Autor Téma: SPORTOVNÍ STŘELBA: MS 2014 (k)  (Přečteno 1285 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 366
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
SPORTOVNÍ STŘELBA: MS 2014 (k)
« kdy: 10. Září 2014, 14:54:45 »
Termín: 06-20/09/2014
Místo Granada, Španělsko


ÚČAST A VÝSLEDKY IZRAELE

JEDNOTLIVCI
Muži
Immanuel Ben Helfer
6x50 m malorážka vleže
Eliminační (vyřazovací) část 2 (dále eliminace) ... 102,9/103,2/104,7/103,9/103,3/102,1 ... celkem 620,1 ... 15. místo (ze 46) - postup do kvalifikace
Kvalifikace ... 103,2/106,1/101,7/102,9/104,2/104,2 ... celkem 622,3 ... 36. místo (z 63) - do finále nepostoupil

50 m malorážka 3 polohy
Eliminace 1
Vkleče: 95/99/94/96 ... 384
Vleže: 98/97/98/99 ... 392
Ve stoje: 91/91/92/93 ... 367
Celkem ... 1143 ... 48. místo (z 59) - do kvalifikace nepostoupil
---
Alexej Kirijevski
25 m rychlopalná pistole
Kvalifikace  - první polovina (Stage 1)
Série 8 sec ... 94/6 sec ... 96/4 sec ... 92 ... celkem 282 ... 41. místo (ze 68)
Kvalifikace - 2. polovina (Stage 2)
Série 8 sec ... 98/6 sec ... 94/4 sec ... 91 ... 283 - celkově 44. místo (z 68) -  do finále nepostoupil
---
Leor Ovadia Madlal
6x10 m vzduchová puška
Kvalifikace ... 621,2 b. - celkově 43. místo ze 116 -  do finále nepostoupil

6x50 m malorážka vleže
Eliminace 1 ... 103,1/104,1/103,8/102,8/102,8/100,8 ... celkem 317,4 ... 29. místo (z 44) - do kvalifikace nepostoupil

50 m malorážka 3 polohy
Eliminace 2
Vkleče: 96/95/94/96 ... 381
Vleže: 98/100/98/99 ... 395
Ve stoje: 88/95/96/91 ... 370
Celkem ... 1146 ... 23. místo (ze 46) - postoupil do kvalifikace
Kvalifikace:
Vkleče: 97/96/95/96 ... 384
Vleže: 99/100/100/100 ... 399
Ve stoje: 97/96/97/93 ... 383
Celkem ... 1166 ... 30. místo (z 62)  - do finále nepostoupil
---
Sergej Richter
6x10 m vzduchová puška
Kvalifikace ... 623,7 b. - celkově 24. místo ze 116 - do finále nepostoupil
---
Gil Simkovič
50 m malorážka 3 polohy
Eliminace 1
Vkleče: 96/97/98/95 ... 386
Vleže: 98/99/98/99 ... 394
Ve stoje: 93/94/94/92 ... 373
Celkem ... 1133 ... 33. místo (z 59) - postoupil do kvalifikace
Kvalifikace
Vkleče: 97/92/98/98 ... 385
Vleže: 95/98/99/100 ... 392
Ve stoje: 93/90/95/89 ... 367
Celkem ... 1144 ... 60. místo (z 62) - do finále nepostoupil
---
Guy Starik
6x50 m malorážka vleže
Eliminace 3 ...  102,2/102,7/102,8/104,5/105,2/102,1 ... celkem 619,5 ... 12. místo (ze 46) - postoupil do kvalifikace
Kvalifikace ... 103,2/103,2/103/103/102/103 ... celkem 617,4 ... 59. místo (z 63) - do finále nepostoupil

Juniorky
Naomi Ben Helferová
50 m malorážka vleže
Hlavní soutěž ... 103,0/102,7/99,5/100,0/101,0/98,4 ... celkem 604,6 ... 44. místo (z 51)

50 m malorážka 3 polohy
Vkleče ... 95/95 - celkem191
Vleže ... 97/97 - celkem 194
Ve stoje ... 95/94 - celkem 189
Kvalifikace celkem ... 574 bodů ... 17. místo (z 50) - do finále nepostoupila
---
Maria Burdelovová
10 m vzduchová puška
Kvalifikace 1 ... 100,9/98,8/102,1/101,3 ... celkem 403,1 ... 43. místo (z 56)
Kvalifikace celkem ... 66. místo (z 81) - do finále nepostoupila
---
Tal Englerová
10 m vzduchová puška
Kvalifikace 2 ... 100,6/100,1/100,5/102,1 ... celkem 403,3 ... 23. místo (z 25)
Kvalifikace celkem ... 65. místo (z 81) - do finále nepostoupila

50 m malorážka vleže
Hlavní soutěž ... 98,9/101,9/100,5/98,2/101,9/99,8 ... celkem 601,2 ... 49.místo (z 51)

50 m malorážka 3 polohy
Vleže ... 92/97 - celkerm 189
Vleže ... 95/95 - celkem 190
Ve stoje ... 91/92 - celkem 183
Kvalifikace celkem ... 562 ... 42. místo (z 50) - do finále nepostoupila
---
Polina Medvinerová
10 m vzduchová puška
Kvalifikace 1 ... 97,3/99,2/102,5/102,1 .. celkem 401,1 ... 52. místo (z 56)
Kvalifikace celkem ... 76. místo (z 81) - do finále nepostoupila

50 m malorážka vleže
Hlavní soutěž ... 101,9/104,1/101,6/102,1/101,9/100,6 ... celkem 612,2 ... 29. místo (z 51)

50 m malorážka 3 polohy

Kvalifikace
Vleže ... 95/95 - celkem 190
Vleže ... 94/99 - celkem 193
Ve stoje ... 93/95 - celkem 188
Kvalifikace celkem ... 571 bodů ... 26. místo (z 50) - do finále nepostoupila

Junioři
Ofek Engel
10 m vzduchová puška
Kvalifikace 1 ... 103,9/101,8/100,9/102,2/100,5/100,3 ... celkem 609,6 ... 44. místo (z 58)
Kvalifikace celkem ... 59. místo (ze 78) - do finále nepostoupil

50 m malorážka tři polohy

Kvalifikace
Vkleče ... 96/96/96/91 ... celkem 379
Vleže ... 96/97/96/97 ... celkem 386
Ve stoje ... 92/92/91/94 ... celkem 369
Kvalifikace celkem ... 1134 ... 45. místo (z 52) - do finále nepostoupil

50 m malorážka vleže
Kvalifikace ... 100,4/98,6/97,3/101,5/104,3/100,9 ... celkem 603 ... 56. místo (z 61) - do finále nepostoupil
---
TÝMY
50 m malorážka vleže - muži
Složení týmu: Ben Heffer - Starik - Madlal
Započteny body z elimininační části ... celkem 1857 ... 17. místo (z 34)
---
50 m malorážka 3 polohy - muži

Složení týmu: Madlal - Simkovič - Ben Heffer
Započteny body  z eliminační části ... celkem 3442 ... 19. místo (z 25)
---
10 m vzduchová puška - juniorky
Složení týmu: Englerová - Burdelovová - Medvinerová
Započteny body z kvalifikace ... celkem 1207,5 ... 16. místo (předposlední)
---
50 m malorážka vleže - juniorky
Složení týmu:  Medvinerová - Ben Hefferová - Englerová
Započteny body z hlavní soutěže ... celkem 1818 ... 10. místo (z 12)
---
50 m malorážka tři polohy - juniorky
Složení týmu: Ben Hefferová - Medvinerová - Englerová
Započtěny body z kvalifikace ... celkem 1707 ... 8. místo (z 12)


**
« Poslední změna: 21. Září 2014, 18:40:06 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist