Autor Téma: JUDO: GRAND PRIX TEL AVIV 2019  (Přečteno 177 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 393
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
JUDO: GRAND PRIX TEL AVIV 2019
« kdy: 24. Leden 2019, 21:54:53 »
Místo: Tel Aviv, Izrael
Termín: 24-26/01/2019


IZRAELSKÉ VÝSLEDKY
Medaile a bodovaná místa
Ženy do 48 kg
Šira Rišonyová ... zlatá medaile
Noa Minskerová ... 7. místo

Ženy do 52 kg
Gili Cohenová ... stříbrná medaile
Gefen Primová ... 5. místo

Ženy do 57 kg
Timna Nelsonová Levyová ... zlatá medaile

Ženy do 63 kg
Inbal Šemešová ... stříbrná medaile
---
Muži do 73 kg
Tohar Butbul ... bronzová medaile

Muži do 81 kg
Sagi Muki ... zlatá medaile

Muži nad 100 kg
Or Sasson ... zlatá medaile

---
Výsledky izraelských reprezentantů na nebodovaných místech
ŽENY
Tamar Malcaová (48 kg) ... vyřazena v 2. zápase
Paz Kafriová (52 kg) ... vyřazena v 1. zápase
Ariel Bezalelová (57 kg) ... vyřazena v 1. zápase
Šaked Amihaiová (57 kg) ... vyřazena v 1. zápase
Maayan Greenbergová (57 kg) ... vyřazena v 1. zápase
Adi Grossmanová (63 kg) ... vyřazena v 2. zápase
Paz Liebelová  (63 kg) ... vyřazena v 2. zápase
Gili Šarirová (63 kg) ... vyřazena v 2. zápase
Maya Gošenová (70 kg) ... vyřazena v 1. zápase
Yarden Mayersohnová ... vyřazena v 2. zápase
Omri Kenyonová (do 78 kg) ... vyřazena v 2. zápase
Inbar Lanirová (do 78 kg) ... vyřazena v 1. zápase
Raz Heršková (nad 78 kg) ... vyřazena v 2. zápase

MUŽI
Matan Kokolayev (60 kg) ... vyřazen v 1. zápase
Alon Aharon (60 kg) ... vyřazen v 1. zápase
Yair Elkind (60 kg) ... vyřazen v 1. zápase
Daniel Ben David (60 kg) ... vyřazen v 2. zápase
Baruch Šmailov (66 kg) ... přímý postup do 2. zápasu, vyřazen v 3. zápase
Yarin Menaged (66 kg) ... přímý postup do 2. zápasu, v něm vyřazen
Tal Flicker (66 kg) ... přímý postup do 2. zápasu, v něm vyřazen
Amir Dante (66 kg) ... přímý postup do 2. zápasu, vyřazen v 3. zápase
Din Yaacov Gemer (73 kg) ... vyřazen v 2. zápase
Ran Rosemarin (73 kg) ...přímý postup do 2. zápasu, vyřazen v 3. zápase
Oron Giner (73 kg) ... vyřazen v 1. zápase
Gal Aliyev (81 kg) ... přímý postup do 3. zápasu, v něm vyřazen
Rotem Maoz (81 kg) ... přímý postup do 2. zápasu, v něm vyřazen
Dilan Rechister (81 kg) ... přímý postup do 2. zápasu, v něm vyřazen
Asaf Chen (90 kg) ...přímý postup do 2. zápasu, v něm vyřazen
Nadav Curat (90 kg) ... přímý postup do 2. zápasu, v něm vyřazen
Li Kochman (90 kg) ... přímý postup do 2. zápasu, vyřazen v 3. zápase
Itay Golan (90 kg) ... přímý postup do 2. zápasu, v něm vyřazen
Serafim Companiez (do 100 kg) ... vyřazen v 1. zápase
Naor Itah (nad 100 kg) ... vyřazen v 1. zápase
---
MEDAILOVÉ POŘADÍ NÁRODŮ (TOP 3)
1. IZRAEL ... 4 zlaté, 2 stříbrné, 1 bronzová
2. Itálie ... 2 - 3 - 1
3.  Francie ... 2 - 0 -1

**
« Poslední změna: 27. Leden 2019, 08:16:01 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist