Autor Téma: LETNÍ UNIVERZIÁDA 2015 (k)  (Přečteno 1423 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 350
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
LETNÍ UNIVERZIÁDA 2015 (k)
« kdy: 6. Červenec 2015, 21:02:38 »
Termín: 03-14/07/2015
Místo: Kwangdžu, Jižní Korea


IZRAELSKÁ ÚČAST
Tým házené - muži
Alexandr Syčenko/Amit Jehiel Stelman/Amit Jehuda Gal/Dan Tepper/Aniel Andres Friedman/Elad Kappon/Matan Golz/Nic Levi/Omer Jacob Davda/Omri Kušmaro/Oren Meirovič/Ran Eliran Mazki/
Tal Gera/Tal Herškowitz/Tomer Uriel Toueg/Vladislav Kofman

Plavání - muži
Ronen Faur/Imri Ganiel/Nimrod Hayet/Glev Ioničev

Plavání - ženy
Michal Sofia Libermanová/Keren Michela Siebnerová

Šerm - muži
Matan Revah/Niv Gross

Šerm - ženy
Avital Marinuková/Nickol Talová/Polina  Melentievová

VÝSLEDKY IZRAELE
HÁZENÁ
Skupina B
06/07/2015
Portugalsko - Izrael ... 37:26/1. prohra

07/07/2015
Izrael - Maďarsko ... 23:27/2. prohra

09/07/2015
Švýcarsko - Izrael ... 27:27/1. remíza

10/07/2015
Izrael - Brazílie ... 28:25/1. výhra

12/07/2015
Japonsko - Izrael ... 27:30/2. výhra

Izraelský tým skončil v tabulce na 3. místě a postoupil do zápasu o 5. místo.
13/07/2015
Rusko - Izrael ... 33:34

Izraelci  se umístili na konečném 5. místě (z 13).
---
ŠERM - ŽENY
Kord jednotlivkyně
Avital Marinuková
Základní skupina 4 ... 6 výher/bez porážky ... 1. místo
Vyřazovací fáze
Přímý postup do 2. kola (16finále)
16finále: A. Marinuková - Escalonová (Venezuela) ... 13:12
Čtvrtfinále: A. Marinuková - Eppeeová (Francie) ... 8:15 - Avital vyřazena
Konečné 12. místo (z 69)

Nickol Talová
Skupina 6 ... 6 výher/bez porážky ... 1. místo
Vyřazovací část
Přímý postup do 2. kola (16finále)
16finále: N. Talová - Siricová (USA) ... 11:15 - Nickol vyřazena
Konečné 17. místo

Polina Melentievová
Skupina 10 ... 2 výhry/3 prohry ... 4. místo
Vyřazovací  část
1. kolo: P. Melentievová - Herminiová (Portugalsko) ... 12:9
16finále: P. Melentievová - Coquinová (Francie) ... 11:14 - Polina vyřazena
Konečné 32. místo

Kord - ženská družstva
1. kolo
Ukrajina - Izrael ... 35:45

2. kolo (čtvrtfinále)
Rusko - Izrael ... 41:40
Celkově 8. místo (z 16 týmů)
---
ŠERM - MUŽI
Fleret jednotlivci
Niv Gross
Skupina 3 ... 1 výhra/5 proher ... 6. místo - do vyřazovací fáze nepostoupil
Konečné 53. místo (z 61)

Matan Revah

Skupina 4 ... 1 výhra/5 proher ... 6. místo - do vyřazovací fáze nepostoupil
Konečné 51. místo
---
PLAVÁNÍ - MUŽI

100 m prsa
Imri Ganiel
Rozplavby (R): 1:03,32 min ... 31. místo (z 65) - do semifinále nepostoupil

Ronen Faur
R: 1:03,54 min ... 35. místo (z 65) - do semifinále nepostoupil

200 m prsa
Ronen Faur
R: 2:14,07 min ... 15. místo (ze 48) - postoupil do semifinále
Semifinále: 2:14,29 ... 15. místo (předposlední) - do finále nepostoupil

Imri Ganie
l
R: 2:21,00 ... 37. místo (ze 48) - do semifinále nepostoupil

50 m motýlek
Nimrod Hayet
R:  25,22 sec ... 36. místo (z 60) - do semifinále nepostoupil

200 m polohový závod
Nimrod Hayet
R: 2:06,77 min ... 22. místo (ze 40) - do semifinále nepostoupil

100 m volný způsob
Gleb Ioničev
R: 51,06 sec ... 21. místo (ze 72) - do semifinále nepostoupil

200 m volný způsob
Gleb Ioničev
R: 1:54,32 min  ... 32. místo (z 50) - do semifinále nepostoupil

50 m prsa
Imri Ganiel
R: 28,22 sec ... 17. místo (ze 71) - postup do semifinále mu unikl o jednu setinu sekundy!

Ronen Faur
R: 29,47 sec ... 47. místo (ze 71) - do semifinále nepostoupil

100 m motýlek
Nimrod Hayet
R: 55,42 sec ... 25. místo (ze 47) - do semifinále nepostoupil

50 m volný způsob
Gleb Ioničev
R: 22,98 sec ... 17. místo (ze 78) ... semifinále mu uniklo o jednu setinu sekundy!
---
PLAVÁNÍ - ŽENY
100 m znak
Michal Sofia Libermanová
R: 1:06,41 min ... 31. místo (z 38) - do semifinále nepostoupila

50 m motýlek
Michal Sofia Libermanová
R: 28,67 sec ... 32. místo (ze 48) - do semifinále nepostoupila

Keren Michela Siebnerová
R: 27,89 sec ... 24. místo (48) - do semifinále nepostoupila

100 m motýlek

Keren Michela Siebnerová
R: 1:01,02 min ... 20. místo (ze 42) - do semifinále nepostoupila

100 m volný způsob
Keren Michela Siebnerová
R: 56,82 sec ... 21. místo (z 50) - do semifinále nepostoupila

50 m volný způsob
Michal Sofia Libermanová
R: 27,46 sec ... 31. místo (ze 48) - do semifinále nepostoupila

50 m znak
Michal Sofia Libermanová
R: 30,35 sec ... 26. místo (ze 40) - do semifinále nepostoupila

200 m motýlek
Keren Michela Siebnerová
R: 2:14,23 min ... 11. místo (z 29) - postoupila do semifinále
Semifinále: 2:14,47 ... 14. místo (z 16) - do finále nepostoupila


**
« Poslední změna: 14. Červenec 2015, 22:54:07 od mrstejskal »

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 350
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Konečné výsledky Izraele na letní univerziádě
« Odpověď #1 kdy: 14. Červenec 2015, 22:55:09 »
Viz výše ...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist