Autor Téma: JUDO: ME 2014 (k)  (Přečteno 900 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 345
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
JUDO: ME 2014 (k)
« kdy: 23. Duben 2014, 16:12:01 »
Termín: 24-27/04/2014
Místo: Montpellier, Francie


IZRAELSKÁ ÚČAST
Muži
Artiom Aršanky ... kategorie do 60 kg - obhajuje bronz z ME 2013
Tal Flicker a Golan Pollack ... do 66 kg
Sagi Muki ... do 73 kg
Asaf Chen ... do 81 kg
Peter Paltčik ... do 90 kg
Alon Sasson ... do 90 kg

Ženy
Amelie Rosseneuová ... do 48 kg
Gili Cohenová ... do 52 kg
Jarden Gerbiová ... do 63 kg - obhahuje bronz z ME 2013
Liora Wildikanová ... do 70 kg

VÝSLEDKY IZRAELE
Informace k zápisu: u každého judisty je uvedena buď sada čtyř čísel a písmene X, případně sada pěti čísel. Co znamenají? Hodnocení akcí a případnou penalizaci.
Příklad: 1000X ... 1 ipon, 0 waza ari, 0 juko, 0 koka, X bez penalizace
Bodová hodnota: ipon 10/Waza ari 7/juko 5/koka 3

Muži
60 kg

Pool D
1. kolo
Artiom Aršansky - Englmayer (SRN) ... 1000X - 0000X

2. kolo
A. Aršansky - Safarov (Ázerbájdžán) ... 0000X - 1000X - Artiom vyřazen, bronz neobhájil

66kg
Pool B
1. kolo
Tal Flicker - Bessi (Mongolsko) ... 1000X - 0000X

2. kolo
T. Flicker - Gomboc (Slovinsko) ... 0000X - 0000X - Tal vyřazen verdiktem rozhodčích

Pool C
1. kolo
Golan Pollack - Uriarte Marcos (Španělsko) ... 0000X - 0010X - Golan vyřazen

73 kg
Pool C
1. kolo
Sagi Muki - přímý postup do 2. kola

2. kolo
S. Muki - Voelk ... 1000X - 0000X

3. kolo (semifinále Poolu C)
S. Muki - Draksić (Slovinsko) ... 0110X - 1000X - Sagi vyřazen

81 kg
Pool D
1. kolo
Asaf Chen - přímý postup do 2. kola

2. kolo
A. Chen - Lima (Portugalsko) ... 0010X - 1000X - Asaf vyřazen

90 kg
Pool B
1. kolo
Alon Sasson - Toth (Maďarsko) ... 0000X - 1000X - Alon vyřazen

Pool C
1. kolo
Peter Paltčik - Nhabali (Ukrajina) ... 0000X - 1100X - Peter vyřazen

Ženy
48 kg
Pool C
1. kolo
Amelie Rosseneauová - Popová (Rumunsko) ... 0110X - 0000X

2.kolo
A. Rosseneauová - Buchardová (Francie) ... 0000X - 0000X - verdiktem rozhodčích poražena, pokračovala v opravných zápasech

Opravný zápas
A. Rosseneauová - Akkusová (Turecko) ... 1000X - 0000X

Zápas o 3.místo
A. Rosseneauová - Rumjancevová (Rusko) ... 0000X - 1000X - Amelie prohrála a obsadila dělené páté místo

52 kg
Pool B
1. kolo
Gili Cohenová - přímý postup do 2. kola

2. kolo
G. Cohenová - Sejdinovičová (BaH) ... 1010X - 000X

Semifinále Poolu B
G. Cohenová - Kraehová (SRN) ... 0000X - 1000X

Opravný zápas
G. Cohenová - Stankevičová (Arménie) ... 1000X - 0000X

Zápas o 3. místo
G. Cohenová - Ryžovová (Rusko) ... 0000X - 0000X - Gili prohlášena vítězkou a  skončila na děleném 3. místě - bronzová medaile pro Izrael


63 kg
Pool A
1. kolo
Jarden Gerbiová - přímý postup do 2. kola

2. kolo
J. Gerbiová - Ozdobaová (Polsko) ... 0000X - 00100 - Jarden vyřazena, bronz neobhájila

70 kg
Pool C
1. kolo
Lior Wildikanová - přímý postup do 2. kola

2. kolo
L. Wildikanová - Matićová (Chorvatsko) ... 0000X - 0010X - Lior vyřazena

**
« Poslední změna: 8. Květen 2014, 15:23:31 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist