Autor Téma: TENIS 2019: DUBEN, KVĚTEN (VČETNĚ FRENCH OPEN)  (Přečteno 679 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 420
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
TENIS 2019: DUBEN, KVĚTEN (VČETNĚ FRENCH OPEN)
« kdy: 31. Březen 2019, 19:48:19 »
Monterrey Open
Monterrey, Mexiko
WTA International
V týdnu od 01/04/2019


Deniz Chazanjuková (Izrael) - vyřazena v 1. kole kvalifikace dvouhry
---
Challanger 125
Santaizi ATP Challenger
Tchaj-pej, o. Čína
V týdnu od 08/04/2019


Čtyřhra
Jonathan Erlich (Izrael)/Balaji (Indie) - 3. nasazení - vítězové turnaje, ve finále porazili dvojici Arends (Nizozemí)/Weissborn (Rakousko ... 6:3, 6:2
---
ITF Women´s World Tennis Tour
Cancún, Mexiko
V týdnu od 08/04/2019


Finále čtyřhry
Maya Tahanová (Izrael)/Kawagučiová (Japonsko) - Appletonová (Británie)/Ramírezová (Mexiko) ... 6:1, 6:2  - Maya s partnerkou vítězkami turnaje
---
Challenger 125
Kunming Open
Anning, k. Čína
V týdnu od 15/04/2019


Dvouhra
Ben Patael (Izrael) - prošel kvalifikací do hlavního turnaje - v něm vyřazen v prvním kole
---
Challeneger 80
ATP Challenger China International - Nanchang
Nan-čchang, k. Čína
V týdnu od 22/04/2019


Dvouhra
Ben Patael (Izrael) - vyřazen ve čtvrtfinále Slovákem Andrejem Martinem 2:6, 5:7
---
Istanbul Cup
Istanbul, Turecko
WTA International
V týdnu od 22/04/2019


Julia Glušková (Izrael - nastoupila do kvalifikace dvouhry jako nasazená č. 4 - v kvalifikaci vyřazena, ale postoupila do hlavního turnaje jako "lucky loser" - v hlavním turnaji dvouhry vyřazena v 1. kole
---
Challenger 100
Seoul Open Challenger
Soul, J. Korea
V týdnu od 29/04/2019


Čtyřhra
Jonathan Erlich (Izrael)/Balaji (Indie) - 2. nasazení - vyřazeni v 1. kole
---
Challenger 125
Busan Open
Pusan, Jižní Korea
V týdnu od 06/05/2019


Dvouhra
Dudi Sela (Izrael) - vyřazen v 2. kole

Čtyřhra
Jonathan Erlich (Izrael)/Balaji (Indie) - nasazeni jako č. 4 - vyřazeni ve čtvrtfináe
---
Challenger 80
Shymkent Challenger,
Šymkent,  Kazachstán
V týdnu od 06/05/2019


Dvouhra
Edan Lešem (Izrael) - vyřazen v 2. kole
Ben Patael (Izrael) - vyřazen v 1. kole
---
ITF Women´s World Tennis Tour
W15
Heraklion, Kréta, Řecko
V týdnu od 06/05/2019


Vítězky čtyřhry
Maya Tahanová (Izrael)/Vukovičová (Srbsko) - soupeřky odstoupily
---
Challenger 80
Gwangju Open
Kwangdžu, Jižní Korea
V týdnu od 13/05/2019


Dvouhra
Dudi Sela (Izrael - 12. nasazený) - přímý postup do 2. kola - vyřazen ve finále  ... Sela - Jung (o. Čína) ... 4:6, 2:6

Čtyřhra
Jonathan Erlich (Izrael)/Balaji (Indie) - nasazení jako č. 2 - vyřazeni v semifinále
---
ITF Women´s World Tennis Tour
W25
Óbidos, Portugalsko
V týdnu od 13/05/2019


Vítězka dvouhry: Deniz Chazanjuková (Izrael)
---
ITF Men´s World Tennis Tour
M15
Heraklion, Kréta, Řecko


Vítěz dvouhry: Yšai Oliel (Izrael)
---
ITF Women´s World Tennis Tour
W25
Jeruzalém, Izrael
V týdnu od 20/05/2019


Vítězka dvouhry: Burrageová (Británie)
Vítězky čtyřhry:  Hatouka (Bělorusko)/Miháliková (SR)

Z izraelských tenistek se nejdále dostaly:
-  ve dvouhře  ... Maya Tahanová (vyřazena v 2. kole-osmifinále); Šahar Biranová (vyřazena v 2. kole-osmifinále); Deniz Chazanjuková (skrečovala v 2. kole-osmifinále);
-  ve čtyřhře ... Yarden Aklerová (s partnerkou vyřazeny v 2. kole-čtvrtfinále); Tamara Bardová Itzhakiová/Adra Dabahová (vyřazeny v 2. kole-čtvrtfinále); Ester Masuriová (s partnerkou vyřazeny v 2. kole-čtvrtfinále);
---
ATP Challenger 80 - 1. ročník
Jerusalem Volvo Open
Jeruzalém, Izrael
V týdnu od 20/05/2019


Izraelští tenisté:
Dvouhra
Dudi Sela (3. nasazený) - přímý postup do 2. kola, v něm vyřazen
Šahar Elbaz - vyřazen v 1. kole
Or Ram-Harel - vyřazen v 1. kole
Ben Patael - vyřazen v 1. kole
Edan Lešem - vyřazen ve čtvrtfinále
Yšak Oliel - vyřazen v 1. kole

Kvalifikace dvouhry
Yair Sarouk - v kvalifikaci vyřazen, ale postoupil do hlavního turnaje jako lucky loser, vyřazen v 1. kole

Čtyřhra
Jonathan Erlich (Izrael)/Shamasdin (Kanada)- nasazeni jako č. 3 - vyřazeni v 1. kole
Yšai Oliel/Or Ram-Harel - vyřazeni v 1. kole
Edan Lešem (Izrael)/Sakharov (Francie) - vyřazeni ve čtvrtfinále

Vítěz dvouhry: Petrovič (Srbsko)
Vítězové čtyřhry: Behar (Uruguay)/Escobar (Ecuador)
---
French Open
Paříž, Francie
Grandslam
V týdnech od 27/05 a 03/06/2019


ŽENY
Kvalifikace dvouhry (3kolová)
Julia Glušková (Izrael) - vyřazena v kvalifikaci

MUŽI
Kvalifikace dvouhry
Amir Weintraub (Izrael) - přihlášen v rámci alternace chráněného žebříčku - vyřazen v 1. kole (soupeř Čech Lukáš Rosol; 3:6, 1:6)
« Poslední změna: 26. Květen 2019, 19:00:24 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist