Autor Téma: ŠERM: MS 2013 (k)  (Přečteno 1188 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 378
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
ŠERM: MS 2013 (k)
« kdy: 13. Srpen 2013, 20:03:17 »
Termín: 05-12/08/2013
Místo: Budapešť, Maďarsko

 
VÝSLEDKY IZRAELSKÝCH REPREZENTANTŮ
Kord muži - jednotlivci
Vyřazovací část
1. kolo
Ido Ajzenstadt - Boczko (Maďarsko) ... 4:15 - Ido vyřazen
Juval Freilich - Trevejo (Francie) ... 9:15 - Juval vyřazen
 
Konečné umístění všech izraelských kordistů (mezi 206 účastníky)
57. místo ... Juval Freilich
58. místo ... Izo Ajzenstadt
76. místo  ... Ido Herpe - nepostoupil ze základní části
101. místo  ... Grigori Beskin - nepostoupil ze základní části

 
Kord muži - týmy
1. kolo
Přímý postup do 2. kola
 
2. kolo
Izrael - Kanada ... 45:35
 
Osmifinále
Izrael - USA ... 45:44
 
Čtvrtfinále
Izrael - Polsko ... 24:33 - po této porážce se izraelský tým posunul do zápasů o 5. až 8. místo
 
Zápas o 5. až 8. místo
Izrael - Venezuela ... 29:45
 
Zápas o sedmé místo
Izrael - Itálie ... 37:38 - po této těsné porážce obsadilo družstvo izraelských kordistů konečné 8.  místo mezi 41 týmy
---
Ženy kord - jednotlivkyně
Vyřazovací část
1. kolo
Avital Marinuková - Hurleyová (USA) ... 12:15
 
Konečné umístění všech izraelských kordistek (mezi 153 účastnicemi)
38. místo ... Avital Marinuková
70. místo ... Alona Komalovová - nepostoupila ze základní části
104. místo ... Ana Londonová
106. místo ... Nicol Talová

 
Kord ženy - týmy
1. kolo
Izrael - Maďarsko ... 29:45 - po této porážce obsadilo družstvo izraelských kordistek 25. místo mezi 31 týmy
---
Fleret muži - jednotlivci
Vyřazovací část
1. kolo
Tomer Or - Joppich (SRN) ... 12:15
Maor Hatoel - Ayadl (Egypt) ... 12:15
 
Konečné umístění izraelských fleretistů (mezi 124 účastníky)
43. místo ... Maor Hatoel
57. místo ... Tomer Or
74. místo ... Idan Czuckerman - nepostoupil ze základní části

 
Fleret muži - týmy
1. kolo
Izrael - Polsko ... 37:45 - po této porážce obsadilo družstvo izraelských fleretistů 22. místo mezi 26 týmy
---
Fleret ženy - jednotlivkyně
Bela Zamlinová - nepostoupila ze základní části, obsadila konečné 72. místo z 83 účastnic
---
Šavle muži - jednotlivci
Vyřazovací část
1. kolo
Alexandre Woog - Koniucz (Polsko) ... 15:11
 
2. kolo
Alexandre Woog - Rešetnikov (Rusko) ...8:15
 
Konečné umístění izraelských šavlistů (ze 132 účastníků)
28. místo ... Alexandre Woog
118. místo ... Janiv Maimon - nepostoupil ze základní části
122. místo ... Maykel Berezovsky - nepostoupil ze základní části

 
Šavle muži - týmy
1. kolo
Izrael - Rusko ... 21:45 - po této porážce skončilo  izraelské družstvo šavlistů  na 30. (předposledním) místě mezi 31 týmy
---
Šavle ženy - jednotlivkyně
Petra Pálffyová - nepostoupila ze základní části, skončila na 98. místě mezi 108 účastnicemi
 
**
 
 
« Poslední změna: 22. Srpen 2013, 21:35:12 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist