Autor Téma: SVĚTOVÉ HRY 2013 (k)  (Přečteno 1115 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 350
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
SVĚTOVÉ HRY 2013 (k)
« kdy: 10. Srpen 2013, 20:18:34 »
Světové hry jsou mezinárodním sportovním podnikem v neolympijských disciplínách.
Místo: Cali, Kolumbie
Termín: 25/07-04/08/2013

 
VÝSLEDKY IZRAELSKÝCH REPREZENTANTŮ
 
Coral Amosová - karate ženy
Kumite - kategorie do 50 kg
Skupina B
1. zápas
Amosová - Alexiadisová (Austrálie) ... 0:1
 
2. zápas
Amosová - Kováčiková (SR) ... 0:4
 
3. zápas
Amosová  - Martinezová Petrová (Kolumbie) ... 0:4
Coral skončila ve skupině poslední a do další fáze turnaje nepostoupila.
---
Šimriel Davidov/Olga Čupilovová - latinskoamerické tance
1. kolo (24 párů, 18 postupuje do čtvrtfinále)
Samba ... 12. místo
Ča-ča ... 16. místo
Rumba ... 11. místo
Paso doble ... 11. místo
Jive ... 10. místo
Celkový počet bodů: 148,40 -  postup do čtvrtfinále
 
Čtvrtfinále (18 párů, 12 postupuje do semifinále)
Samba ... 7. místo
Ča-ča ... 12. místo
Rumba ... 13. místo
Paso doble ... 11. místo
Jive ... 14. místo
Celková počet bodů: 151,80 bodů - postup do semifinále
 
Semifinále (12 párů, 6 postupuje do finále)
Samba ... 10. místo
Ča-ča ... 11. místo
Rumbo ... 12. místo
Paso doble ... 12. místo
Jive ... 12. místo
Celková pozice: izraelský taneční pár skončil se 154,80 body v semifinále poslední a tedy na konečném  12. místě; do finále nepostoupil.
---
Francesco Paris/Natalia Drikerová - standardní tance
1. kolo (23. párů, 18 postupuje do čtvrtfinále)
Waltz ... dělené 8. místo
Tango ... 9. místo
Vídeňský valčík ... 12. místo
Slow Foxtrot (Slowfox) ... 6. místo
Quickstep (Rychlý foxtrot) ... 8. místo
Celkový počet bodů: 163  - postup do čtvrtfinále
 
Čtvrtfinále (18. párů, 12 postupuje do semifinále)
Waltz ... 7. místo
Tango ... 10. místo
Vídeňský valčík ... 10. místo
Slow Foxtrot ... dělené 7. místo
Quickstep ... 5. místo
Celkový počet bodů: 164 bodů  - postup do semifinále
 
Semifinále (12. párů, 6 postupuje do finále)
Waltz ... 11. místo
Tango ... 7. místo
Vídeňský valčík ... 8. místo
Slow Foxtrot ... 10. místo
Quickstep ... všichni semifinalisté dle webu soutěže dělené první místo
Celková pozice: izraelská dvojice obsadila za 158 bodů dělené osmé místo, a to je její konečné pořadí; do finále nepostoupila.
---
Margalit Ossiová/Gali Šrikiová - pétanque - dvojčlenná družstva žen
Kvalifikační skupina (systém každý s každým)
1. zápas
Ossiová/Šrikiová - Thamakordová/Wongchuvejová (Thajsko) ... 5:13
 
2. zápas
Ossiová/Šrikiová - D´isidorová/Virebayreová (Francie) ... 13:10
 
3. zápas
Ossiová/Šrikiová  - Hessová/Walduberová (SRN) ... 1:13
 
4. zápas
Ossiová/Šrikiová - Bergeronová/Rollandová (Kanada) ... 8:13
 
Bilance izraelské dvojice: 1 výhra, 3 prohry, poslední místo v pětičlenné skupině - z dalších bojů vyřazeny.
---
Roy Pariente - bojové umění džiu-džitsu, technika ne-waza - kategorie do 85 kg
Skupina A
1. zápas
Pariente - Vietri (Argentina) ... 100:0
 
2. zápas
Pariente - Schon (Mexiko) ... 0:100
Roy skončil ve skupině po jednom vítězství a jedné porážce na druhém místě a postoupil do semifinále.
 
Semifinále
Pariente - Lecocq (Francie) ... 0:2 - po této porážce pokračoval Roy v zápase o celkové třetí místo
 
Zápas o třetí místo
Pariente - Lukasch (Rakousko) ... 100:0 - Roy zvítězil a získal pro Izrael bronzovou medaili
---
Lior Sofer - wakeboarding - volný styl (vodní sport na prkně taženém lanem)
Rozjížďka 1 ... 4. místo (ze 4) - Lior pokračoval v závodě poslední šance, kde z pěti skončil rovněž čtvrtý a byl vyřazen. Celkově skončil z 18 hodnocených na 15. místě.
---
Šaj Cabari - parašutismus - přistání na rychlých padácích (swooping)
1. kolo  ... 33. místo z 36
2. kolo ... 33. místo z 36
3. kolo ... 29. místo z 36
4. kolo ... 30. místo z 36
5. kolo ... 30. místo z 36
6. kolo ... 26. místo z 36
7. kolo ... 29. místo z 34 (dva nestartovali) - do užšího výběru 18 parašutistů Šaj nepostoupil; celkově skončil na 33. místě z 36
---
Victoria Veinbergová Filanovská - moderní gymnastika
Míč ... v kvalifikaci 8. místo z 23 - postoupila do finále, kde skončila šestá z osmi
Obruč ... v kvalifikaci 7. místo z 23 - postoupila do finále, kde skončila poslední (z osmi)
Kužele ... v kvalifikaci osmá z 23 - postoupila do finále, kde skončila sedmá z osmi

 
**
 

 

 
 
« Poslední změna: 22. Srpen 2013, 21:35:28 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist