Autor Téma: PLAVÁNÍ: ME V KRÁTKÉM BAZÉNU 2013 (k)  (Přečteno 990 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 373
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
PLAVÁNÍ: ME V KRÁTKÉM BAZÉNU 2013 (k)
« kdy: 15. Prosinec 2013, 21:38:12 »

Místo: Herning, střední Dánsko
Termín: 12-15/12/2013


Výsledky izraelských reprezentantů

ŽENY
200 m volný způsob
Amit Ivryová - v rozplavbách čas 2:00,86 min ... 29. místo z 42 -  nepostoupila

50 m prsa
Anasatsia Korotkovová - v rozplavbách 31,94 sec ... 42. místo z 53 - nepostoupila

100 m prsa
Anasatasia Korotkovová - v rozplavbách 1:09,01 ... 36. místo z 54 - nepostoupila

200 m prsa
Anastasia Korotkovová - v rozplavbách 2:27,17 ... 26. místo ze 41 - nepostoupila

100 m motýlek
Amit Ivryová - v rozplavbách 57,99 sec ... 7. místo (ze 49) - v semifinále nefiguruje

100 polohový závod
Amit Ivryová - v rozplavbách 59,72 sec ... 2. místo z 38 - postoupila do semifinále: 58,87 sec ... 3. místo z 20 - postoupila do finále: 58,72 sec ... 4. místo z 10 - od bronzové medaile ji dělilo 46 setin sekundy!

200 m polohový závod
Amit Ivryová - v rozplavbách 2:09,61 min ... 9. místo z 38 - postoupila do finále: 2:08,99 ... 8. místo z 10

Anastasia Korotkovová - v rozplavbách 2:16,08 min ... 30. místo z 38 - nepostoupila

MUŽI
50 m volný způsob
Jahav Šahaff - v rozplavbách 22,00 sec ... 16. místo z 59 - postoupil do semifinále: 22,05 sec ... 16. místo z 20 - do finále nepostoupil

100 m velný způsob
David Gamburg - v rozplavbách 49,30 sec ... 38. místo z 62 - nepostoupil

200 m volný způsob
David Gamburg - v rozplavbách 1:47,85 min ... 43. místo z 81 - nepostoupil
Etaj Gurevič - v rozplavbách 1:51,10 min ... 70. místo z 81 - nepostoupil

50 m znak
Jakov Jan Toumarkin - v rozplavbách 24,53 sec ... 19. místo z 49 - nepostoupil
Guy Barnea - v rozplavbách 24,12 sec ... 12. místo z 49 - postoupul do semifinále: 23,64 sec ... 4. místo z 20 - postoupil do finále: 23,71 sec ... 9. místo z 10
Jonatan Kopelev - v rozplavbách 24,43 sec ... 16. místo z 49 - ostoupil do semifinále: 24,23 sec ... 16. místo z 20 - do finále nepostoupil
David Gamburg - v rozplavbách 24,65 sec ... 24. místo z 49 - nepostoupil

100 m znak
Jakov Jan Toumarkin - v rozplavbách 52,43 sec ... 21. místo z 49 - nepostoupil
Guy Barnea ... v rozplavbách 51,92 sec ... 10. místo z 49 - postoupil do semifinále: 51,66 sec ... 8. místo z 20 - postoupil do finále: 51,76 sec ... 10. místo z 10
Jonatan Kopelev - v rozplavbách 51,93 sec ... 11. místo z 49 - postoupil do semifinále: 52,20 sec ... 15. místo z 20 - do finále nepostoupil
David Gamburg - v rozplavbách 52,33 sec ... 18. místo z 49 - do finále nepostoupil, ač měl dobrý čas (byl by třetím reprezentantem Izraele)

200 m znak
Jakov Jan Toumarkin ... 41:53,43 min ... 6. místo z 34 - postoupil do finále: 1:52,22 min ... nový izraelský rekord
**  ... 4. místo z 10
** Jakov J. Toumarkin překonal vlastní rekord, který měl hodnotu 1:53,46 min  a byl vytvořen na ME 2010 v Eindhovenu, Nizozemí dne 25/11/2010
David Gamburg ... 1:54,62 min ... 10. místo z 34 - postoupil do finále: 55,13 sec ... 10. místo z 10

50 m prsa
Imri Ganiel - v rozplavbách 27,43 sec ... 28. místo z 54 - nepostoupil
Jahav Šahaff - v rozplavbách 27,68 sec ... 34. místo z 54 - nepostoupil
Jaron Šagalov - v rozplavbách 27,70 sec ... 35. místo z 54 - nepostoupil

100 m prsa
Gal Nevo - v rozplavbách 59,91 sec ... dělené 33. místo z 58 ... poslední závodník, který měl spolu s kolegou se stejným časem výkon pod 1 minutu - nepostoupil
Imri Ganiel - v rozplavbách 1:00,06 min ... 35. místo z 58 ... první závodník, který měl nejrychlejší čas nad 1 minutu - nepostoupil
Jahav Šahaff -  v rozplavbách 1:00,98 min ... 49. místo z 58 - nepostoupil
Jaron Šagalov - v rozplavbách 1:00,36 min ... 41. místo z 58 - nepostoupil

200 m prsa
Gal nevo - v rozplavbách 2:09,11 min ... 24. místo ze 47 - nepostoupil
Imri Ganiel - v rozplavbách 2:11,62 min ... 28. místo ze 47 - nepostoupil
Jaron Šagalov - v rozplavbách 2:16,37 min ... 46. místo ze 47 - nepostoupil

50 m motýlek
Jakov Jan Toumarkin - v rozplavbách 24,97 sec ... 55. místo z 58 - nepostoupil

200 m motýlek
Gal Nevo - v rozplavbách  1:55,43 min ... 16. místo z 33 - nepostoupil
Etaj Gurevič - v rozplavbách 1:59,49 min ... 29. místo z 33 - nepostoupil

100 m polohový závod
Gal Nevo - v rozplavbách 54,02 sec ... 9. místo z 37 - postoupil do semifinále: 53,81 sec ... 9. místo z 20 - postoupil do finále: 53,40 sec ... dělené 7. místo z 10

Jakov Jan Toumarkin - v rozplavbách 55,04 sec ... 22. místo z 37 - nepostoupil

200 m polohový závod
Gal Nevo - v rozplavbách 1:56,21 min ... 10. místo z 39 - postoupil do finále: 1:55,91 min ... 6. místo z 10
Etaj Gurevič - v rozplavbách 2:02,34 min ... 34. místo z 39 - nepostoupil

400 m polohový závod
Gal Nevo - v rozplavbách 4:08,37 min ... 5. místo z 32 - postoupil do finále: 4:03,50 min ... nový izraelský rekord* ... druhé místo z deseti - STŘÍBRNÁ MEDAILE
- rozdíl mezi Nevem a vítězem Verrasztem z Maďarska byl pouhé DVĚ SETINY SEKUNDY !!!
* Gal Nevo překonal vlastní rekord z MS v krátkém bazénu 2012, který vytvořil 13/12/2012 v Istanbulu: měl hodnotu 4:04,29 min
Etaj Gurevič - v rozplavbách 4:17,79 min ... 23. místo z 32 - nepostoupil

Štafety mužů
4x50 m volný způsob
Složení: Šhaff - Barnea - Toumarkin - Gamburg
V rozplavbách 1:27, 97 min ... 8. místo z 16 - postup do finále: horší čas 1:28,59 min ... 9. místo z devíti (10. tým, Švédsko, byl diskvalifikován)

4x50 m polohový závod
Složení štafety neuvedeno
V rozplavbách - 1:36,47 min ... 11. místo z 16 hodnocených (2 štafety diskvalifikovány) - do finále izraelská štafeta nepostoupila, ale figurovala mezi dvěma náhradnímí štafetami

**
« Poslední změna: 24. Prosinec 2013, 21:51:45 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist