Autor Téma: LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE 2018  (Přečteno 228 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 393
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE 2018
« kdy: 8. Říjen 2018, 19:31:07 »
Termín: 06-18/10/2018
Místo: Buenos Aires, Argentina


IZRAELSKÉ VÝSLEDKY


JUDO - jednotlivci - chlapci
Ariel Šulman ... do 55kg ... 5. místo

JUDO - týmy
Ariel Šulman (Izrael), člen týmu "Los Angeles", přispěl v 1. kole k porážce týmu "Soul" 5:3, když zvítězil nad Israelyanem (Arménie).
Ve čtvrtfinále prohrál tým "LA" s "Aténami" 3:5; Šulmana porazil  Montealegreho (Kolumbie). Tým "LA" skončil pátý.


PLAVÁNÍ - dívky   
Anastasia Gorbenko
200 m pol. závod ... 2:12,88 min - nový izraelský rekord - ZLATÁ MEDAILE
100 m volný způsob ... 7. místo ... 55,88 sec
200 m znak + prsa ... nepostoupila z rozplaveb

Lea Polonská
nepostoupila z rozplaveb v žádné ze svých disciplín: 100 m motýlek + prsa, 200 m motýlek + polohový závod

Smíšená štafeta
Loktev/Groumi/Gorbenková/Polonská
4x100 m volný způsob ... štafeta postoupila do finále, kde byla diskvalifikována
4x100 polohový závod ... štafeta nepostoupila z rozplaveb


PLAVÁNÍ - chlapci
Denis Loktev
200 m volný způsob ... 1:48,53 min - BRONZOVÁ MEDAILE
100 m volný způsob ... 13. místo v semifinále ... 50,81 sec, do finále nepostoupil
400 m volný způsob ... 6. místo ... 3:52,12 min

Gal Cohen Groumi
50+100 m motýlek/50 m volný způsob ... nepostoupil z rozplaveb
200 m polohový závod ... 4. místo ... 2:02,41 min

                               
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA - chlapci
Uri Zeiadel
Prostná ... 26. místo/Kůň ... 35./Kruhy ... 33./Přeskok ... 34./Bradla ... 12./Celkem 64,356 bodů ... 34. místo

JACHTING - WINDSURFING
Třída Techno 293+ - chlapci
Tomer Vardimon
Bodů celkem 81 ... čisté skóre 56 ... 4. místo

Třída Techno 293+ - dívky
Naama Gazitová
Bodů celkem 63 ... čisté skóre 47 ... 4. místo

TAEKWONDO - chlapci
Daniel Goichman ... do 55kg ... nepostoupil z 1. kola, celkové 9. místo

TAEKWONDO - dívky
Abišag Sembergová ... do 49 kg ... vyřazena ve čtvrtfinále, celkově 5. místo

TRIATLON
Chlapci
Itamar Levanon ... 15. místo

Smíšená štafeta
Levanon (Izrael) - Lobbaová (Itálie) - Triponez (Švýcarsko) - Stetsenková (RF) ... osmé místo

AKROBATICKÁ GYMNASTIKA - smíšené dvojice
Yonathan Fridman/Noa Kazado Yakarová
Kvalifikace ... 82,070 ... 1. místo
Finále ... 27,590 ... 2. místo - STŘÍBRNÁ MEDAILE

MODERNÍ GYMNASTIKA - jednotlivkyně
Valeria Sotskova
Kvalifikace ... 4. místo
Finále: obruč 16,150 bodů/Míč 14,550/Kužele 15,700/Stuha 14,400 - celkem 60,800 - 7. místo

BĚH 3000 M + CROSS COUNTRY - chlapci
Adisu Guadia
3000  m ... 8:30,87 min - 9. místo
Cross country ... 12:06 min - 18. místo

TYČ - chlapci
Amal Hasanov
Fáze 1 ... 4,45 m - 13. místo
Fáze 2 ... 4,62 m - 14. místo
Celkem ... 9,07 m - 12. místo

VÝŠKA - dívky
Veronika Chaynovová
Fáze 1 ... 1,74 m - 9. místo
Fáze 2 ... 1,79 m - 7. místo
Celkem ... 3,53 m - 7. místo

CYKLISTIKA - chlapecká družstva
Eitan Levy/Nadav Raisberg
Cross country - vylučovací závod
Levy ... 3. místo/65 bodů
Raisberg ... 15. místo/2 body

Časovka
Oba celkem 8:59, 95 min ... 12. místo/6 bodů

Kritérium
Levy ... 15. místo/2 body
Raisber ... 20. místo/0

Cross country - krátký okruh
Levy ... 19:42 min ... osmé místo/20 bodů
Raisberg ... -1 kolo ... 19. místo/0

Silniční závod
Levy ... 22. místo/0
Raisberg ... 11. místo/osm bodů

Celkem ... 103 bodů ... 9. místo




**
« Poslední změna: 20. Říjen 2018, 20:49:31 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist