Autor Téma: 1. EVROPSKÉ HRY 2015: ATLETIKA (ME družstev - III. liga) - k  (Přečteno 1159 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 368
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Na vysvětlenou:
První Evropské hry, které se konají v červnu 2015 v Baku (Ázerbájdžán), zahrnují také atletické soutěže. Těch se ale neúčastní jednotlivci, nýbrž jsou pojaty jako týmová soutěž - konkrétně jde o mistrovství Evropy družstev III. ligy. Tato třetí evropská atletická liga je nejnižší ze čtyř úrovní (nad ní je  II. a I. liga a superliga).


Do týmových atletických soutěží v rámci ME III. ligy jsou kromě Izraele a hostitelského Ázebájdžánu  zapojeny také Albánie, Andorra, Rakousko, BaH, Gruzie, Lucembursko, Makedonie, Malta, Moldávie, Černá Hora, SR a Atlická asociace malých evropských států (AASSE - San Marino, Gibraltar, Lichtenštejnsko a Monako).

V praxi to vypadá tak, že v jednotlivých disciplínách se nerozdávají sportovcům medaile, ale body, které se v rámci jednotlivých zemí sčítají - na závěr šampionátu III. ligy 3 země se třemi nejvyššími počty bodů obdrží zlatou, stříbrnou nebo bronzovou medaili.  Za první misto je 14 bodů, za druhé 13, za třetí 12 ... atd. V každé disciplíně může soutěžit nanejvýš 14 atletů.

TERMÍN: 21-22/06/2015 - v rámci Evropských her 2015

VÝSLEDKY IZRAELE

21/06/2015
Zkratky: SB - nejlepší výkon atleta v této sezoně/PB - nejlepší výkon atleta během dosavadní kariéry
Kladivo - muži ... Victor Zagynajko ... 56,14 m ... 6. místo/9 bodů pro tým

Tyč - ženy ... Olga Dogadková Bronštějnová ... 3,70 m (SB) ... 3. místo/12

100 m -muži ... Imri Persiado ... 10,78 sec ... 5. místo/10

400 m - muži ... Donald B. Sanford ... 45,75 sec ... 1. místo/14

1500 m - muži ... Girmaw Amare ... 3:55,47 min ... 6. místo/9

400 m překážek - muži ... Maor Seged ... 52,18 sec (SB) ... 3. místo/12

5000 m - muži ... Hamiro Alame ... 14:38,96 min ... 3. místo /12

Koule - muži ... Itamar Levi ... 17,23 m ... 7. místo/8

Skok do dálky - muži ... Gilron Tsabkevič ... 7,16 m ... 4. místo/11

Skok do výšky - muži ... Dmitry Krojtor ... 220 cm (SB) ... 3. místo/12

100 m - ženy ... Olga Lenská ... 11,61 sec ... 1. místo/14

400 m - ženy ... Darija Lokšonová ... 56,84 sec ... 7. místo/8

800 m - ženy ... Shanie Landenová ... 2:10,36 min ... 8. místo/body neuvedeny

3000 m - ženy ... Maor Tiyouriová ... 9:32,11 min (PB) ... 2. místo/13

3000 m překážek - ženy ... Danna Levinová ... 11:02,57 min (SB) ... 4. místo/11

400 m překážek - ženy ... Alexsandra Lošinová ... 1:01,58 min ... 5. místo/10

Disk - ženy ... Anastasija Mučkajevová .. 48/81 m ... 4. místo/11

Oštěp - ženy ... Margaryto Dorožonová ... 58,00 m ... 1. místo/14

Trojskok - ženy ... Hanna Knjazjevová Minenková ... 14,41 m ... 1. místo/14

Štafeta 4x 100 m - ženy ... Dikla Goldenthalová/Diana Vaismanová/Olga Lenskajová/Efat Zelikovičová ... 45,23 sec ... 2. místo/13

Štafeta 4x 100 m - muži ... Amir Hamidulin/Amit Cohen/Aviv Dajan/Imri Persiado ... 40,25 sec ... 1. místo/14

22/06/2015
200 m - muži ... Imri Persiado ... 21,30 sec ... 3. místo/12 bodů

800 m - muži ... Muket Fetene ... 1:52,60 min ... 5. místo/10

110 m překážek ... Tomer Almogy ... 14,66 sec ... 5. místo/10

3000 m - muži ... Girmaw Amare ... 8:26,07 min ... 6. místo/9

3000 m překážek - muži .. Noam Neeman ... 9:13,64 min ... 4. místo/11

Disk - muži ... Itamar Levi ... 50,13 m ... 4. místo/11

Oštěp - muži ... Alan Ferber ... 70,18 m ... 3. místo/12

Trojskok - muži ... Tom Jakubov ... 15,87 m ... 3. místo/12

Tyč - muži ... Etamar Bhastekar ... 5,00 m ... 3. místo/12

200 m - ženy ... Olga Lenská ... 23,40 sec ... 1. místo/14

100 m překážek - ženy ... Maja Aviezerová ... 14,21 sec ... 5. místo/10

1500 m - ženy ... Maor Tiyouriová ... 4:26,86 min  (PB) ... 2. místo/13

5000 m - ženy ... Azaunt Takaová ... 17:29,30 min ... 6. místo/9

Koule - ženy ... Anastasija Mučkajevová ... 14,30 m ... 3. místo/12

Kladivo - ženy ... Evgenia Zabolotniová Zagynajková ... 55,87 m ... 4. místo/11

Skok do dálky - ženy ... Efat Zelikovičová ... neměřeno (3x přešlap)

Skok do výšky - ženy ... Maajan Šahafová ... 184 cm ... 3. místo/12

Štafeta 4x 400 m - muži ... Donald B. Sanford/Aviv Dajan/Maor Seged/Haid Cohen .. 3:11,09 min ... 3. místo/12

Štafeta 4 x 400 m - ženy ... Alexandra Lokšinová/Margareta Pogorelová/Darija Lokšinová/Shanie Landenová ... štafeta diskvalifikována

Konečný počet bodů ... 439
Konečné pořadí: 3. místo - bronzová medaile pro izraelské atletické družstvo.

Třetí místo na ME atletických družstev III. ligy znamená, že Izrael postupuje do II. ligy (spolu se SR, Rakouskem a Moldávií).


**
« Poslední změna: 11. Červenec 2015, 18:18:25 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist