Autor Téma: MAKABIÁDA 2009 - MEDAILOVÁ LISTINA (hlavní kategorie Open - muži, I. část )  (Přečteno 1735 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 348
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
*

Na této stránce je medailový přehled následujících sportovních  disciplín:
Basketbal
Fotbal
Šerm
Kriket
Taekwondo
Stolní tenis
Plavání
Squash
Sotfbal
10-ti kuželkový bowling
Ragby
Tenis
Triatlon
Volejbal
Vodní pólo
Cyklistika
Zápas
Sportovní gymnastika


***

BASKETBAL
Zlato: USA
Stříbro: Izrael
Bronz: Kanada
Medailové zápasy
O bronz ... Kanada-Argentina 93:72
O zlato ... Izrael - USA 86:95

*

FOTBAL
Zlato: Argentina
Stříbro:Británie
Bronz: Izrael
Medailové zápasy
O bronz ... Izrael  - Mexiko 7:1
O zlato ... Argentina - Británie ...  3:2

*

ŠERM
Kord jednotlivci
Zlato:Alexander Tsinis, USA
Stříbro: /
Bronz: /

Fleret jednotlivci

Zlato: Tomer Or, Izrael
Stříbro: Maor Hatoel, Izrael
Bronz: /

Šavle jednotlivci
Zlato: Valentin Staller, USA
Stříbro:Varten Kosikov, Rusko
Bronz: /

Kord družstva
Finále ... Izrael - USA 45:38

Šavle družstva
Finále ... Rusko - USA 45:33

*

KRIKET
Zlato: JAR
Stříbro: Indie
Bronz: Izrael
Medailové zápasy
O bronz ... Izrael-Austrálie 244:186; tyčkové branky (wickety) 9:10
O zlato ... JAR-Indie 144:143; wickety 5:10

*

TAEKWONDO
Do 68 kg
Zlato: Samuel Assaraf, Francie
Stříbro: Ben Brody, Izrael
Bronz: /

Do 80 kg
Zlato: José D. Sultan, Guatemala
Stříbro: Janguli Karchava, Izrael
Bronz: /

Nad 80 kg
Zlato: Erec Aharoni, Izrael
Stříbro: Marc Gittelman, USA
Bronz: Brett Appelman, USA

*

STOLNÍ TENIS
Soutěž týmů
Zlato: Rusko
Stříbro: Izrael
Bronz: Británie


Finále singlu
Zlato: Olivier Marmurek, Francie
Stříbro: Omri Ben Ari, Izrael
Bronz: Georgy Rubinštejn, Rusko

Finále deblu:
Zlato: Eugeny Brainin/G. Rubinštejn, Rusko
Stříbro: Niv Bogen/Omri Ben Ari, Izrael
Bronz: Francois Marmurek/O. Marmurek, Francie

Finále poražených:
Guy Fainbloom (Austrálie) - Jair Zelmanovicz (Rakousko) ... 3:2

*

PLAVÁNÍ
50 metrů volný způsob
Zlato: Jason Lezak, USA ... 22,19 - nový rekord makabiády (předchozí je z roku1997, má hodnotu 23,46 sec a vytvořil ho izraelský plavec Joav Bruck)
Stříbro: Vitali Puškar, Izrael ... 23,35 - překonaný rekord makabiády
Bronz: Andrew Langenfeld, USA ... 23,36 - překonaný rekord makabiády

100 metrů motýlek
Zlato: Alon Mandel, Izrael ... 52,99 - nový rekord makabiády (předchozí vytvořil Daniel Madwed z USA v roce 2005; čas 54,51 sec)
Stříbro: Andrew Langenfeld, USA .. 53,96
Bronz: Nimrod Hajet, Izrael ... 54,38

100 metrů znak
Zlato: Guy Barnea, Izrael ... 54,22 - nový rekord makabiády (předchozí rekord 55,24 sec vytvořil v roce 2001 Lenny Krayzelberg z USA)
Stříbro: Joshua Hafkin, USA ... 56,43
Bronz: Itaj Chammah, Izrael ... 57,15

100 metrů prsa
Zlato: Daniel Malnik, Izrael ... 1:02,88 - nový rekord makabiády - (předchozí rekord vytvořil Daniel Velze z USA v roce 2005; čas 1:03,76 min)
Stříbro: Boaz Talsky, Izrael ... 1:06,08
Bronz: David Zolno, USA ... 1:07,01

100 metrů volný způsob
Zlato: Jason Lezak, USA ... 47,48 sec - nový rekord makabiády(Dosavadní makabejký rekord měl hodnotu 50,96 sec. V roce 2005 ho vytvořil  Goldberg Bryan z USA)
Stříbro: Nimrod Shapira Bar Or, Izrael ... 49,02 -překonaný rekord  makabiády
Bronz: Dan Perlman, Izrael ... 51,10
Zajímavost: Jason Lezak sice před závodem prohlásil, že se pokusí překonat svůj osobní rekord na této trati, který má hodnotu 47,58 sec. To se mu ale nepodařilo: zaostal za ním o dvě destiny sekundy.

200 metrů volný způsob
Zlato: Denis Gajvoronskij, Izrael ... 1:51,70
Stříbro: Andrew Novakoff, USA ... 1:52,05
Bronz: Iouri Samouilich, Izrael ... 1:52,33

200 metrů prsa
Zlato: Tom Beeri, Izrael ... 2:16,94
Stříbro: Daniel Malnik, Izrael ... 2:17.50
Bronz: Jowan Qupty, Izrael ... 2:24,43

200 metrů znak
Zlato: Itaj Chammah, Izrael ... 2:02,12 - nový rekord makabiády (předchozí rekord vytvořil Joav Gat (Izrael) v roce 2005; čas 2:02,66 min)
Stříbro: /
Bronz: Denis Gajvoronskij, Izrael ... 2:03,75

200 metrů polohový závod
Zlato: Nimrod Hajet, Izrael ... 2:03,39 - nový rekord makabiády (předchozí je z roku 2005; vytvořil ho Bryan Goldberg z USA a má hodnotu2:04,83 min)
Stříbro: Shaun Weinzberg, USA ... 2:06,63
Bronz: Janiv J. Shnaider, Izrael ... 2:08,08

200 metrů motýlek
Zlato: Nimrod Hajet, Izrael ... 2:00,47
Stříbro: Erec Feren, Izrael ... 2:04,00
Bronz: Amdrew Langenfeld, USA ... 2:04,96

400 metrů polohový závod
Zlato: Gal Nevo, Izrael... 4:19,37 - nový rekord makabiády (předchozí rekord zaplaval Miki Halika, Izrael v roce 1997; čas 4:27,23 min)
Stříbro: Nimrod Hajet, Izrael ... 4:23,83
Bronz: Shaun Weinberg, USA ... 4:33,84

400 metrů volný způsob
Zlato: Scott Krotkin, USA ... 3:56,20
Stříbro: Andrew Novakoff, USA ... 4:01,94
Bronz: Ejtan Holder, Izrael ... 57,15

1500 metrů volný způsob
Zlato: Scott Korotkin, USA ... 15:32,51 - nový rekord makabiády (předchozí vytvořil v roce 1989 Rick Aronberg z USA; má hodnotu 15:37,66 min)

Štafeta 4 x 100 metrů polohový závod
Zlato: USA ... 3:43,07 - nový rekord makabiády (předchozí vytvořila v roce  2005 americká štafeta; má hodnotu 3:45,47 min)
Stříbro: Izrael ... 3:43,88 - překonaný rekord makabiády
Bronz: Austrálie ... 3:58,06

Štafeta 4 x 100 metrů volný způsob
Zlato: USA (s J. Lezakem) ... 3:21,17 - nový rekord makabiády (předchozí rekord v hodnotě 3:25,79 min byl vytvořen izraelskou štafetou v roce 1997)
Stříbro: Izrael ... 3:23,05 - překonaný rekord makabiády
Bronz: David Schnabl, Austrálie ... 3:37,26

Štafeta 4 x 200 metrů volný způsob
Zlato: Izrael ... 7:31,80
Stříbro: USA ... 7:32,35
Bronz: Austrálie ... 8:07,21

*

SQUASH
Soutěž týmů:
Finále ... Izrael - USA 3:0

Soutěž jednotlivců:
Finalista ... Nadav Tannen, Izrael

Pozn.: V základní skupině hrál tým SR s bilancí 1 výhra - 5 porážek.
Výsledky SR:
... s Brazílií 1:2
... s Británií 1:2
... s Francií 3:0
... s Izraelem 0:3
... s USA 1:2
... s Austrálií 1:2
Do finále SR nepostoupila.

*

SOFTBAL
Malé finále o třetí místo ... USA-Mexiko 9:8
Bronz: Mexiko

Velké finále o šampiona turnaje ... USA - Kanada  1:2
Zlato: Kanada
Stříbro: USA

*

DESETIKUŽELKOVÝ BOWLING
Jednotlivci
Zlato: Isi Eskenazi, Mexiko
Stříbro: Or Oviram, Izrael
Bronz: Jahav Rabin, Izrael

Dvojicel
Zlato: Isi Eskenazi/David Eskenazi, Mexiko
Stříbro: Or Oviram/Aviv Alfital, Izrael
Bronz: Matthew Halpern/James Lewis, USA

Trojice
Zlato: O. Aviram/A. Alfital/Jahav Rabin, Izrael
Stříbro: J. Lewis/M. Halperin/Uri Peled, USA
Bronz: Bernardo Olechnowitz/I. a D. Eskenaziovi, Mexiko

Pětice
Zlato: Izrael - Lior Koren/Ron Berlov/Or Oviram/Aviv Alfital/Jahav Rabin
Stříbro: Mexiko - David Eskenazi/Bernardo Olechnowitz/Marcos K. Malnik/Isi Eskenazi/Isaac Amkie
Bronz: USA - Andrew Silverman/Uri Peled/Matthew Halpern/Roberzt Funsch/James lewis

Vyřazovací soutěž - systém steplader
Zlato: Philip Sachs, USA
Stříbro: Isaac Amkie, Mexiko


*

RAGBY
Zlato: Austrálie
Stříbro: Británie
Bronz: USA
Medailové zápasy
O bronz ... Izrael - USA  3:43
O zlato ... Austrálie - Británie 19:16

*

TENIS
Dvouhra
Zlato: Saar Steele, Izrael
Stříbro: Tal Eros, Izrael
Bronz: Gideon valkin, JAR - vítěz zápasu o 3. místo
Bronz: Noam Jicchaki, Izrael . vítěz zápasu poražených

Cesta Saara Steeleho ke zlatu:
2. kolo
Steele - A. D. Lee (Británie) ... 2 x 6:0

Osmifinále
Steele - R. Valdes (Chile) ... 6:7, 6:4, 6:1

Čtvrtfinále
Steele - Gilad Ben Zvi (Izrael - Saarův partner ve čtyřhře-viz níže) ... 6:1, 7:5

Semifinále
Steele - G. Valkin (JAR) ... 6:2, 1:6, 6:3

Finále
Steele - Tal Eros (Izrael) ... 6:2, 6:3


Dvouhra
Zlato: Gilad Ben Zvi/Saar Steele, oba Izrael
Stříbro: Bryon Weinberg/Michael Rockman, oba Kanada
Bronz:

Finálový debl:
Ben Zvi/Steele - Weinberg/Rockman ... 6:2, 6:1

Pozn. Medailisty smíšených čtyřher  uvádíme v podrubrice Open -  mix.

*

TRIATLON
Věk 18 - 19 sprint
Zlato: Aviad Cohen, Izrael ... 1:03,38 hod
Stříbro: Navee Cohen, Izrael ... 1:05,53
Bronz: David Levine, USA ... 1:08,26

Věk 20 - 24
Zlato: Oliver J. Ziff, Británie .. 2:00,52
Stříbro: Jonathan Malka, Izrael ... 2:06,01.85
Bronz: Amit Hirsch, Izrael ... 2:09,03.90

Věk 25 - 29
Zlato: Ran Alterman, Izrael ... 1:58,59.00
Stříbro: Dan Alterman, Izrael ... 1:59,21.00
Bronz: Jason Rhine, Austrálie ... 2:09,40.00

Věk 35 - 39
Zlato: Amit Talmon, Izrael ... 2:14,07.50
Stříbro:Lior Zach Maor, Izrael ... 2:17,59.00
Bronz: Gabriel Sternberg, Venezuela ... 2:19,51.95

Věk 40 - 44
Zlato: Ariel Magendzo, Chile ... 2:19,22.55
Stříbro: Ronnie Nir, Izrael ... 2:22,58.50
Bronz: Eran Šenhar, Izrael ... 2:25,44.35

Věk 45 - 49
Zlato: Mark Stuckelman, USA ... 2:19,45.00
Stříbro: Meni Kislasi, Izrael ... 2:24,23.55
Bronz: Joran Levav, Izrael ... 2:25,51.65

Věk 50 - 54
Zlato: Michael Alberet Bibling, Británie ... 2:29,24.00
Stříbro: Gil Ulšanski, Izrael ... 2:34,51.00
Bronz: Juval Stendel, Izrael ... 2:36,25.00

Věk 55 - 59
Zlato: Ofer Pozner, Izrael ... 2:30,06
Stříbro: Cvi Fishman, Izrael ... 2:37,56
Bronz: Moše Od Cohen, Izrael ... 2:39,07

Věk 60 - 64
Zlato: Eric Taube, Izrael ... 2:45,21
Stříbro:Gordon Bloch, Izrael ... 2,58,54
Bronz: Basil Kletz, JAR ... 3:04,51

Věk 65 - 69
Zlato: Jechiel Miller, Izrael ... 3:00,56
Stříbro: Zeev Šabtai, Izrael ... 3:19,29
Bronz: Natan Pftan, Izrael ... 3:23,47

Věk 70 - 79
Zlato: Avner Arad, Izrael ... 3:47,42
Stříbro: Robert Sugarman, USA ... 3:50,15
Bronz: Morris Sh. Ca, Kanada ... 4:26,02

*

VOLEJBAL
Zlato: Izrael
Stříbro: USA
Bronz: Kanada

Medailové zápasy
O bronz ... Brazílie - Kanada 0:3
O zlato ... Izrael - USA 3:1 (25:14/25:19/21:25/25:16)

*

VODNÍ PÓLO
Zlato: Izrael
Stříbro: USA
Bronz: Kanada
Medailové zápasy
O bronz ... Kanada - Brazílie ... 13:9
O zlato ... Izrael - USA  10:8

*

CYKLISTIKA - ČASOVKA (jednotlivci)
Věk 17 - 18
Zlato: Joav Bear, Izrael ... 35,59 min
Stříbro: Juval Dolin, Izrael ... 37,04
Bronz: Dvir Mor, Izrael ... 37,13

Věk 19 - 29
Zlato: Alexej Schmidt, Rusko ... 45,23
Stříbro: Samuel Bail, Kanada ... 47,42
Bronz: Ajal Rahat, Izrael ... 48, 14

Věk 30 - 39
Zlato: Gil Guy, Izrael ... 40,15
Stříbro: Ofer Levi, Izrael ... 40,35
Bronz: Dan Rozen, Izrael ... 40:52

Věk 40 - 49
Zlato: Issy Zimmerman, JAR ... 38,57
Stříbro: Ori Cur, Izrael ... 39,32
Bronz: Israel Chen, Izrael ... 39,43

Věk nad 50
Zlato: Sylvan Adams, Kanada ... 34,11
Stříbro: Ofer Pozner, Izrael ... 36,05
Bronz: Gil Rozenstein, Izrael ... 36, 39
Pozn.: V této skupině startoval také Petr Volný, Slovensko ... čas 45,59

CYKLISTIKA - SILNIČNÍ ZÁVOD (jednotlivci)
Věk 17 - 18
Zlato: Ori Spektor, Izrael ... 3:26,30 hod/20 kol
Stříbro: Dvir Mor, Izrael ... 3:25,58/19
Bronz: Joav Bar, Izrael ... 3:36,44/18

Věk 19 - 29
Zlato: Alexej Schmidt, Rusko ... 3:24,36/20
Stříbro: Ajal Rahat, Izrael ... 3:24,37/20
Bronz: Niv Libner, Izrael ... 3:24,41/20

Věk 30 - 39
Zlato: Gil Kivec, Izrael ... 2:27,20/14
Stříbro: Avichaj Grinberg, Izrael ...2:28,35/14
Bronz: Dan Rozen, Izrael ... 2:31,52/14

Věk 40 - 49
Zlato: Juval Rachmilevič, Izrael ... 2:27,20/14
Stříbro: Joseph Better-pocker, Izrael ... 2:32,34/14
Bronz: Gerard van  Weelde, Nizozemí ... 2:32,34/14

Věk nad 50
Zlato: Sylvan Adams, Kanada ... 2:31,49/14
Stříbro: Oren Uzrad, Izrael ... 2:32,39/14
Bronz: Mark Dichter, Kanada ... 2:32,48/14

*

ZÁPAS - VOLNÝ STYL
Do 50 kg
Zlato: Evans Silver, USA
Stříbro: David Aliju, Izrael
Bronz: /

Do 55 kg
Zlato: Jason Goldmann, USA
Stříbro: Beni Beniašvili, Izrael
Bronz: /

Do 60 kg
Zlato: Jacob Tanenbaum, USA
Stříbro: Pavel Sinjavský, Izrael
Bronz: /

Do 66 kg
Zlato: Vasil Fedoryšin, Ukrajina
Stříbro: Jordan Lipp, USA
Bronz: Kevin Lipp, USA
Bronz: Jori Poliak, Izrael

Do 74 kg
Zlato: Max Meltzer, USA
Stříbro: Eden Bernstein, USA
Bronz: Dmetrij Geršakov, Izrael

Do 84 kg
Zlato:  Sergej Kolešikov, Rusko
Stříbro: /
Bronz: David Kraus, USA

Do 96 kg
Zlato: Juri Bělonovský, Rusko
Stříbro: Vasili Kalašnikov, Izrael
Bronz: Jaret Grossmann, USA

Do 120 kg
Zlato: Ostak Pasenok, Rusko
Stříbro: Sergej Djomin, Lotyšsko
Bronz: Zachary Hammond, USA

ZÁPAS ŘECKOŘÍMSKÝ
Do 120 kg
Zlato: Ostap Pasenok, Rusko
Stříbro:Sergei Djomin, Lotyšsko
Bronz: Zachary Hammond, Izrael

Do 96 kg
Zlato: Juri Bělonovsky, Rusko
Stříbro: Bronislav Šrovtsky, Izrael
Bronz: Boris Vajnštejn, Rusko
Bronz: Fata Chikdaza, Izrael

Do 84 kg
Zlato: Alexej Jochnanov, Izrael
Stříbro: Denis Nicolaev, Izrael
Bronz:

Do 74 kg
Zlato: Max Meltzer, USA
Stříbro: Eden Bernstein, USA
Bronz: Dmetrij Gešanov, Izrael

Do 66 kg
Zlato: Juri Vješčev, Izrael
Stříbro: Albert Volpovsky, Izrael
Bronz: Jordan Lipp, USA

Do 60  kg
Zlato: Elaev Meachman, Izrael
Stříbro: /
Bronz: /

Do 55 kg
Zlato: Jacob Tanenbaum, USA
Stříbro: Artum Roitman, Izrael
Bronz: Igor Roitman, Izrael

Do 50 kg
Zlato: Evan Silver, USA
Stříbro: Anton Kogan, Rusko
Bronz: Bati Marat, Izrael

*

SPORTOVNÍ GYMMNASTIKA
Jednotlivci - víceboj
Zlato: Alexander Šatilov, Izrael ... 87,450 b.
Stříbro: David Sender, USA ... 84,225
Bronz: /

Jednotlivci - jednotlivá nářadí
Kruhy
Zlato: David Sender, USA ... 14,65
Zlato: Eduard Gholub, Izrael ... 14,65
Stříbro: /
Bronz: Tal Šachar ... 13,95

Přeskok
Zlato: David Sender, USA ... 15,575
Stříbro: Kfir Weiss, Izrael ... 13,95
Bronz: Joshua Steves, USA ... 13,6

Hrazda
Zlato: David Sender, USA ... 14,6
Stříbro: Alexander Šatilov, Izrael ... 13,45
Bronz: Joshua Ungar, USA ... 13,1

Bradla

Zlato: Alexander Šatilov, Izrael ... 14,05
Stříbro: Matan Bello, Izrael ... 12,65
Bronz: David Frankl, USA ... 12,55

Kůň našíř
Zlato: Alexander Šatilov, Izrael ... 14,2
Stříbro: David Sender, USA ... 13,05
Bronz: David Frankl, USA ... 12,5

Prostná
Zlato: Alexander Šatilov, Izrael ... 15,45
Stříbro: Noam Šaham, Izrael ... 14,9
Bronz: Tal Sachar, Izrael ... 14,15

**

NAVIGACE

Dokončení medailové listiny v kategorii Open - muži najdete na tomto odkazu:
http://forum.eretz.cz/index.php/topic,910.0.html

Medailovou listinu kategorie Open - ženy najdete na tomto odkazu:
http://forum.eretz.cz/index.php/topic,903.0.html

Zlaté medailisty kategorie Masters najdete na tomto odkazu:
http://forum.eretz.cz/index.php/topic,900.0.html

Zlaté junioprskíé medailisty najdete na tomto odkazu:
http://forum.eretz.cz/index.php/topic,899.0.html

Výsledky v mixu a informace z šachových turnajů najdete na tomto odkazu:
http://forum.eretz.cz/index.php/topic,904.0.html





« Poslední změna: 28. Červenec 2009, 09:16:32 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist