Autor Téma: PLAVECKÉ SPORTY: ME 2014 (k)  (Přečteno 1403 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 295
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
PLAVECKÉ SPORTY: ME 2014 (k)
« kdy: 16. Srpen 2014, 13:51:01 »
Místo konání: Berín, SRN
Termín: 13-24/08/2014


VÝSLEDKY IZRAELSKÉ REPREZENTACE
A
Synchronizované plavání
Jednotlivkyně
L. A. Glouškovová
Technický program ... 83,4959 b. - 6. místo (z 15)
Volná sestava ... 86,600 - 5. místo (z 15)
Celkově ... 170,0595 ... 6. místo - postup do finále
Finálový závod
89,0667 bodů - skvělé páté místo (z 12)

Dvojice
Technický program
Glouškovová/Tetelbaumová ... 77,4981 - 8. místo (z 19)
Volné sestavy
Tetelbaumová/Lismanová ... 76,8667 - 12. místo (z 19)
Celkově ... 154,3648 ... 11. místo - postup do finále
Finálový závod
Tetelbaumová/Lismanová ... 77,2667 - 12. místo (poslední)

B
Dálkové plavání
Muži - 10 km
Šahar Resman
Čas 1:52:16,0 hod - 30. místo (z 37)
Juval Safra
Čas 1:53:51,8 hod - 33. místo (z 37)

Muži - 25 km
Juval Safra
Čas 5:10:09,6 hod. - 7. místo (ze 14)
Šahar Resman
Čas 5:14:14,7 hod - 11. místo (ze 14)

C
Standardní plavecké disciplíny
Ženy - 50 m motýlek
Amit Ivriová - rozplavby: čas 26,54 sec ... 11. místo (z 38) - postup do semifinále
Semifinále
Čas 26,39 sec ... dělené 9. místo - kvalifikovala se jako náhradnice pro finále, které jí uniklo o 8 setin sekundy
Protože měla stejný čas jako Italka Gemová, konala se rozplavba o 9. místo - výsledek: Ivriová ... 26,13 sec - nový izraelský rekord - 9. místo - 1. náhradnice/Gemová ... 26,48 - 10. místo - 2. náhradnice
Keren Siebnerová - rozplavby: čas 27,60 sec ... 28. místo (38) - do SF nepostoupila

Muži - 100 m znak
David Gamburg - rozplavby: čas 55,53 sec ... 17. místo (ze 42) - jako poslední se kvalifikoval do semifinále
Semifinále
Čas 54,76 sec .. dělené 6. místo (z 16) - postoupil do finále
Finále
Čas 54,87 sec ... osmé místo (poslední)
Guy Barnea - rozplavby: čas 5,59 sec ... 18. místo (42) - kvalifikovalů se jako 1. náhradník pro semifinále
Jakov Jan Toumarkin - rozplavby: čas 55,61 sec - dělené 19. místo (42) - do semifinále nepostoupil
Jonatan Kopelev - rozplavby: čas 56,04 sec ... 25. místo (42) - do semifinále nepostoupil

Muži - 100 m prsa
Jaron Šagalov - rozplavby: čas 1:02,07 min ... 26. místo (z 54) - do semifinále nepostoupil
Gal Nevo - rozplavby: čas 1:02,82 min ... 41. místo (54) - do semifinále nepostoupil

Muži - 50 m motýlek
Almog Olštejn - rozplavby: čas 24,42 sec - 30. místo (z 58) - do semifinále nepostoupil
Tom Kremer - rozplavby - čas 24,54 sec ... 35. místo (58) - do semifinále nepostoupil
Etaj Gurevič - rozplavby: čas 25,40 sec - 55. místo (58) - do semifinále nepostoupil

Muži - štafeta 4x100 m volný způsob
Složení: Gamburg/Kremer/Šapira/Konovalov
Rozplavby: čas 3:18,95 min ... 7. misto (ze 14) - postup do finále
Finále
Čas 3:18,43 ... nový izraelský rekord - 6. místo (ze 7 - španělská štafeta diskvalifikovaná)

Muži - 200 m volný způsob
Alexi Konovalov - rozplavby: čas 1:50,21 min ... 34. místo (z 60) - do semifinále nepostoupil
Tom Kremer
- rozplavby: čas 1:49,46 min ... 23. místo (z 60) - skončil na první nepostupové pozici za 2. náhradníkem do semifinále

Ženy - 100 m prsa
Amit Ivriová - rozplavby: čas 1:08,55 min ... 9. místo (ze 45) - postoupila do semifinále
Semifinále
Čas 1:07,89 min - nový izraelský rekord* - 9. místo (z 16) - nestačilo na postup do finále, je pouze 1. náhradnicí
* dosavadní byl také její, vytvořila ho na MS 2013 v Barceloně (1:08:52 min)
Anastasia  Korotkovová -
rozplavby: čas: 1:11,00 min ... 34. místo (z 45) - do semifinále nepostoupila

Muži - 200 m polohový závod
Etaj Gurevič - rozplavby: čas 2:04,74 min ... 29. místo (z 35) - do semifinále nepostoupil
Jakov Jan Toumarkin - rozplavby: čas 2:00,32 min ... 6. místo (z 35) - postoupil do semifinále
Semifinále
Čas 2:00,90 min ... 11. místo (z 16) - do finále nepostoupil
Gal Nevo - rozplavby: čas 2:00,83 min - 8. místo (z 35) - postoupil do semifinále
Semifinále
Čas 2:01,03 ... 12. místo (16) - do finále nepostoupil
Ženy - 100 m volný způsob
Keren Siebnerová - rozplavby: čas 56,59 sec ... 31. místo (ze 42) - do semifinále nepostoupila

Muži - 200 m motýlek
Tom Kremer - rozplavby: čas 2:01,07 min ... 27. místo (z 34) - do semifinále nepostoupil
Etaj Gurevič - rozplavby: čas 2:03,10 ... 32. místo (34) - do semifinále nepostoupil

Ženy - 200 m polohový závod
Amit Ivriová - rozplavby: čas 2:15,94 min ... 16. místo (z 31) - postoupila do semifinále
Semifinále
Čas 2:14,75 min ... 14. místo (z 16) - do finále nepostoupila

Muži - 200 m prsa
Gal Nevo

Rozplavby: čas 2:16,89 min ... 32. místo z 37 - do semifinále nepostoupil

Muži - 50 m znak
Guy Barnea
Rozplavby: čas 24,99 sec ... dělené 1. místo (ze 40) - postoupil do semifinále
Semifinále
Čas 24,99 sec ... 2. místo (z 16) - postoupil do finále
Finále
Čas 25,05 sec ... 5.místo (z osmi)
Pozn.: Kdyby zaplaval stejný čas jako v rozplavbách a SF, vybojoval by bronzovou medaili. Takto ho od ní dělilo 5 setin sekundy.
Jonatan Kopelev
Rozplavby: čas 25,45 sec ... 12. místo (40) - postoupil do semifinále
Semifinále
Čas 25,37 sec ... 11. místo (16) - do finále nepostoupil
David Gamburg
Rozplavby: čas 26,05 sec ... 18. místo (40) - do semifinále nepostoupil
Jakov Jan Toumarkin
Rozplavby: čas 26,07 sec ... 20. místo (40) - do semifinále nepostoupil

Ženy - 200 m prsa
Anastasia Korotkovová
Rozplavby: čas 2: 32, 05 min ... 22. místo (z 33) - do semifinále nepostoupila

Muži - 100 m volný způsob
Alexi Konovalov
Rozplavby: čas 50,34 sec ... 36. místo (ze 74) - do semifinále nepostoupil
David Gamburg
Rozplavby: čas 50,92 sec ... 52. místo (74) - do semifinále nepostoupil
Almog Olštein
Rozplavby: čas 51,40 sec ... 62. místo - do semifinále nepostoupil
Nimrod Šapira - nestartoval

Ženy - 100 m motýlek
Amit Ivriová
Rozplavby: čas 59,24 sec ... 13. místo (z 31)  - postoupila do semifinále
Semifinále
Čas 58,70 sec ... 9. místo (z 16) - 1. náhradnice pro finále
Keren Siebnerová
Rozplavby: čas 1:00,08 ... 21. místo (31) - do semifinále nepostoupila

Muži - 200 m znak
Jakov Jan Toumarkin
Rozplavby: čas 1:59,94 min ... dělené 5. místo (z 33) - postoupil do semifinále
Semifinále
Čas 1:58,83 min ... 9. místo (z 16) - 1. náhradník pro finále
David Gamburg
Rozplavby: čas 2:03,50 min ... 21. místo (z 33) - do semifinále nepostoupil

Muži - 100 m motýlek
Etaj Gurevič
Rozplavby: čas: 55,55 sec ... 50. místo (z 54) - do semifinále nepostoupil
Nimrod Šapira
Rozplavby: čas 54,33 sec ... 38. místo (54) - do semifinále nepostoupil
Tom Kremer
Rozplavby: čas 54,05 sec ... 35. místo - do semifinále nepostoupil

Ženy - 50 m znak
Amit Ivriová
Rozplavby: čas 29,25 sec ... 25. místo (ze 44) - do semifinále nepostoupila

Muži - 50 m prsa
Jahav Šahaff
Rozplavby: čas 28,96 ... 34. místo (ze 45) ... do semifinále nepostoupil
Jaron Šagalov
Rozplavby: čas 27,85 sec ... 11. místo (45) - postoupil do semifinále
Semifinále
Čas 27,83 sec ... 9. místo (z 16) - 2. náhradník pro finále

Ženy - 50 m prsa
Amit Ivriová
Rozplavby: čas 31,50 sec - nový izraelský rekord (dosavadní vytvořila také Amit: v srpnu 2013 s hodnotou 31,66 sec) ... 12. místo (ze 46) - postoupila do semifinále
Semifinále
Čas 31,42 sec - vylepšila vlastní národní rekord z rozplaveb - 10. místo - 2. náhradnice pro finále

Anastasia Korotkovová
Rozplavby: čas 33,73 sec ... 44. místo (46) - do semifinále nepostoupila

Muži - 50 m volný způsob
Jahav Šahaff
Rozplavby: čas 22,97 sec ... 24. místo (z 58) - do semifinále nepostoupil
Almog Olštein
Rozpavby: čas 22,99 sec ... 28. místo (58) - do semifinále nepostoupil
Jonatan Kopelev
Rozplavby: čas 24,12 sec ... 56. místo (58) - do semifinále nepostoupil
Nimrod Šapira
- nestartoval

Ženy - 200 m motýlek
Keren Siebnerová
Rozplavby: čas 2:12,19 min - nový izraelský rekord (dosavadní z MS 2001 držela Vered Borochovská: 2:14,24 min) ... 13. místo - postoupila do semifinále
Semifinále
Čas 2:14,74 min ... 16. místo (poslední) - do finále nepostoupila

Muži - 400 m polohový závod
Gal Nevo
Rozplavby: čas 4:20,87 ... 10. místo (z 31) - 2. náhradník pro finále
Etaj Gurevič

Rozplavby: diskvalifikován

Muži - 4 x 100 m polohový závod
Složení štafety: Gamburg/Šagalov/Kremer/Konovalov
Rozplavby: čas 3:40,72 min ... 11. místo (ze 17) - do finále nepostoupili

*

SROVNÁNÍ

Šampionát v Berlíně dopadl v porovnání s předchozím v maďarském Debrecínu o poznání hůř. Izraelská výprava se vrací bez medaile. Počet nově vytvořených národních rekordů je stejný.

ME 2012
Medaile ... 1x zlato/4x bronz
Nových národních rekordů ... 4 + 1 ještě na šampionátu vylepšený

ME 2014
Medaile ... 0
Nových národních rekordů ... 4 + 1 ještě na šampionátu vylepšený.

 Pozn.: Součástí berlínského ME 2014 byly i skoky do vody - ty ovšem bez izraelské účasti.

**
« Poslední změna: 6. Září 2014, 21:55:52 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist