Autor Téma: 1. EVROPSKÉ HRY - 2015 (II - basket 3x3, plavání, judo) - k  (Přečteno 1825 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 372
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Upozornění: Izraelské výsledky v ostatních sportech najdete na samostatné stránce. Totéž se týká i atletiky.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BASKETBAL 3x3
Muži
Izraelský tým: Tom Stroosky/Joad Bet Josef/Ofir Huber/Vladi Ermičin

Skupina A
23/06/2015
Slovinsko - Izrael ... 16:7
Izrael - Litva ... 12:19
24/06/2015
Izrael - Rumunsko ... 16:21
Izraelští basketbalisté skončili ve skupině na posledním místě a v osmifinále  vyřazovací fáze se utkali s Azerbájdžánem.

Osmifinále
25/06/2015
Ázerbájdžán - Izrael ... 19:14 - izraelský mužský tým vyřazen

Ženy
Izraelský tým: Nofar Šalomová/Limor Pellegová/Maja Isserofová/Hadar Gutinová

Skupina D
23/06/2015
Izrael - Rusko ... 5:21
Litva - Izrael ... 18:9
24/06/2015
Izrael - Rumunsko ... 9:21
Izraelské  basketbalistky skončily ve skupině na posledním místě a v osmifinále  vyřazovací fáze se utkaly se Švýcarkami.

Osmifinále
25/06/2015
Švýcarsko - Izrael ... 14:7 - izraelský ženský tým vyřazen

---
PLAVÁNÍ - na EH v Baku jako mistrovství Evropy juniorů
23/06/2015
Daniel Aizenberg - 100 m znak - muži
Rozplavby (R): 58,63 sec ... 34. místo (z 50) - do semifinále nepostoupil

Idan Dotan - 100 m znak - muži
R: 59,09 ... 42. místo - do semifinále nepostoupil

Tomer Drori - 100 m znak - muži
R: 59,27 ... 49. místo - do semifinále nepostoupil

Daniel Kaplan - 100 m znak - muži
R: 58,67 ... 37. místo - do semifinále nepostoupil

Štafeta mužů 4x 100 m volný způsob
Ziv Kalontarov/Amir Haviv/Mark Šperkin/Idan Dotan
R: 3:28,35 min - do finále nepostoupili

Marc Hinawi - 400 m volný způsob - muži
R: 3:56,61 min ... 15. místo (z 51) - do finále nepostoupil

Meiron Cheruti - 50 m motýlek - muži
R: 24,59 sec ... 11. místo (z 61) - postup do semifinále
Semifinále: 24,53 ... 13. místo - do finále nepostoupil

Kirill Baron - 50 m motýlek - muži
R: 24,68 ... 17. místo - postup do semifinále
Semifinále:
24,39 sec ... 9. místo - do finále nepostoupil (účast mu unikla o dvě setiny sekundy)

Ilija Gladišev - 200 m prsa - muži
R: 2:16,78 min ... osmé místo (z 33) - postup do semifinále
Semifinále: diskvalifikován

24/06/2015
Ziv Kalontarov - 100 m volný způsob - muži
R: 50,69 sec ... 4. místo - postup do semifinále
Semifinále: 50,61 ... 7. místo - postup do finále
Finále - 25/06/2015 ... 50,33 ... konečné 6. místo

Daniel Aizenberg - 100 m volný způsob - muži
R: 53,85 ... 56. místo (z 64) - do semifinále nepostoupil

Meiron Cheruti - 100 m volný způsob - muži
R: 53,22 ... 52. místo - do semifinále nepostoupil

Mark Šperkin
- 100 m volný způsob - muži
R: 51,40 ... 23. místo - do semifinále nepostoupil

Marc Hinawi - 1500 m - muži
Finálový závod ... 15:25,63 min ... 3. místo - bronzová medaile pro Izrael

Tomer Drori - 200 m polohový závod - muži
R: 2:11,29 min ... 39. místo (45) - do semifinále nepostoupil

Amir Haviv - 50 m prsa - muži
R: 29,02 sec ... 14. místo (z 45) - postup do semifinále
Semifinále: 28,79 ... 12. místo (z 16) - do finále nepostoupil

Kirill Baron - 50 m prsa - muži
R: 30,42 sec ... 38. místo (z 45) - do semifinále nepostoupil

Tomer Drori - 200 m znak - muži
R: 2:07,27 min ... 27. místo (z 45) - do semifinále nepostoupil

Daniel Kaplan
- 200 m znak - muži
R: 2:06,27 min ... 26. místo (z 45) - do semifinále nepostoupil

Or Tamirová - 50 m znak - ženy
R: 30,24 sec ... dělené 18. místo (ze 47) - do semifinále nepostoupila

26/06/2015
Daniel Aizenberg - 50 m znak - muži
R: 26,88 sec ... 22. místo (z 42) - do semifinále nepostoupil

Idan Dotan
- 50 m znak - muži
R: 26,89 sec ... 23. místo (42) - do semifinále nepostoupil

Daniel Kaplan - 50 m znak - muži
R: 27,91 sec ... dělené 37. místo (42) - do semifinále nepostoupila

Or Tamirová - 100 m znak - ženy
R: 1:05,90 min ... 23. místo(41) - do semifinále nepostoupila

Marc Hinawi
- 800 m volný způsob - muži
Finále: 8:07,30 min ... konečné 6. místo (z 26)

Meiron Cheruti
- 100 m motýlek - muži
R: 57,02 sec ... 42. místo (z 55) - do semifinále nepostoupil

Kirill Baron
- 100 m motýlek - muži
R: 56,55 sec ... 37. místo (55) - do semifinále nepostoupil

Amir Haviv - 100 m prsa - muži
R: 1:04,33 min ... 21. místo (z 37) - do semifinále nepostoupil

Iliya Gladišev
- 100 m prsa - muži
R: 1:03,09 ... 9. místo (z 37) - postoupil do semifinále
Semifinále - Iliya diskvalifikován

27/06/2015
Daniel Aizenberg - 50 m volný způsob - muži
R: 23,91 sec ... dělené 36. místo (z 60) - do semifinále nepostoupil

Idan Dotan - 50 m volný způsob - muži
R: 24,06 sec ... dělené 43. místo (60) - do semifinále nepostoupil

Mark Šperkin - 50 m volný způsob - muži
R: 23,60 sec ... 23. místo (60) - do semifinále nepostoupil

Ziv Kalontarov - 50 m volný způsob - muži
R: 22,62 sec ... 1. místo - postup do semifinále
Semifinále: 22,61 sec ... 1. místo - postup do finále

Finále: 22,16 sec - fantastické zlepšení ... 1. místo ... ZLATO PRO IZRAEL ... Ziv je juniorským mistrem Evropy na 50 m volný způsob ... kromě toho vytvořil nový izraelský rekord na 50 m volný způsob v 50metrovém bazénu (dosavadní držel Or Sabatier - má hodnotu 22,54 sec a vytvořil ho na mistrovství Izraele v srpnu 2014)

Tomer Drori - 400 m polohový závod - muži
R: 4:41,01 min ... 38. místo (z 45) - do finále nepostoupil

Štafeta 4x100 m polohový závod
Daniel Aizenberg/Kirill Baron/Iliya Gradišev/Mark Šperkin
R: 3:50,82 min ... 13. místo /ze 17) - do finále izraelský tým nepostoupil
---
JUDO - v Baku jako mistrovství Evropy 2015
Muži
25/06/2015
Artiom Aršanski - do 60 kg
1. kolo
Lazea (Rumunsko) - A. Aršanski (vítěz) ... 0 - 100 (Artiom zvítězil na ippon)
2. kolo (osmifinále)
Papinašvili (Gruzie - vítěz) - A. Aršanski ... 0s1 - 0s2 (rozhodla penalizace) - Artiom vyřazen

Alon Rahima - do 60kg
1. kolo
Garrigos (Španělsko - vítěz) - A. Rahima ... 111s1 - 0 (ippon) - Alon vyřazen

Baruch Šmailov - do 66 kg
1. kolo
Ori (Maďarsko - B. Šmailov (vítěz) ... 1s2 - 100s1 (ippon)
2. kolo (osmifinále)
Chan-Magomedov (Rusko - vítěz) - B. Šmailov ... 100s1 - 0s2 - Baruch vyřazen

Golan Pollack - do 66 kg
1. kolo
G. Pollack (vítěz) - Jereb (Slovinsko) ... 10s3 - 1s2 (waza-ari)
2. kolo
Korval (Francie - vítěz) - G. Pollack ... 1s2 - 0s1 (yuko) - Golan vyřazen

26/06/2015
Sagi Muki - do 73 kg
1. kolo
S. Muki (vítěz) - Nikoghosjan (Arménie) ... 100 - 0 (ippon)
2. kolo (osmifinále)
S. Muki (vítěz) - Fernandes (Portugalsko) ... 100 - 0s1
Čtvrtfinále
Elmont (Francie) - S. Muki (vítěz) ... 0s3 - 0s2 (penalizace)
Semifinále
Jarcev (Rusko) - S. Muki (vítěz) .... 0s2 - 100s1 (ippon)
Finále
Tatalašvili (Grizie) - S. Muki (vítěz) ... 0s3 - 100s2 (ippon)
Saki vyhrál svoji kategorii a vybojoval pro Izrael první zlatou medaili na těchto hrách. Stal se tak mistrem Evropy 2015.

Asaf Chen - do 81 kg
1. kolo
Moustopoulos (Řeck) - A. Chen (vítěz) ... 0s2 - 100s2 (ippon)
2. kolo (osmifinále)
A. Chen - Stsiašenka (Bělorusko - vítěz) ... 0s1 - 2s3 (yuko) - Asaf vyřazen

27/06/2015
Alon Sasson
- do 90 kg1. kolo
Odenthal (SRN - vítěz) - A. Sasson ... 112s2 - 0s1 (ippon) - Alon vyřazen

Peter Palčik - do 100 kg
1. kolo
P. Palčik (vítěz) - Buechel (Lichtenštejnsko) ... 112 - 0s2 (ippon)
2. kolo (osmifinále)
Maret (Francie - vítěz) - P. Palčik ... 100 - 0 (ippon) - Peter vyřazen

Or Sasson
- nad 100 kg
1. kolo
Horák (ČR) - O. Sasson (vítěz) ... 0s2 - 1s1 (ippon)
2. kolo (osmifinále)
Nater (Rumunsko) - O. Sasson (vítěz) ... 0s2 - 1s1 (ippon)
Čtvrtfinále
Meyer (Nizozemí) - O. Sasson (vítěz) ... 0 - 100s1 (ippon)
Semifinále
Sajdov (Rusko) - O. Sasson (vítěz) ...1:001s1 (ippon)
Finále
Okruašvili (Gruzie - vítěz) - O. Sasson ... 100s2 - 0s1 (ippon)
Or byl poražen  až ve finále a vybojoval pro Izrael stříbrnou medaili. Stal se vicemistrem Evropy 2015.

Ženy
25/06/2015
Noa Minskerová - do 48 kg
1. kolo - přímý postup do 2. kola
2. kolo (osmifinále)
Czernovická (Maďarsko - vítězka) - N. Minskerová ... 100 - 0 (ippon) - Noa vyřazena

Šira Rišonyová - do 48 kg
1. kolo
Š. Risoniová - Sahinová (Turecko - vítězka) ... 0 -1s1 (yuko) - Šira vyřazena

Gili Cohenová - do 52 kg
1. kolo - přímý postup do 2. kola
2. kolo (osmifinále)
G. Cohenová - Enterová (Nizozemí - vítězka) ... 0s1 - 100s1 (ippon) - Gili vyřazena

Roni Schwartzová - do 52 kg
1. kolo
R. Schwartzová (vítězka) - Zayirová (Ázerbájdžán) ... 100 - 0 (ippon)
2. kolo (osmifinále)
Chituová (Rumunsko - vítězka) - R. Schwartzová ... 101 - 1s1 (ippon) - Roni vyřazena

Camila Minakawaová - do 57 kg
1. kolo
C. Minakawaová (vítězka) - Bozovicová (Černá Hora) ... 100 - 0 (ippon)
2. kolo
Gjakovová (Kosovo - vítězka) - Černá Hora ... 1s1 - 0s1 (yuko) - Camila vyřazena

26/06/2015
Jarden Gerbiová - do 63 kg
1. kolo - přímý postup do 2. kola
2. kolo (osmifinále)
J. Gerbiová (vítězka) - Ozdobová (Polsko) ... 0s1 - 0s3  (penalizace)
Čtvrtfinále
J. Gerbiová (vítězka) - Hermanssonová (Švédsko) ... 1s2 - 0s2 (yuko)
Semifinále
J. Gerbiová - Trstenjaková (Slovinsko - vítězka) ... 0s1 - 100 (ippon)
Zápas o třetí místo
Cacholaová (Portugalsko) - J. Gerbiová (vítězka ... 0 - 1s1 (yuko)
Jarden vybojovala ve své kategorii třetí místo a získala pro Izrael bronzovou medaili.

Rotem Šorová - do 63 kg
1. kolo
R. Šorová - Miskovićová (Chorvatsko - vítězka) ...0s1 - 1s2 (yuko) - Rotem vyřazena

Linda Bolderová - do 70 kg
1. kolo
L. Bolderová - Gercsaková (Maďarsko - vítězka) ... 0 - 11s3 (waza-ari) - Linda vyřazena

Lior Wildokanová - do 70 kg
1. kolo
Bakacaková (Tirecko) - L. Wildikanová (vítězka) ... 0s1 - 1 (yuko)
2. kolo (osmifinále)
Vargasová - Kochová (SRN - vítězka) - L. Wildikanová ... 100s1 - 0 (ippon) - Lior vyřazena
---

*

POCHVALA PRO ÁZERBÁJDŽÁN
Organizátoři 1. Evropských her nepodlehli nesmyslnému mezinárodnímu aktivismu ve věci izraelské metropole a na oficiálním webu v rubrice Profil (Izraele)  uvedli jako jeho hlavní město Jeruzalém.

IZRAELSKÉ MEDAILE

Zlato ... 2
Stříbro ... 4
Bronz ... 6
Celkem ... 12


KONEČNÉ POŘADÍ IZREAELE (PODLE POČTU MEDAILÍ)
Stát ... zlato ... stříbro ... bronz/celkem
1. Rusko ... 79 ... 40 ... 45/164
2. Ázerbájdžán ... 21 ... 15 ... 20/56
3. Velká Británie ... 18 ... 10 ... 19/47

22. Izrael ... 2 ... 4 ... 6/12
23. Slovensko ... 2 ... 2 ... 3/7
32. Česká rep. ... 0 ... 2 ... 5/7
« Poslední změna: 26. Červenec 2015, 12:39:29 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist