Autor Téma: 1. EVROPSKÉ HRY - 2015 (I- mimo atletiky, basketu 3x3, plavání a juda) - k  (Přečteno 2694 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 368
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
První sportovní akci svého druhu, evropské kontinentální hry, hostí ázerbájdžánské Baku. Konají se v termínu od 12. do 28. června 2015. Izrael je obeslal 141 sportovci (v  průběhu
her se počet může měnit).

VÝSLEDKY IZRAELE
Budou postupně doplňovány.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UPOZORNĚNÍ: Atletické výsledky Izraele jsou uvedeny na samostatné stránce. Stejně tak najdete na samostatné stránce výsledky v basketbale 3x3, plavání a judu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


SYNCHRONIZOVANÉ PLAVÁNÍ

Dvojice
Gal Litmanová/Aviv-Lea Bubliová
12/06/2015
Kvalifikace dvojic
- volné sestavy ... 72.1000 bodů - 14. místo (z 20)
- povinné sestavy ... 66.9000
- celkem bodů: 139.0000 - konečné 17. místo (z 20) - do finále nepostoupily

Jednotlivkyně
Gal Litmanová
13/06/2015
Kvalifikace jednotlivkyň
- volné sestavy ...70.2667 ... 19. místo (z 21)
- povinné sestavy ... 68.4591
- celkem bodů: 138.7258 - konečné 18. místo - do finále nepostoupila
---
VODNÍ PÓLO
Ženy
Izraelky hrají ve skupině A s Nizozemím, Řeckem, Maďarskem, SRN, a Británií
12/06/2015
Nizozemí - Izrael ... 29:1

13/06/2016
Izrael - Maďarsko .. 3:23

14/06/2015
SRN - Izrael ... 10:1

15/06/2015
Británie - Izrael ... 13:9

16/06/2015
Řecko - Izrael ... 19:4

Konečné pořadí ve skupině A
1. Řecko
2. Nizozemí
3. Maďarsko
4. Německo
5. Británie
6. Izrael - postup do bojů o 7. až 12. místo

Zápasy o umístění 7 - 12
17/06/2015
Izrael - Francie ... 7:7, po  penaltové rozstřelu 9:11

Zápas o 11. místo
18/06/2015
Británie - Izrael ... 10:5 ... izraelské vodní pólistky skončily na 12. (posledním) místě.
---
CYKLISTIKA
Muži - 13/06/2015
Horská kola - Cross-country
Šlomi Haimi ... čas 1:9:18 - 18. místo (z 23 hodnocených)

Silniční cyklistika
Ženy - 20/06/2015
Paz Bašová ... ČAS 3:25:57 hod - 28. místo (z 51 hodnocených)

Muži - 21/06/2015
Joav Bear - závod nedokončil
Ido Silberstein - závod nedokončil
---
TRIATLON
Ženy - 13/06/2015
Avital Gezová ... plavání 22:08 min/kolo 1:08:12 hod/běh 48:41 min/celkem 2:20:20 hod ... 38. místo (poslední z hodnocených)
---
ZÁPAS
Muži 
13/06/2015
Řecko-římský do 59 kg - 1. kolo
Andrej Tsaryuk (Izrael) vs Ciobanu (Moldávie) ... 0:4 - Andrej vyřazen

Řecko-římský do 98 kg
Robert Avanesyan (Izrael) vs Ildem (Turecko) ... 0:3 - Robert vyřazen

17/06/2015
Volný styl - do 65 kg
1. kolo
Mark Popov (Izrael) - Ausserleitner (Rakousko) ... 3:1
Osmifinále
Mark Popov - Nurykau (Ázerbájdžán) ... 1:3 - Mark vyřazen

Volný styl - do 74 kg
Hanoc Rachamin (Izrael)
1. kolo - přímý postup do osmifinále
Osmifinále
Hanoc Rachamin - Lumia (Itálie) ... 1:3 - Hanoc vyřazen

18/06/2015
Volný styl - do 70 kg
Juri Poljak (Izrael)
1. kolo - přímý postup do osmifinále

Osmifinále
Juri Poljak - Melnyk (Ukrajina) ... 0:4 - Juri vyřazen

Ženy
15/06/2015
Volný styl - do 69 kg
Ilana Kratyšová
1. kolo - přímý postup do čtvrtfinále
Čtvrtfinále
Kratyšová (Izrael) vs Vryoniová (Řecko) ... 3:0
Semifinále
Kratyšová - Vorobjevová (Rusko) ... 3:1
Finále
Kratyšová - Stadniková Machynjaová (Ukrajina) ... 1:3 - stříbrná medaile pro Izrael
---
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
Ženy
Cuf Feldonová
14/06/2015
Víceboj - kvalifikace ... průběžně po přeskoku a bradlech: 25,133 b. - 36. místo (z 80)
15/06/2015
Víceboj - po dokončení kvalifikace: 50,299 - 37. místo - postoupila do finále
18/06/2015
Finále ... 49,599 ... 17. místo (předposlední)


Muži
Alexander Šatilov
14/06/2015
Víceboj - kvalifikace ... průběžně po prostných, koni našíř a kruzích: 41,999 - 12. místo (z 60)
15/06/2015
Víceboj  po dokončení kvalifikace: 83,965 - 16. místo - postoupil do finále
18/06/2015
Finále ... 84,631 ... 7. místo (z 18)

Jednotlivé disciplíny
20/06/2015
Finále - prostná ... 14,833 - 5. místo (z šesti)
---
TRIATLON
Muži
13/06/2015
Šachar Sagiv ... plavání 20:10 min/kolo 1:00:28 hod/běh 33:32 min ... celkem 1:55:18 hod - 37. místo (ze 46 hodnocených)

Amitaj Jonah
... plavání 20:23/kolo 1:00:11/běh 32:32/1:54:25 - 35. místo (46)
---
LUKOSTŘELBA
Jednitlivci
Guy Mackin
16/06/2015
Úvodní kolo o pořadí ... 631 bodů - 51. místo (z 64)

1. vyřazovací kolo (1/32)
20/06/2012
Guy Mackin (Izrael) vs Mihalić (Chorvatsko)  ... 2:6 - Guy vyřazen
---
STŘELBA
Muži
Sergej Richter
16/06/2016
Vzduchová puška 10 m - kvalifikace ... 628,7 b. - 3. místo - postup do finále
Finále ... 185,5 ... 3. místo - bronzová medaile pro Izrael

Leor Ovadia Madlal
16/06/2015
Vzduchová puška 10 m - kvalifikace ... 618,7 ... 29. místo (z 35) - do finále nepostoupil

18/06/2015
Malorážka 50 m vleže - kvalifikace ... 610,0 ... 29. místo (z 37) - do finále nepostoupil

Guy Starik
18/06/2015
Malorážka 50 m vleže - kvalifikace ...617,1 ... 4. místo - postoupil do finále
Finále ... 122,5 ... 6. místo (z osmi)

Malorážka 50 m 3 polohy - kvalifikace
Leor Ovadia Madlal ... 1126 b. ... 33. místo (poslední) do finále nepostoupil
Immanuel Ben Helfer ... 1138 ... 25. místo (z 33) - do finále nepostoupil

Rychlopalná pistole 25 m
Alexej Kirijevski
Kvalifikace 1 ... 278 b. ... 21. místo (poslední)
Kvalifikace 2 ... 285 b. - celkem  563 ... 17. místo (z 21) - do finále nepostoupil
---
TAEKWONDO
Muži - do 58 kg
16/06/2015
1. kolo
Gili Haimovic (Izrael) - Mammadov (Ázerbájdžán) ... 4:7 - Gili vyřazen
---
AKROBATICKÁ GYMNASTIKA
Družstva žen
Avia Brenerová/Šoval Soferová/May Milerová

17/06/2015
Kvalifikace - statické sestavy ... IL tým 25,780 - 9. místo (z 11) - do finále nepostoupil
Kvalifikace - dynamické sestavy ... IL tým 26,910 - 8. místo (z 11) - do finále nepostoupil, má pozici 2. náhradníka

19/06/2015
Víceboj - finále
Statické sestavy ... 25,780/Dynamické ... 26,910/kombinované ... 24,220 ... 10. místo (z 11)
---
PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
Muži - skupina E/Účastníci: Izrael, R, Nizozemí, Turecko
Úvodní fáze
Sean Faiga/Ariel Hilman
17/06/2015
Faiga/Hilman (Izrael) - Serekci/Mermer (Turecko) ... 2:0
18/06/2015
Faiga/Hilman - van de Velde/van Dorsten (Nizozemí) ... 0:219/06/2015
Faiga/Hilman - Kubala/Hadrava (ČR) ... 2:1

Izraelská dvojice obsadila první místo v tabulce a kvalifikovala se do osmifinále.
Osmifinále - 20/06/2015
Faiga/Hilman - Solovejs/Sorokins  (Lotyšsko) ... 2:0
Čtvrtfinále - 20/06/2015
Faiga/Hilman - Plavins/Regza (Lotyšsko) ... 0:2 - Izraelci vyřazeni
---
MODERNÍ GYMNASTIKA
Ženy
Družstva
17/06/2015
Kvalifikace stuha ... IL tým 17,350 ... dělené 2. místo - postup do finále
Finále
21/06/2012 ... 17,100 ... 3. místo - bronzová medaile pro izraelský tým (Juval Filová/Ekaterina Levinová/Ida Majranová/Alona Koševatská/Karina Lychvarová)

Kvalifikace kužele + obruč ... IL tým 17,700 ... 2. místo - postup do finále
Finále
21/06/2012 ... 17,500 ... 2. místo - stříbrná medaile pro izraelský tým (Juval Filová/Ekaterina Levinová/Ida Majranová/Alona Koševatská/Karina Lychvarová)

Víceboj - finále
17/06/2015
IL tým 17,350 + 17,700 = 35,050 - 2. místo - stříbrná medaile pro družstvo Izraele

Jednotlivkyně
19/06/2015
Neta Rivkinová
Kvalifikace - obruč ... 17,800 b. ... 8. místo - postup do finále
Kvalifikace - míč ... 18,050 ... 5. místo - postup do finále
Kvalifikace - kužele ... 15,900 ... 20. místo (poslední) - do finále nepostoupila
Kvalifiakce - stuha ... 18,050 ... 5. místo - postup do finále
Víceboj (finále) ... 69,800 ... 9. místo (z 20)Finále s jednotlivým náčiním
21/06/2015
Obruč ... 18,150 ... 3. místo -
bronzová medaile pro Izrael
Míč ... 17,950 ... 5. místo (z šesti)
Stuha ... 17,400 ... 6. místo (poslední)

19/06/2015
Victoria Veinbergová Filanovská
Kv. - obruč ... 17,700 ... 10. místo - do finále nepostoupila
Kv. - míč ... 17,250 ... 13. místo - do finále nepostoupila
Kv. - kužele ... 17,300 ... 9. místo - jako 1. náhradnice pro finále
Kv. stuha ... 17
,300 ... 12. místo - do finále nepostoupila
Víceboj (finále) ... 69,550 ... 10. místo (z 20)
---
BOX
Muži
18/06/2015
Do 60 kg - Igor Lazarev
1. kolo: Lazarev - Komadina ... 0:3 - Igor vyřazen

Nad 91 kg - Abdala Kadan
1. kolo: Kadan - Zavatin (Moldávie) ... 0:3 - Abdala vyřazen
 
19/06/2015
46-49 kg - David Alaverdian
1. kolo David Alaverdian - Aleksanyan (Arménie) ... 3:0
22/06/2015
Čtvrtfinále
David Alaverdian - Unlu (Turecko) ... 0:3 - David vyřazen

21/06/2015
Do 75 kg ... Artem Maslij
1. kolo - přímý postup do osmifinále
Osmifinále
Artem Maslij - Bandarenko (Bělorusko) ... 0:3 - Artem vyřazen
---
BADMINTON
Muži - jednotlivci - Miša Zilberman
Skupina B
22/06/2045
M. Zilberman - Rzajev (Ázerbájdžán) ... 2:0
23/06/2015
M. Zilberman - Maddaloni (Itálie) ... 2:0
24/06/2015
M. Zilberman - Cali (Malta) ... 2:0
Miša skončil ve skupině B na prvním místě s postoupil do osmifinále vyřazovací fáze.

Osmifinále
25/06/2015
Durkinjak (Chorvatsko) - M. Zilberman ... 2:1 - Miša vyřazen
---
SAMBO
(Zápasnický styl podobný judu)
Ženy - do 60 kg - Kahal Šafrirová
Kvalifikace
22/06/2015
1. kolo - přímý postup do čtvrtfinále
Čtrvrtfinále
K. Šafrirová - Hondinová (Rumunsko) ... 0:4 - Kahal vyřazena
---
ŠERM
Ženy - jednotlivkyně - kord
Avital Marinuková
Skupina E
23/06/215
Rizziová (Itálie) - A. Marinuková ... 2:5
Kunová (Maďarsko) - A. Marinuková ... 5:2
Zverevová (Rusko) - A. Marinuková ... 4:5
A. Marinuková - Maliková (Ázerbájdžán) ... 5:2
Schmidlová (Rakousko) - A. Marinuková ... 5:4
A. Marinuková - Ghermanová (Rumunsko) ... 2:5
Avital skončila ve skupině pátá a postoupila do vyřazovací fáze.

Vyřazovací fáze - 1. kolo
A. Marinuková - Ghermanová (Rumunko) ... 9:15 - Avital vyřazena

Muži - jednotlivci - kord
Ido Herpe

Skupina B
24/06/2015
Bertza (Itálie) - I. Herpe ... 2:3
I. Herpe - Chodos (Rusko) ... 4:5
I. Herpe - Borel (Francie) ... 5:3
Maharramov (Ázerbájdžán) - I. Herpe ... 1:5
Brunold (Švýcarsko) - I. Herpe ... 5:3
I. Herpe - Fichera (Itálie) ... 2:3
Ido skončil ve skupině čtvrtý a postoupil do vyřazovací fáze.

Vyřazovací fáze - 1. kolo
I. Herpe - Chodos (Rusko) ... 14:15 - Ido vyřazen

Ženy - jednotlivkyně - fleret
Delila Hatuelová
Skupina C
24/06/2015
D. Hatuelová - Sauerová (SRN) ... 5:2
Goglidzeová (Gruzie) - D. Hatuelová ... 3:5
Huinová (Francie) - D. Hatuelová ... 4:5
D. Hatuelová - Sheppardová (Británie) ... 3:4
Boldorová (Rumunsko) - D. Hatuelová ... 5:4
Delila skončila ve skupině třetí a postoupila do vyřazovací fáze.

Vyřazovací fáze - 1. kolo
D. Hatuelová - Chrzanowská (Polsko) ... 15:14
Osmifinále
D. Hatuelová - Sauerová (SRN) ... 8:15 - Delila vyřazena

Muži -jednotlivci - fleret
Tomer Or
Skupina B
25/06/2015
Franz (Rakousko) - T. Or ... 5:4
Tofalides (Británie) - T. Or ... 5:3
T. Or - Uftring (SRN) ... 5:0
Surwillo (Polsko) - T. Or ... 1:5
T. Or - Safin (Rusko) ... 5:2
Tomer skončil ve skupině na druhém místě a postoupil do vyřazovací fáze.

Vyřazovací fáze - 1. kolo
T. Or - Tsoronis (Dánsko) ... 12:15 - Tomer vyřazen
---
*

POCHVALA PRO ÁZERBÁJDŽÁN

Organizátoři 1. Evropských her nepodlehli nesmyslnému mezinárodnímu aktivismu ve věci izraelské metropole a na oficiálním webu v rubrice Profil (Izraele)  uvedli jako jeho hlavní město Jeruzalém.

IZRAELSKÉ MEDAILE

Zlato ... 2
Stříbro ... 4
Bronz ... 6
Celkem ... 12

KONEČNÉ POŘADÍ IZREAELE (PODLE POČTU MEDAILÍ)
Stát ... zlato ... stříbro ... bronz/celkem
1. Rusko ... 79 ... 40 ... 45/164
2. Ázerbájdžán ... 21 ... 15 ... 20/56
3. Velká Británie ... 18 ... 10 ... 19/47

22. Izrael ... 2 ... 4 ... 6/12
23. Slovensko ... 2 ... 2 ... 3/7
32. Česká rep. ... 0 ... 2 ... 5/7



**
« Poslední změna: 11. Červenec 2015, 18:17:29 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist