Autor Téma: VODNÍ SPORTY: MS 2013 (k)  (Přečteno 1126 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 350
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
VODNÍ SPORTY: MS 2013 (k)
« kdy: 27. Červenec 2013, 16:59:32 »
Pozn.: Šampionát zahrnuje plavání včetně dálkového, skoky do vody, vodní pólo a synchronizované plavání.
Termín: 19/07-04/08/2013
Místo: Barcelona, Španělsko
 
VÝSLEDKY IZRAELSKÝCH REPREZENTANTŮ
Dálkové plavání
Finálový závod na 25 km - muži: Šahar Resman ... čas 4:48:53,4 hod ... 11.místo (z 35)
Pozn.: V této disciplíně  vstoupili do stejné vody také reprezentanti Sýrie, Tuniska a Egypta. Ukázalo se, že soutěžit v jednom závodě spolu s reprezentantem Sátu Izrael lze.
 
Finálový závod na 5 km - muži: Juval Safra ... čas 53:43,8 min ... 17. místo (z 54)
Pozn.:  V této disciplíně vstoupili do stejné vody také reprezentanti Súdánu, Indonésie, Egypta, Palestinské autonomie a Tuniska. Ukázalo se, že soutěžit v jednom závodě s reprezentantem Státu Izrael lze.
 
Finálový závod na 10 km - muži:
Juval Safra ... čas 1:50:23,5 hod ... 36. místo (ze 66)
Šahar Resman ... 1:51:13,6 hod ... 46. místo
Pozn.:  V této disciplíně vstoupili do stejné vody také reprezentanti Egypta, Sýrie, Tuniska a Indonésie. Ukázalo se, že soutěžit v jednom závodě s reprezentanty Státu Izrael lze.
---
Plavání
100 m motýlek - ženy
Amit Ivryová ... v rozplavbách 59,45 sec ... 22. místo (z 53) - do semifinále nepostoupila
 
50 m motýlek - muži
Tomer Zamir ... v rozplavbách 25,06 sec ... 46. místo (ze 78) - do semifinále nepostoupil
 
100 m prsa - muži
Imri Ganiel ... v rozplavbách 1:01,77 min ... dělené 34. místo (ze 77) - do semifinále nepostoupil
 
100 m znak muži
Jakov Jan Toumarkin ... v rozplavbách 54,85 sec ... 19. místo (z 53)  - do semifinále nepostoupil
 
100 m prsa - ženy
Amit Ivryová ... v rozplavbách 1:08,52 min - nový izraelský rekord ... 18. místo (z 60) - do semifinále nepostoupila
 
200 m volný způsob - muži
Nimrod Šapira Bar-Or ... v rozplavbách 1:49,78 ... 33. místo (z 69) - do semifinále nepostoupil
 
50 m prsa - muži
Imri Ganiel ... v rozplavbách 20,48 sec ... 45. místo (z 80) - do semifinále nepostoupil
 
200 m motýlek
Gal Nevo ... v rozplavbách 1:59,37 min ... 25. místo (z 34) - do semifinále nepostoupil
 
50 m znak ženy
Amit Ivryová ... v rozplavbách 28,75 sec - nový izraelský rekord ... 20. místo (z 51) - do semifinále nepostoupila
 
200 m polohový závod - muži
Gal Nevo ... v rozplavbách 2:00,01 min ... 18. místo (z 50) - do semifinále nepostoupil (poslední, šestnáctý postupující měl čas 1:59,99 min)
 
200 m znak - muži
Jakov Jan Toumarkin ... v rozplavbách 1:59,39 min ... 18. místo (z 34) - do semifinále nepostoupil
 
200 m prsa - muži
Gal Nevo ... v rozplavbách  2:14,94 min ... 28. místo - do semifinále nepostoupil
 
50 m motýlek - ženy
Amit Ivryová ... v rozplavbách 27,04 sec ... 28. místo (z 60) - do semifinále nepostoupila
 
50 m znak - muži
Guy Marcos Barnea ... v rozplavbách 25,01 sec ... dělené 8. místo (z 51) - postoupil do semifinále: v něm  v čase 24,73 skončil na třetím místě a kvalifikoval se do finále
Jonatan Josef Kopelev ... v rozplavbách 25,17 sec ... 12. místo - postoupil do semifinále: v něm  v čase 24,95 obsadil dělené sedmé místo a kvalifikoval se do finále
 
50 m znak muži - finále
Guy M. Barnea ... čas 25,14 ... 7. (předposlední) místo
Jonatan J. Kopelev ... čas 25,19 ... 8. (poslední) místo
Pozn.: Bylo to poprvé v historii, kdy se jakéhokoli finále na plaveckém MS zúčastnili dva reprezentanti Izraele.
 
50 m prsa - ženy
Amit Ivryová ... v rozplavbách 31,67 sec - nový izraelský rekord ... 23. místo (ze 74) - do semifinále nepostoupila
 
400 m polohový závod - muži
Gal Nevo ... v rozplavbách 4:17,95 min ... 15. místo (z 39) - do finále nepostoupil
 
4x100 m polohový závod - muži
Izraelská štafeta: Kopelev - Ganiel - Toumarkin - Šapira Bar-Or ... v rozplavbách 3:39,31 min ... 16. místo (z 21) - do finále tým nepostoupil
 
**
« Poslední změna: 4. Srpen 2013, 20:19:18 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
TOPlist