Autor Téma: SVĚTOVÉ HRY 2017  (Přečteno 352 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 372
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
SVĚTOVÉ HRY 2017
« kdy: 28. Červenec 2017, 20:31:49 »
Světové hry jsou mezinárodním  podnikem v neolympijských sportech.
Místo: Wroclaw, Polsko
Termín: 20-30/07/2017

IZRAELSKÉ VÝSLEDKY
MUŽI
David Ben Zaken - ju-jitsu (ne-waza) - japonské bojové umění
85 kg ... David ve 3členné skupině oba zápasy prohrál a do nadstavbové části nepostoupil.

Ron Cohen
- ju-jitsu (ne-waza)
62 kg ... Ron ve 3členné skupině oba zápasy vyhrál, postoupil do semifinále, které prohrál, stejně jako zápas o bronz. Na medaili nedosáhl.

Evyatar Paperni
- ju-jitsu (ne waza)
69 kg ... Evyatar prohrál v 1. kole (čtvrtfinále) s Alkirbim z Emirátů (4:4 - za vítěze označen Alkirbi), postoupil do opravného zápasu, v němž porazil Zainukova z Ruska 4:0
a v zápase o třetí misto narazil opět na Alkibriho. Stav zápasu 0:0, vítězem označen Eytal, který získal BRONZOVOU MEDAILI.
Kategorie Open: Evyatar prohrál v prvním kole sKozakem z Polska a byl vyřazen
---
Timur Berg/Eyal Palgi Sadik
- akrobatická gymnastika - mužské páry
Timur s Eyalem skončili v kvalifikaci poslední (šestí) ve cvičení statické i dynamické sestavy a do finálové sestavy nepostoupili.
---
Lidar Dana/Yannay Kalfa/Eli Efraim Sach/Daniel Uralevič - akrobatická gymnastika - mužské čtveřice
Kvalifikace - statická sestava ... 29,080/dynamická sestava ... 29,060 .. celkem 58,140 - postup do finále z druhého místa
Finále ... 28,050 ... 3. místo - BRONZOVÁ MEDAILE
---
Guy Firer - vodní lyžování - wakeboarding - freestyle
Čtvrtfinále I ... 45,00 ... 2. místo - postup do semifinále I ... 71,67 ... 2. místo - postup do finále ... 70,89 ... 3. místo - BRONZOVÁ MEDAILE
---
Itai Geršon - kickbox K1
71 kg
Čtvrtfinále ... výhra nad Polákem Kretem
Semifinále ... podlehl Dubinovi z Ukrajiny
V zápase o třetí místo porazil Brazilce Gazaniho a získal BRONZOVOU MEDAILI
---
ŽENY
Linoy Ašramová
- moderní gymnastika - jednotlivkyně- míč ... finále: 15,100 bodů ...  osmé místo (poslední)- kužele ... finále: 16,300 ... 2. místo - STŘÍBRNÁ MEDAILE
- obruč ... finále: 17,700 ... 3. místo - BRONZOVÁ MEDAILE
- stuha ... finále: 17,700 ... 6. místo (z osmi)
---
Nili Blocková - muaythai (thajský box)
60 kg ... Nili porazila v 1. kole (čtvrtfinále Gusztabovou (Polsko), v semifinále byla poražena Vinnikovou (RF) a v zápase o 3. místo se utkala s Van der Molenocou (Peru): zvítězila na body 30:27 a získala BRONZOVOU MEDAILI
---
MIX
Natalia Drikerová/Paris Francesco - taneční sport - standardní tance
1. kolo - kvalifikace
- waltz ... osmé místo
- tango ... 9. místo
- valčík ... 11. místo
pomalý foxtrot ... 14. místo
- rychlý foxtrot (quickstep) ... 13. místo

Izraelský pár postoupil do opravných tanců:
- waltz ... 13. místo
- tango ... 13. místo
- valčík ... 13. místo
- pomalý foxtrot ... 13. místo
- rychlý foxtrot ... 13. místo

Natalia s Parisem do semifinále nepostoupili; v celkovém hodnocení skončili na děleném 23. místě (poslední).
---
Yevgenya Libmanová/Jevgenijs Suvorovs - taneční sport - LA tance
1. kolo - kvalifikace
- samba ... 6. místo
- cha-cha ... 10. místo
- rumba ... 11. místo
- paso doble ... 11. místo
- jive ... 11. místo

Izraelský pár postoupil do semifinále:
- samba ... 10 10. místo
- cha-cha ... 10. místo
- rumba ... 10. místo
- paso doble ... 10. místo
- jive ... 10. místo

Yevgenya a Jevgenijs skončili v semifinále na desátém místě, což je i jejich konečné umístění (z 24). Do finále nepostoupili.

**


« Poslední změna: 30. Červenec 2017, 22:22:58 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist