Autor Téma: BASKETBAL: EUROCUP 2013/2014 (k)  (Přečteno 2103 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 348
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
BASKETBAL: EUROCUP 2013/2014 (k)
« kdy: 6. Říjen 2013, 18:34:10 »
Izraelská účast: Hapoel Jeruzalém, Maccabi Haifa
 
Hapoel byl zařazen do skupiny E. Jeho soupeři:
BC Chimki, Moskevská oblast, RF
Pinar Karsiyaka, Izmir, Turecko
Igokea Alexandrovac, Laktaši, BaH
Lukoil Academic, Sofia, Bulharsko
CSU Asesoft Ploješť, Rumunsko
 
Maccabi bylo zařazeno do skupiny G. Jeho soupeři:
UNICS Kazaň, RF
Banvit BK Bandirus, Turecko
VEF Riga, Lotyšsko
MZT Skopje, Makedonie
Kalev/Cramo Tallinn, Estonsko

V obou skupinách postupují do další fáze (Last 32) vždy tři nejlepší.
 
VÝSLEDKY HAPOELU JERUZALÉM/SKUPINA E
1. zápas/16. 10. 2013
Hapoel Jeruzalém - Lukoil Academic ... 84:76

2. zápas/23. 10. 2013
Ikogea Alexandrovac - H. Jeruzalém ... 67:74

3. zápas/30. 10. 2013
H. Jeruzalém - Chimki ... 80:87 - prodloužení 12:19

4. zápas/06. 11. 2013
H. Jeruzalém - Ploješť ... 82:80

5. zápas/13. 11. 2013
Pinar Karsiyak - H. Jeruzalém ... 81:80

6. zápas/20. 11. 2013
Lukoil Academic - H. Jeruzalém ... 76:63

7. zápas/27. 11. 2013
H. Jeruzalém - Igokea Alexandrovac ... 85:71
Hapoel je  v šestičlenné tabulce průběžně třetí.

8. zápas/04. 12. 2013
BC Chimki - H. Jeruzalém ... 85:73

9. zápas/11. 12. 2013
CSU Ploješť - H. Jeruzalém ... 69:77
Hapoel se posunul na průběžné druhé místo.

10. zápas/18. 12. 2013
H. Jeruzalém - Pinar Karisyaka  ... 79:75


Konečné pořadí ve skupině E
1. Chimki, Moskevská oblast - postup do Last 32
2. Hapoel Jaruzalém - postup do Last 32
3. Pinar Karsiyaka - postup do Last 32
4. Lukoil Academic
5. CSU Ploješť
6. Ikogea Alexandrovac
 
VÝSLEDKY MACCABI HAIFA/SKUPINA G
1. zápas/16. 10. 2013
Maccabi Haifa - UNICS Kazaň ... 67:75

2. zápas/23. 10. 2013
MZT Skopje - M. Haifa ... 83:86

3. zápas/30. 10. 2013
VEF - M. Haifa ...73:94

4. zápas/06. 11. 2013
M. Haifa - Banvit ... 72:69

5. zápas/13. 11. 2013
BC Kalev/Cramo - M. Haifa ... 64:68

6. zápas/20. 11. 2013
UNICS Kazaň - M. Haifa ... 79:58

7. zápas/27. 11. 2013
M. Haifa - MZT Skopje ... 79:60
M. Haifa je na průběžné  druhé pozici.

8. zápas/04. 12. 2013
M. Haifa - VEF Riga ... 74:72

9. zápas/11. 12. 2013
Banvit - M. Haifa ... 95:76
M. Haifa zůstává navzdory prohře  na průběžné  druhé pozici.

10. zápas/18. 12. 2013
M. Haifa - Kalev/Cramo ... 70:75


Konečná tabulka skupiny G
1. UNICS Kazaň - postup do Last 32
2. Maccabi Haifa - postup do Last 32
3. Banvitspor - postup do Last 32
4. VEF Riga
5. Kalev/Cramo
6. MZT Skopje

Izraelské týmy v Last 32 Eurocupu
Účast: Hapoel Jeruzalém, Maccabi Haifa

Jeruzalém bude hrát ve skupině M, kde jeho soupeři jsou:
Šestý tým skupiny A Evropské ligy ... BC Budivelnyk Kyjev, Ukrajina
Union Olimpija, Lublaň, Slovinsko
Banvit Bandirma, Turecko

Haifa bude hrát ve skupině K, kde jeho soupeři jsou:
Pátý tým skupiny C Euroligy ... Montepaschi Siena, Itálie
Chimki, Moskevská oblast, RF
ČEZ Nymburk, ČR

Fáze Last 32 začne v lednu 2014. Bude se hrát každý s každým (6 zápasů každý tým), do osmifinále postupují dva nejlepší z každé skupiny.

Program a výsledky Jeruzaléma ve skupině M
1. zápas/08. 01. 2014
Union Olimpia - H. Jeruzalém ... 66:69

2. zápas/15. 01. 2014
H. Jeruzalém - Banvitspor ... 92:73

3. zápas/22. 01. 2014
H. Jeruzalém - Budivelnyk Kiev ... 88:84

4. zápas/29. 01. 2014
Budivelnyk Kijev - H. Jeruzalém ... 96:93
Hapoel po 4 zápasech první v tabulce.

5. zápas/12. 02. 2014
H. Jeruzalém - Union Olimpia ... 86:77
Hapoel po pěti zápasech první ve skupině

6. zápas/19. 02. 2014
Banvitspor - H. Jeruzalém ... 93:79

Konečná tabulka skupiny K
1. Hapoel Jeruzalém - postup do osmifinále z 1. místa
2. Budivelnyk Kijev - postup do osmifinále
3. Banvitspor - tým nepostoupil
4. Union Olimpia - tým nepostoupil

Program a výsledky Haify ve skupině K

1. zápas/08. 01. 2014
M. Haifa - Nymburk ... 80:75

2. zápas/15. 01. 2014
Chimki - M. Haifa ... 87:48

3. zápas/22. 01. 2014
M. Haifa - Montepaschi Siena ... 86:66

4. zápas/29. 01. 2014
Montepaschi Siena - M. Haifa ... 92:73
Maccabi po 4 zápasech druhé v tabulce.

5. zápas/12. 02. 2014
Nymburk - M. Haifa ... 68:53
Maccabi po pěti zápasech třetí v tabulce.

6. zápas/19. 02. 2014
M. Haifa - Chimki ... 66:86

Konečné pořadí ve skupině K
1. Chimki - postup do osmifinále
2. Nymburk - postup do osmifinále
3. Montepaschi Siena - tým nepostupuje
4. Maccabi Haifa - tým nepostupuje

OSMIFINÁLE

Mezi 16 nejlepších postoupil z izraelských týmů pouze jeruzalémnský Hapoel. Jeho soupeřem ve dvojzápase o postup do čtvrtfinále (systém doma-venku) bude  Ratiopharm Ulm ze Spolkové republiky.

Program Hapoelu
Hrají se dva zápasy, z pohledu  Jeruzaléma systémem venku-doma; celkový vítěz postupuje do čtvrtfinále

1, zápas/05. 03. 2014
Ratiopharm Ulm - Hapoel Jeruzalém ... 89:87

2. zápas/12. 03. 2014
H. Jeruzalém - R. Ulm ... 81:65

V součtu:
H. Jeruzalém - R. Ulm ... 168:154 - Hapoel postoupil do čtvrtfinále Eurocupu, kde jeho soupeřem bude ruský BK Nižnyj Novgorod

ČTVRTFINÁLE

Hrají se opět dva zápay systémem doma-venku, vítěz postupuje do semifinále.

Program Hapoelu

1. zápas/19. 03. 2014
Hapoel Jeruzalém - BK Nižnyj Novgorod ... 81:78

Odveta/26. 03. 2014
BK Nižnyj Novgorod - Hapoel Jeruzalém ... 88:72
Součet  obou zápasů Nižnyj Novgorod - Hapoel Jeruzalém  166:153 znamená, že Hapoel byl z dalšího účinkování v Eurocupu 2013/2014 vyřazen

**
« Poslední změna: 26. Březen 2014, 20:15:41 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist