael ... 1:55,98 min
1500 metrů ... Richard N. Goodman, Británie ... 4:06,80 min
3000 metrů ... Richard N. Goodman, Británie ... 9:03,55 min

Štafetové běhy
4 x 100 metrů ... Izrael ... 43,86 sec
4 x 400 metrů ... Izrael ... 3:23,01 sec

Další atletické disciplíny
Skok do dálky ... Roi Eliakim, Izrael ... 666 cm
Vrh koulí ... Itamar levy , Izrael ... 17,70 m
Hod diskem ... Itamar levy ... 56,51 m






JUNIORKY

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
Soutěže jednotlivkyň
Přeskok
Nofar Cohenová, Izrael

Bradla
Nofar Cohenová, Izrael

Kladina
Sapir Hana Cohenová, Izrael

Prostná
Juval Samouhaová, Izrael

BASKETBAL
Vítězný tým: USA
Finále: USA - Izrael 68:44

[size=106t]FOTBAL[/size]
Vítězný tým: Kanada
Finále: Kanada - USA 8:7

KARATE
Kata
Věk 15-16 ... Hunter Guarinová, USA
Věk 17-18 ... Andrea Jaimeová, Mexiko

Kumite do 54 kg ... Jarden Šarabiová, Izrael
Kumite nad 54 kg ... Hanna Kereszturiová, Maďarsko

NETBAL
Vítězný tým: Austrálie
Finále: Austrálie - Británie 50:18

MODERNÍ GYMNASTIKA
Victoria Pilonovská, Izrael ... zvítězila  ve všech cvičeních: s obručí, míčem, kuželi i ve víceboji

SQUASH
Týmy: USA
Jednotlivkyně: Stav C. Advivová, Izrael

PLAVÁNÍ
50 m volný způsob ... Nicol Samsonyková, Izrael ... 26,83 sec - makabejský juniorský rekord

100 m volný způsob ... Nicol Samsonyková, Izrael ... 58,12 sec
100 m motýlek ... Anat Ziminová, Izrael ... 1:02,28 min
100 m znak ... Danielle Klingerová, Izrael ... 1:05,20 min
100 m prsa ... Jacqueline Levereová, USA ... 1:15,83 min

200 m prsa ... Jacqueline Severeová, USA ... 2:40,63 min
200 m znak ... Tasija Karosasová, USA ... 2:20,91 min
200 m motýlek ... Marni Burgerová, Austrálie ... 2:19,29 min
200 m volný způsob ... Nicol Samsonyková, Izrael ... 2:07,36 min
200 m plohový závod ... Anat Ziminová, Izrael ... 2:21,24 min

400 m polohový závod ... Brianna Weinsteinová, USA ...5:04,77 min
400 m volný způsob ... Marni Burgerová, Austrálie ... 4:28,37 min

Štafety
4 x 100 m volný způsob ... Izrael ... 3:55,08 min
4 x 100 m polohový závod ... Izrael ... 4:22,64 min
4 x 200 m volný způsob ... Izrael ... 8:43,84 min

STOLNÍ TENIS
Týmy: Německo
Jednotlivkyně: Serafima Timofeevová, Rusko
Dvojice: Dana Kotlarská/Šani Grauerová - Izrael

TENIS
Dvouhra: Rona Lavianová, Izrael
Čtyřhra: Liat Zimmermanová/Rona Lavianová - Izrael

VOLEJBAL
Vítězný tým: Izrael
Fnále: Izrael - USA 25:22, 25:15, 25:17

ATLETIKA
Běhy
100 m ... Dikla Goldenthalová, Izrael ... 12,60 sec
200 m ... Tal Ben-arciová, Izrael ...25,76 sec
400 m ... Ella Mishaelová, Finsko ... 54,50 sec
800 m ... Ella Mishaelová, Finsko ... 2:24,14 min
3000 m ... Dana levinová, Izrael ... 10:34,30 min

Štafety
4 x 100 m ... Izrael ... 49,84 sec
4 x 400 m ... Izrael ... 4:16,25 min

Další atletické disciplíny
Hod diskem ... Anastasia Mošajevová, Izrael ... 39,58 m
Vrh koulí ... Anastasia Mošajevová, Izrael ... 12,24 m
Skok do dálky ... Maria Šamrejová, Izrael ... 521 cm

**

NAVIGACE

Medailovou listinu kategorie Open - muži najdete na tomto odkazu:
http://forum.eretz.cz/index.php/topic,894.0.html

Medailovou listinu kategorie Open - ženy najdete na tomto odkazu:
http://forum.eretz.cz/index.php/topic,903.0.html

Výsledky v mixu a informace z šachových turnajů najdete na tomto odkazu:
http://forum.eretz.cz/index.php/topic,904.0.html

Zlaté medailisty kategorie Masters najdete na tomto odkazu:
http://forum.eretz.cz/index.php/topic,900.0.html
« Poslední změna: 28. Červenec 2009, 09:20:33 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist