Autor Téma: JUDO 2019: PAŘÍŽ, DÜSSELDORF, MARRÁKEŠ, JEKATĚRINBURG, TBILISI  (Přečteno 573 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 393
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
GRAND SLAM PAŘÍŽ, FRANCIE
09-10/02/2019


VÝSLEDKY IZRAELSKÝCH JUDISTŮ

Pouze muži
Do 60 kg
Daniel Ben David ... 5. místo

Do 66 kg
Tal Flicker ... přímý postup do 2. kola, v něm vyřazen
Baruch Šmailov ... bronzová medaile

Do 73 kg
Tohar Butbul ... vyřazen v 3. kole

Do 81 kg
Sagi Muki ... stříbrná medaile

Do 90 kg
Li Kochman ... 5. místo

Do 100 kg
Peter Paltchik ... přímý postup do 2. kola ... bronzová medaile

Nad 100 kg
Or Sasson ... 5. místo

IZRAEL V POŘADÍ NÁRODŮ
1 stříbro/2x bronz/3x páté místo ... 10. pozice mezi 97 zeměmi
-------
GRAND SLAM DÜSSELDORF, SRN
22-24/02/2019


VÝSLEDKY IZRAELSKÝCH JUDISTŮ
MUŽI
Do 60 kg
Daniel Ben David ... přímý postup do 2. kola, v něm vyřazen

66 kg
Tal Flicker ... přímý postup do 2. kola, vyřazen v 3. kole

73 kg
Tohar Butbul ... vyřazen v 3. kole

90 kg
Li Kochman ... vyřazen v 1. kole

ŽENY
48 kg
Šira Rišonyová ... 7. místo

52 kg
Gili Cohenová/Promo Gefenová ... obě přímý postup do 2. kola, vyřazeny v 3. kole

57 kg
Timna Nelsonová Levyová ... přímý postup do 2. kola, vyřazena v 3. kole

63 kg
Inbal Šemešová ... vyřazena v 1. kole

nad 78 kg
Raz Heršková ... vyřazena v 1. kole
-------
GRAND PRIX MARRÁKEŠ, MAROKO
08-10/03/2019


VÝSLEDKY IZRAELSKÝCH SPORTOVCŮ
Pouze ženy

Šira Rišonyová/do 48 kg ... 5. místo

Noa Minskerová/48 kg ... přímý postup do 2. kola, v něm vyřazena

Gefer Primová/52 kg ... BRONZOVÁ MEDAILE

Timna Nelsonová Levyová/57 kg ... BRONZOVÁ MEDAILE

Gili Šarirová/63 kg ... vyřazena v 2. kole

Inbal Šemešová/63 kg ... 7. místo

Yarden Meyersohnová/70 kg ... vyřazena v 1. kole

Omri Kenyonová/78 kg ... přímý postup do 2. kola, v něm vyřazena

Inbar Lanirová/78 kg ... vyřazena v 2. kole

Raz Heršková/nad 78 kg ... 7. místo
-------
GRAND PRIX JEKATĚRINBURG, RF
15-17/03/2019


VÝSLEDKY IZRAELSKÝCH JUDISTŮ

MUŽI
Daniel Ben David/do 60 kg ... vyřazen v 1. kole

Tal Flicker/66 kg ... 5. místo

Baruch Šmailov/66 kg ... BRONZOVÁ MEDAILE - Zajímavost: V duelu o 3. místo Šmailov porazil Flickera

Tohar Bulbul/73 kg ... 7. místo

Sagi Muki/81 kg ... ZLATÁ MEDAILE

Li Kochman/90 kg ... vyřazen v 1. kole

Peter Palčik/100 kg ... BRONZOVÁ MEDAILE 

Or Sasson/+100kg ... STŘÍBRNÁ MEDAILE
ŽENY
Šira Rišonyová/48 kg ... přímý postup do 2. kola, v něm vyřazena

Noa Minskerová/48 kg ... přímý postup do 2. kola, v něm vyřazena

Gili Cohenová/52 kg ... ZLATÁ MEDAILE

Primo Gefenová/52 kg ... 7. místo

Timna Nelsonová Levyová/57 kg ... přímý postup do 2. kola, v něm vyřazena

Gili Šarirová/63 kg ... 5. místo

Yarden Mayersohnová/70 kg ... vyřazena ve 3. kole

Raz Heršková/+78 kg ... vyřazena v 1. kole

V pořadí národů skončil Izrael na druhém místě mezi 47 zeměmi. Jeho bilance: 2 zlaté, 1 stříbrná,2 bronzové, 2 pátá a dvě sedmá místa.
-------
TBILISI GRAND PRIX, GRUZIE
29-31/03/2019


VÝSLEDKY IZRAELSKÝCH JUDISTŮ
Muži
Do 60 kg
Daniel Ben David - vyřazen v 1. kole

66 kg
Tal Flicker - přímý postup do 2. kola, v 3. kole porazil Elidrisiho z Kataru - a úspěšně pokračoval až do konce GP - ZLATÁ MEDAILE

73 kg
Din Yaacov Gemer - přímý postup do 2. kola, v něm vyřazen

90 kg
Li Kochman - vyřazen v 1. kole

Ženy
Do 48 kg
Tamar Malcaová - vyřazena v 2. kole
Noa Minskerová - vyřazena v 1. kole

52 kg
Gili Cohenová - STŘÍBRNÁ MEDAILE

57 kg
Maayan Greenbergová - vyřazena v 1. kole

63 kg
Gili Šarirová - přímý postup do 2. kola, v něm vyřazena

70 kg
Yarden Mayersohnová - 5. místo

78 kg
Inbar Lanirová - vyřazena v 2. kole
Omri Kenyonová - vyřazena v 1. kole

+78 kg
Raz Heršková - přímý postup do 2. kola, v něm vyřazena


**
« Poslední změna: 31. Březen 2019, 15:20:39 od mrstejskal »

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 393
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Judo: Izraelci v Tbilisi
« Odpověď #1 kdy: 29. Březen 2019, 20:09:27 »
Viz výše ...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist