Autor Téma: ŠERM: MS 2015 (k)  (Přečteno 739 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 350
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
ŠERM: MS 2015 (k)
« kdy: 17. Červenec 2015, 09:17:26 »
TERMÍN: 13-19/07/2015
Místo: Moskva, Rusko


VÝSLEDKY IZRAELSKÝCH REPREZENTANTŮ

JEDNOTLIVCI
Fleret - muži
Maor Hatoel
Skupina 10 ... 1. místo
Postoupil do 2. kola vyřazovací části (nadstavby), vyřazen Kunderou z ČR (11:15)

Tomer Or
Skupina 4 ... 2. místo
Postoupil do 2. kola vyřazovací části, porazil Scavasina z Brazílie (15:5)
3. kolo ... porazil Kwona z Jižní Koreje (13:12)
4. kolo ... vyřazen Otou z Japonska (6:15)

Matan Revah
Skupina 9 ... 6. místo (vyřazen)
---
Kord - muži
Ido Herpe
Skupina 5 ... 1. místo
2. kolo nadstavby ... porazil Steffena (Švýcarsko) 15:11
3. kolo (osmifinále) ... vyřazen Grumierem (Francie) 11:15

Šalom Juval Freilich
Skupina 16 ... 6. místo - vyřazen

Ariel Drizin
Skupina 28 ... 3. místo
V prvním kole nadstavby vyřazen Japoncem Sakamotem 10:15

Grigori Beskin
Skupina 23 ... 2. místo
V prvním kole nadstavby vyřazen Číňanem Lim 10:15
---
Šavle - muži
Konstantin Voronov
Skupina 19 ... 3. místo
Postup do 2. kola nadstavby, kde vyřazen Crutchetem 7:15

Alexandre Woog
Skupina 1 ... 1. místo
Postup do 2. kola nadstavby - porazil Carvajala (Venezuela) 15:14
3. kolo - Alexe vyřadil Apithy 'Francie) 9:15
---
Kord - ženy
Avital Marinuková
Skupina 8 ... 3. místo
Postoupila do 2. kola nadstavby - porazila Sherovou (Austrálie) 15:14
Ve třetím kole vyřazena  Hurleyovou (USA) 13:15

Jana Botviniková

Skuina 11 ... 5. místo - vyřazena

Nickol Talová
Skupina 13 ... 3. místo
První kolo vyřazovací části: porazila Di Rinaldiovou 15:10
Druhé kolo: péorazila Mahdyovou (Egypta) 15:8
Třetí kolo: vyřazena Kolobovovou (Rusko) 5:15

Polina Melentievová

Skupina 19 ... 3. místo
Postoupila do 2. kola vyřazovací části - porazila Ohašiovou (Japonsko) ... 15:14
Třetí kolo: vyřazena Heidemanovou (SRN) 14:15
---
DRUŽSTVA
Muži - kord
Izrael - přímý postup do 2. kola
2. kolo
Izrael - Dánsko ... 45:22
3. kolo (osmifinále)
Izrael - Švýcarsko ... 41:45
O 9. až 16. místo
Izrael - Polsko ... 39:45
O 15. místo
Izrael - Venezuela ... 34:15

Izraelský tým kordistů obsadil na MS konečné 15. místo (z 38 družstev).

Ženy - kord

1. kolo
Polsko - Izrael ... 44:39

Izraelský tým kordistek obsadil na MS konečné 20. místo (z 31 družstev).


**
« Poslední změna: 26. Červenec 2015, 11:47:19 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist