Autor Téma: TENIS: BŘEZEN - DUBEN 2018 (k)  (Přečteno 812 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 393
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
TENIS: BŘEZEN - DUBEN 2018 (k)
« kdy: 4. Březen 2018, 21:20:46 »
ITF Men´s Circuit
Israel F1 Futures
Ramat Gan, Izrael
V týdnu od 05/03/2018

Vítěz dvouhry: David Poljak (ČR)
Finále čtyřhry: Bar Cuf Bocer (Izrael)/Musialek (Francie) - Yannai Barkai/Alon Elia (oba Izrael) ... 6:4, 6:4
---
Indian Wells Masters
Indian Wells, Kalifornie, USA
ATP World Tour Masters 1000
V týdnech od 05+12/03/2018


Kvalifikace dvouhry (2kolová)
1. kolo
Dudi Sela (Izrael - 5. nasazený) - Rubin (USA) ... 6:2, 6:1

2. kolo
D. Sela - King (USA) ... 0:6, 3:6 - Dudi vyřazen, ale postoupil do hlavního turnaje dvouhry jako lucky loser

Hlavní turnaj dvouhry
1. kolo
D. Sela - Gojowczyk (SRN) ... 6:4, 6:4

2. kolo
D. Sela - Edmund (Británie) ... 6:4, 6:4

3. kolo
D. Sela - Baghdatis (Kypr) ...6:7, 4:6 - Dudi vyřazen
----
Zhuhai Open
Ču-chaj, k. Čína
ATP Challenger
V týdnu od 05/03/2018


Edan Lešem (Izrael) - nasazen do kvalifikace dvouhry jako č. 3 - vyřazen v 2. kole
---

ITF Men´s Circuit
Israel F2 Futures
Ramat Hašaron, Izrael
V týdnu od 12/03/2018

Finále dvouhry: Yšai Oliel (Izrael) - Heliövaara (Finsko) ... 1:6, 3:6
Vítězové čtyřhry: Heliövaara/Niklas-Salminen (oba Finsko)
---
ITF Women´s Circuit
Turnaj č. 1
Ramat Hašaron, Izrael
V týdnu od 12/03/2018

Vítězka dvouhry: Scholsenová (Belgie)
Vítězky čtyřhry: Barnettová/Nichollsová (obě Británie)

---
ITF Women´s Circuit
Turnaj č. 2
Tel Aviv, Izrael
V týdnu od 12/03/2018

Vítězka dvouhry: Scholsenová (Belgie)
Vítězky čtyřhry: Barnettová/Nichollsová (obě Británie)
---
ITF Men´s Circuit
Israel F3 Futures
Tel Aviv, Izrael
V týdnu od 19/03/2018

Vítěz dvouhry: Marcora (Itálie)
Vítězové čtyřhry: Kaleničenko/Užylovskij (oba Ukrajina)
---
Play in Challenger
Lille, Francie
ATP Challenger
V týdnu od 19/03/2018

Dvouhra
1. kolo
Edan Lešem (Izrael) - Janvier (Francie) ... 1:6, 2:6 - Edan vyřazen

Čtyřhra
1. kolo (osmifinále)
Jonathan Erlich (Izrael)/Skupski (Británie) - 2. nasazení - Margaroli (Švýcarsko)/Mies (SRN) ... 4:6, 6:1, 10:3

Čtvrtfinále
J. Erlich/Skupski - Bednarek (Polsko)/Robert (Francie) ... 6:4, 5:7, 7:10 - Jonathan s partnerem vyřazeni
---
Monterrey Open
Monterrey, Mexiko
WTA International
V týdnu od 02/04/2018


Kvalifikace dvouhry (3kolová)
1. kolo
Deniz Chazanjuková (Izrael) - Olmosová (Mexiko) ... 6:0, 6:2

2. kolo
D. Chazanjuková - Loebová (USA - 4. nasazená) ... 6:2, 6:2

3. kolo
D. Chazanjuková - Bouzková (ČR - 7. nasazená) ... 2:6, 7:5,  5:7 - Deniz vyřazena
---
Santaizi ATP Challenger
Taipei, o. Čína
ATP Challenger
V týdnu od 09/04/2018


Dvouhra
1. kolo
Dudi Sela (Izrael - 3. nasazený) - Shuichi Sekiguchi (Japonsko) ... 6:4, 6:2

Osmifinále
D. Sela - Wu (o. Čína) ... 6:3, 1:6, 6:3

Čtvrtfinále
D. Sela - Ramanathan (Indie -6. nasazený) ... 4:6, 2:6 - Dudi vyřazen

Čtyřhra
1. kolo (osmifinále)
Jonathan Erlich (Izrael)/Nielsen (Dánsko) - Hsieh/Yang (oba o. Čína) ...  7:6, 7:6

Čtvrtfinále
J. Erlich/Nielsen - bratři Ratiwatanaovi (Thajsko - 2. nasazení) ... 0:6, 6:3, 6:10 - Jonathan s partnerem vyřazeni
---
Jalisco Open
Guadalajara, Mexiko
ATP CHallenger
V týdnu od 16/04/2018


Dvouhra muži
1. kolo
Edan Lešem (Izrael) - Pavić (Chorvatsko) ... 5:7, 7:5, 3:6 - Edan vyřazen
---
Torneo Internacional Challenger León
León, Mexiko
ATP Challenger
V týdnu od 23/04/2018


Dvouhra
1. kolo
Edan Lešem (Izrael) - Smith (Austrálie) ... 6:7, 0:6 - Edan vyřazen
---
ITF Men´s Circuit
Israel F4 Futures
Ramat Hašaron, Izrael
V týdnu od 23/04/2018

Vítěz dvouhry: Bega (Itálie)
Vítězové čtyřhry: Niklas-Salminen (Finsko)/Orlov (Ukrajina)
---
ITF Women´s Circle
Akko, Izrael
V týdnu od 30/04/2018

Vítězka dvouhry:
Lina Glušková, Izrael
Vítězky čtyřhry:
Maya Tahanová (Izrael)/Madeleine Kobeltová (USA)
---
ITF Men´s Circle
Israel F5 Futures
Akko, Izrael
V týdnu od 30/04/2018

Vítěz dvouhry: Peter Kobelt (USA)
Vítězové čtyřhry: Härteis (SRN)/Larriére (Francie)
---
Estoril Open
Estoril, Portugalsko
ATP World Tour 250
V týdnu od 30/04/2018


Čtyřhra
1. kolo (osmifinále)
Jonathan Erlich (Izrael)/Lipsky (USA) - Elias/Sousa (Portugalsko) ... 6:2, 2:6, 9:11 - Jonathan s partnerem vyřazeni
---
Seoul Open Challenger
Soul, Jižní Korea
ATP Challenger
V týdnu od 30/04/2018


Dvouhra
1. kolo
Dudi Sela (Izrael - nasazený jako č. 2) - Wu (k. Čína) ... 3:6, 6:2, 0:6 - Dudi vyřazen

Čtyřhra
1. kolo (osmifinále)
Dudi Sela (Izrael)/Reid (Austrálie) - nasazení jako č. 4 - Peliwo/Schnur (oba Kanada) ... 1:6, 6:3, 10:8

Čtvrtfinále
D. Sela/Reid - Ito (Japonsko)/McDonald (USA) ... 4:6, 5:7 - Dudi s partnerem vyřazeni
---
Puerto Vallarta Open
Puerto Vallarta, Mexiko (západní pobřeží)
ATP Challeneger
V týdnu od 30/04/2018


Dvouhra
1. kolo
Edan Lešem (Izrael) - Krajicek (USA) ... 6:3,  6:4

Osmifinále
E. Lešem - Quiroz (Ecuador - osmý nasazený) ... 2:6, 6:3, 3:6 - Edan vyřazen

Čtyřhra
1. kolo (osmifinále)
Edan Lešem (Izrael)/Humbert (Francie) - Lock (Zimbabwe)/Romboli (Brazílie) - 4. nasazení ... 4:6, 6:7 - Edan s partnerem vyřazeni


**
« Poslední změna: 28. Červen 2018, 11:53:29 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist